Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne, guraju jedna drugoj u pičku i dupe jezike, ruke i razne falusne predmete jer im se gadi kurac, gadi gadi gadi...

 

Čili, drugare, biti lezbejka je psihološki problem. to ne znači da ih penetracija ne uzbuđuje. zato nisu isto što i pederi.


što bi rekao dr. Dabić, u svojoj nadahnutoj poeziji:

 

"ja sam lečio lezbejke

od zablude im divne."

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

'no homo' god says as he puts the male g-spot up their anus

:tf:

sprobo?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

vidim da ste presli na pricu o lezbacama ali da se vratim sto se goriva i NIS-a tice,oni imaju veoma nekvalitetno gorivo i izbegavam ih vec duze vreme,sipam iskljucivo na lukoil pumpama i prezadovoljan sam,inace na preporuku drugara (automehanicara),da ne idem sad u detalje...

Link to comment
Share on other sites

vidim da ste presli na pricu o lezbacama ali da se vratim sto se goriva i NIS-a tice,oni imaju veoma nekvalitetno gorivo i izbegavam ih vec duze vreme,sipam iskljucivo na lukoil pumpama i prezadovoljan sam,inace na preporuku drugara (automehanicara),da ne idem sad u detalje...

 

Ja sam odavno digao ruke od ovoga, jer svako ima info da je na nekoj pumpi gorivo loše a na drugoj dobro i po pravilu se niko ni sa kim nije "poklopio" :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gas kao isključivo na OMV, onda mi reče majstor da sve varira svuda u zavisnosti od tura koje im stignu. Ovde u Vršcu i javno komunalno daje tu uslugu (na periferiji grada, i to bukvalno samo cev viri iz zemlje i slavina, ništa drugo unaokolo, osim travuljine, betona i mrzovoljnog brke koji mora da se cima kad treba da sipa), al imam utisak da je lošije nego kad sipam na pumpi (iako ga svi hvale).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Toe regularan rad "L treba racun?" na pumpama

 

Sta je bilo na kraju sa kasirom, da li je neko drugi sa te pumpe video na snimku da stavlja jaffu u dzep?

 

video je lik koji radi s njim na kasi. ništa nije rekao. ni ovaj kasir što me je odradio bukvalno ništa nije rekao. 

po onome kako sam ja to sve video postoji mogućnost da su svi u toj priči, ali ne bih baš toliko da paranoišem. 

 

epilog priče je da lika na kraju nisam prijavio, a avia pumpe od sad izbegavam u širokom luku. i ovaj put sam tenkirao tu samo jer sam morao. 

 

što se mene tiče najbolju uslugu ima eko pumpa, a lukoil ima dobar bezolovni. 

Link to comment
Share on other sites

vićo ima istine u tome. zadesilo se da je još i glava radnika sa druge kase zaklonila hiljadarku na pultu.

 

ali više sam imao sreće što nisam bolid koji ne zna da taj snimak može da se pomera frejm po frejm. 

da je bio moj ćale ili tako neko ko je malo "slabiji sa tehnikom", odradili bi ga. 

 

mohi, meni je u tom trenutku bilo najbitnije da sam ja to gorivo platio i da ne prave majmuna od mene. kad sam video gde je tih hiljadu dinara, samo sam zapalio odatle a oni neka se dogovore dal će da stave tih hiljadu u kasu ili će da imaju hiljadu minusa na obračunu. 

 

da je trebalo da ga prijavim trebalo je, ako ni zbog čeg drugog onda da sprečim lika da odradi još nekoga. da ne ulazim sad u opravdavanje što nisam, imam prečih sranja od tog majmuna. 

Link to comment
Share on other sites

^Sta bi murija uradila? Pumpa ima neplaceni iznos za benzin, nema kucanog racuna, samo musterije koja nema racun a ima benzin u rezervoaru.

 

@Prota_, trebo si da ga prijavis. Tip krade za sebe, ne za firmu. Avia, Lukoil, OMV, NIS, ista fela radnika cirkulise po pumpama, neki manje dostojni od drugih. Pre ces da naidjes nanovo na jednog takvog, kad ga ne prijavis.

Edited by Mawtchie
Link to comment
Share on other sites

^Sta bi murija uradila? Pumpa ima neplaceni iznos za benzin, nema kucanog racuna, samo musterije koja nema racun a ima benzin u rezervoaru.

 

@Prota_, trebo si da ga prijavis. Tip krade za sebe, ne za firmu. Avia, Lukoil, OMV, NIS, ista fela radnika cirkulise po pumpama, neki manje dostojni od drugih. Pre ces da naidjes nanovo na jednog takvog, kad ga ne prijavis.

 

Prvo murija se ne bi iscimala zbog toga.

Drugo morali bi da pokrecu privatnu tuzbu, sto je dosta cimanja, a sigurno bi u toj situaciji neko bitniji detaljno pregledao snimak. E sad zaposleni koji sve to zna, a drzi kod sebe 1k din i rizikuje da ga gazda provali nakon sto ga je iscimao kao debila da gleda snimke ce i dalje da se pravi lud?

 

Ne znam, razmisli sta bi se desilo ...

 

Po meni je to app, ako prodje prodje, ako se vratis i navuku te da platis opet njima do jaja, ako ih izignorises i kazes im zovite muriju, ja sam platio boli me kurac i odes, najbolje da bi stvarno zvali muriju/pokretali tuzbu.

 

Ako bih se vec natezao sa njima na snimku da im dokazem, onda bi trazio i nekog iz menadzmenta da mu to i pokazem.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja ako bi se vec iscimao da gledam i trazim taj delic na kameri, kada bi nasao dokaz da su to uradili, a pravili su se ludi do tog trenutka, napravio bi im haos bas zato sto su bezobrazni.

 

osim ako ne pukne wifi u tom trenutku, onda jebiga.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ako bih se vec natezao sa njima na snimku da im dokazem, onda bi trazio i nekog iz menadzmenta da mu to i pokazem.

To sam i mislio, policija sve i da dodje, opet bi trazila da pogleda snimak i videla da ovaj stavlja jafu u dzep. A ne cimaju se kad je suma <5000 din, za manje samo kad je fizicki napad. Prijavis ga pisutnom sefu, nadas se da nije i on u toj semi i nastavis svoj put dalje. Edited by Mawtchie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...