Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

stanem da sipam gorivo na avia pumpi na izlazu iz novog sada. ona na kaćkoj petlji, gde kurve stoje. 

 

sipam za hiljadu, kupim kolu u limenci i mars. dođem na kasu, stavljam hiljadu na pult i kažem šestica. lik uzima hiljadarku, otkuca ovo i kaže mi cenu samo za limenku i čokoladicu. 

računam otkucao je gorivo, meni račun svakako ne treba, uzmem kusur i odem. 

 

sednem u auto, kad deru se ovi što rade na pumpi alo, alo, stani. koji kurac, kao da platiš gorivo. vraćam se unutra i lik sa kase ozbiljan da mu platim gorivo. 

kažem mu da sam mu stavio crvenu i da ju je uzeo i dođemo do toga da na kameri pregledava šta se desilo. vrtimo mi tu napred nazad snimak, i ono se baš slabo vidi, sreća pa je bio dan.

ne vidi se kako stavljam hiljadarku na pult, samo 200 dinara koje vadim da platim kolu i mars. vrtimo tu još malo, i navatam ga na par frejmova gde se vidi crvena u njegovoj ruci kako je stavlja u džep lik. :)))

 

ne znam da li me je svesno odradio, ili je samo video tu neku hiljadarku i mahinalno je zgrabio, ali bilo je baš bedno. sad ne znam da li da zovem aviu da im prijavim šta radi lik, na prvu loptu sam to odmah hteo, ali sad sam se ohladio pa me boli kurac. 

Link to comment
Share on other sites

stanem da sipam gorivo na avia pumpi na izlazu iz novog sada. ona na kaćkoj petlji, gde kurve stoje. 

 

sipam za hiljadu, kupim kolu u limenci i mars. dođem na kasu, stavljam hiljadu na pult i kažem šestica. lik uzima hiljadarku, otkuca ovo i kaže mi cenu samo za limenku i čokoladicu. 

računam otkucao je gorivo, meni račun svakako ne treba, uzmem kusur i odem. 

 

sednem u auto, kad deru se ovi što rade na pumpi alo, alo, stani. koji kurac, kao da platiš gorivo. vraćam se unutra i lik sa kase ozbiljan da mu platim gorivo. 

kažem mu da sam mu stavio crvenu i da ju je uzeo i dođemo do toga da na kameri pregledava šta se desilo. vrtimo mi tu napred nazad snimak, i ono se baš slabo vidi, sreća pa je bio dan.

ne vidi se kako stavljam hiljadarku na pult, samo 200 dinara koje vadim da platim kolu i mars. vrtimo tu još malo, i navatam ga na par frejmova gde se vidi crvena u njegovoj ruci kako je stavlja u džep lik. :)))

 

ne znam da li me je svesno odradio, ili je samo video tu neku hiljadarku i mahinalno je zgrabio, ali bilo je baš bedno. sad ne znam da li da zovem aviu da im prijavim šta radi lik, na prvu loptu sam to odmah hteo, ali sad sam se ohladio pa me boli kurac. 

 

Te Avia pumpe su sve franšize, nije isti vlasnik Avie te i recimo ove kod plavog mosta ili neke treće, pete ... tako da nije nemoguće da je hteo namerno, verujem da tu nema neke specijalne kontrole jer nije "veliki sistem". Doduše i pored kamere, toga da on ne zna da li ćeš ti da uzmeš račun i da uopšte vidiš gde stavlja pare, malo je blesav ako misli da će lako da prođe. A opet, možda je i iskusan :)

 

Inače, bio sam do Maksija ovog većeg u kraju da kupim neka jaja i ladno nema niti jednog pakovanja.

 

whatyearisit.jpg

Link to comment
Share on other sites

 ma zakolji ga proto, kakvo prijavljivanje!!1

 

ja točim isključivo na nisu, i baš se vidi da su ih zategli - uvek su super ljubazni, uvek daju račun, na većim pumpama obrišu staklo itd

 

 @ jaja i maksi - ladno nema ni kod mene, VRAĆAMO SE U DEVEDESETE OMG

 

Na NIS pumpama rade zapravo radnici zaposleni u nekom outsource preduzecu. Tacnije, oni uopste nisu zaposleni kao osoblje NISa vec rade za tu firmu koja NISu daje radnike. Sve u svemu tamo je tezak mobing rade ko stoka za 20 hiljada i moraju da se smeju i budu ekstra ljubazni inace lete zato se i smenjuju na svakih par meseci....

Sto se tice kradje goriva tu su utegli do jaja jer su tu muljali zapravo ovi iz odrzavanja zajedno sa ovima sa pumpe. Sad to vise ne moze jer su ugradili nove sisteme plus ti sa pumpe se smenjuju tom brzinom da ni jednom nece doci do toga da isti lik sa odrzavanja vidi istog lika na pumpi vise od 2 puta.

Pre se kralo neverovatno. Od kako su Rusi preuzeli sve je utegnuto i gomila ljudi je vec popila otkaze...

Link to comment
Share on other sites

 ma zakolji ga proto, kakvo prijavljivanje!!1

 

ja točim isključivo na nisu, i baš se vidi da su ih zategli - uvek su super ljubazni, uvek daju račun, na većim pumpama obrišu staklo itd

 

 @ jaja i maksi - ladno nema ni kod mene, VRAĆAMO SE U DEVEDESETE OMG

 

Jeste, NIS je super ljubazan sada, ima i ovo što kaže Dei. Doduše ja znam dosta ljudi koji rade jako dugo već na pumpama, ali ih stalno rotiraju.

 

Što se jaja tiče, možda je neka druga kvaka u pitanju jer ih u drugim lancima ima, a opet nije samo jedan distributer jaja u pitanju već više njih, ko zna o čemu se tu radi.

Link to comment
Share on other sites

cek bre, jel ovo milena? ne mogu da je prepoznam :c 

 

 

ja sam cuo da je lezbaca i da ne zivi u bloku :D

jeste :D

moguće da je postala lezbača, ili se jednostavno istripovala...

a viđam je relativno često u bloku

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jeste :D

moguće da je postala lezbača, ili se jednostavno istripovala...

a viđam je relativno često u bloku

то долази код свог јебача да после набија комплексе оној својој жоржети како нема курац.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

то долази код свог јебача да после набија комплексе оној својој жоржети како нема курац.

a možda Žoržeta ima veliku jezičinu sa pirsingom :tf:

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...