Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

aj' prestanite da smarate čilija :)

 

csb, pre neki dan mi je baba rekla da joj kupim limun preliv, doduše rekla je "limun sok" ali to mu dođe na isto, sad imam automaCko poCecanje na ovu temu, hvala vam na tome :)

 

A ovo za vučićevog buraza sam sad pročitao malo detaljnije, skroz lol ... kao žandarmerija ne zna ko je čiji buraz i šta je on uopšte rekao i uradio pa da ga odma' ulemaju.

Link to comment
Share on other sites

A ovo za vučićevog buraza sam sad pročitao malo detaljnije, skroz lol ... kao žandarmerija ne zna ko je čiji buraz i šta je on uopšte rekao i uradio pa da ga odma' ulemaju.

 

pa kontam da su se pokačili iz obezbeđenja i panduri pa je onda dobio po tintari ko god je bio u blizini, uključujući i Vučić-brata.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Moja teorija je da je neki od renegade pandura ili db drugara dao komandu da malo odvale bubrege burazeru kad je vec tu, cisto da vucko pomalo skonta da se mozda malo preveslao sa ovim.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

pa kontam da su se pokačili iz obezbeđenja i panduri pa je onda dobio po tintari ko god je bio u blizini, uključujući i Vučić-brata.

 

to je sve ok ali:

 

a. žandarmerija ne zna kako izgleda vučićev buraz a inače znaju šta je pio njegov pastorak juče na svadbi od nekih dvoje ljudi čiji rodoslov znaju do trećeg kolena.

b. magično se niko nije dosetio u tom "koškanju" da kaže "e ja sam vučićev burazer" ili "e mi branimo vučićevog burazera" jer ovaj kao "ne želi da se poziva na brata" - čak i da je tako, u trenutku kada tebi prilazi neko i hoće da te opauči tada ćeš to da kažeš, ako nisi hteo do tad.

c. nikome nije bilo "sumnjivo" da šeta lik koji je dobio obezbeđenje i da ne provere ko je taj i odakle mu obezbeđenje jer očito nije neki random koji hoće da ode na paradu.

d. ako je dobio obezbeđenje ono je policijsko/državno, izvuku legitimacije ili kažu "naši smo" i onda se izbegne fajt.

e. Kako je uopšte izgledao taj susret? Jer sve što nije po scenariju "Marko ne ori drumove" između ove dve grupe meni deluje nerealno da dođe do fajta.

 

edit: eventualno mogu da poverujem u ovu nidžinu teoriju.

 

A shta ce Vuchicevom bratu obezbedjenje, koji je on kurton sad?

 

valjda kao "brat premijera" ima obezbeđenje po službenoj dužnosti ili kako se to već zove.

Link to comment
Share on other sites

d. ako je dobio obezbeđenje ono je policijsko/državno, izvuku legitimacije ili kažu "naši smo" i onda se izbegne fajt.

 

Obezbedjenje fukncionera su pripadnici MUP, isto kao i zandarmerija, tako da zapravo imamo situaciju da su panduri tukli pandure, sto je bas mega smesno :) DB se ne bi bavio time na taj nacin jer opet Vucic ispadne velikomucenik, oni imaju mnogo suptilnije i efektivnije metode (tipa posto taj njegov brat sad dosta radi s medijima pa mu sjebu poslove, mnogo vise boli), ovo je opet retard pravio samo da bi ispalo kako mu tesko... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Evo, ima i snimak "incidenta"

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ajd mlaćenje ko mlaćenje, al kad isprangijaju nekog iz čista mira. Ovaj hobo krenuo da bega od pandurskog kera i metak u leđa, wat?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da clanovi porodice funkcionera imaju pravo na obezbedjenje

clanovi porodice, gde spadaju vucicevi zena i deca.. njima se dodeljuje po sluzbenoj duznosti (ako za to postoji potreba), dok vucicev brat moze imati svoje licno obezbedjenje, ali ne i ovo koje placaju poreski obveznici. :) bar po zakonu, ali posto smo tu gde jesmo, onda i nije za cudjenje da vucicev brat a moguce i neka dalja rodbina ima svoje obezbedjenje koje placamo naravno svi mi. to je po meni i najmanji problem u celoj ovoj prici, jer na sta se sve trose pare, to obezbedjenje je najmanji izdatak..

 

sad kad gledam ovaj snimak, mogu da zakljucim da je doslo do merenja pisa izmedju jednih i drugih. zandarmerija koja radi po protokolu "lezi dole" bez da se potrude da cuju drugu stranu sta ima da kaze, a ovi su verovatno umesto pokazivanja legitimacije isli na pricu "znas ti decko ko smo mi" . jedino je bas velika slucajnost da bas od svih ljudi danas prebiju vodjinog burazera i obezbedjenje, naravno uredno snimljeno mobilnim i sve.

 

mene je jako pocelo da smara sve ovo u vestima, spinovanja, teroije zavere, sta je namesteno, sta nije.. boli me glava stvarno i mislim da su me sludeli totalno, pogotovo sto sam i sam postao botina koja cita blic i komentare za svaku jebenu vest.. "pratite uzivo desavanja na prajdu", na te grane smo spali, da mi od jutra pune glavu sa najnebitnijim stvarima u ovoj zemlji i da na najcitanijem informativnom sajtu ne mogu da vidim nista drugo osim govana tokom celog dana. sponzoruse iz kantrimena i parada ponosa, dve najbitnije stvari u zemlji proteklog meseca...

  • Upvote (+1) 2

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

^Mislim da je bio bas taj fazon. Zandarmerija radila po uobicajnom protokolu "prvo udri pa pitaj" a batice iz obezbedjenja pustali muda kada nije bilo vreme za to :) Smesno mi je to sto je jos brdo random likova "legitimisano" danas na isti nacin i svaki put pre ovoga na ovakvim sranjima a niko nigde od svih tih silnih medija sto su prenosili paradu iz sekunde u sekundu nije spomenuo.

 

Jednostavno jos uvek vaze ova pravila :)

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...