Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Koliko se sećam neko od forumaša je tražio da kupi ovo, al sam zaboravio ko.

 

https://www.kupujemprodajem.com/Doris-7443373-oglas.htm?filter_id=7

 

Ali to je album Doris u kom ona peva "pesme tate Borisa" :) Pa oni su bili ludi oduvek!

 

btw, probao sam onaj Take, na osnovu priče ovde, i ono, nema baš puno veze sa Snikersom, osim kad kao ne pojedeš kikiriki koji je u okviru čokoladice a isti takav je i u Snikersu. Ostalo je kao oni turski fejk proizvodi.

Link to comment
Share on other sites

jedan mali rant

Danas odlazim po 5. put na razgovor za posao u istu firmu da bi mi rekli da nemaju pojma da sam već bio, tako da ću morati u "drugi" krug (iako sam u petak već bio verovatno u, verovatno, NULTOM krugu), tj u sredu ili četvrtak ću da idem na razgovor po 6. put u ovom mesecu. Naravno, prilikom prethodnog razgovora mi je rečeno da je tim za Španski najverovatnije popunjen, ali da postoji još uvek neka šansa. Nadovezavši se na to, svojevoljno su me pitali da li bi želeo da radim kao podrška na Engleskom, pošto bi krajem Septembra trebao da se proširi tim. Što sam naravno prihvatio, tako da su mi preneli kako će mi istog popodneva javiti HR dalju proceduru, što se desilo posle ČETIRI JEBENE NEDELJE :D:D:D:D: , što sam naravno preneo gospođici koja me je danas intervjuisala, prilikom pitanja: "postoji li nešto što Vam se ne sviđa na prvi pogled, unutar naše kompanije?", :D:D:D:  plus, naravno, da je to neposlovno i neprofesionalno. Ujedno, ljudi kod kojih trenutno radim trebaju da škartiraju troje ljudi u mom sektoru, a ako ja odem, onda neka mlada mama neće ostati bez posla.

Inb4 ' Šta te boli kurac što će neko ostati bez posla.

i TLDR - poslovnost u ovoj zemlji je car :D:D:D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ja sam izgleda jedina osoba u ncru koja je zadovoljna kako stvari funkcionisu, moguce jer sam poceo da radim kad se firma tek otvorila, na jesen 2011.god dok je to sve bilo u zacetku i dok je moglo da se pregovara o svemu. Srecom pa nemam nikakve veze sa tim helpdeskovima, a znam da je potpuni haos u timovima, pogotovo gde ima vise ljudi. Pokusavaj, sta da ti kazem, mada znam od ljudi koji rade po tim eng i spanskim timovima da se bas radi. Ja sam u nekom kao level 3 timu, gde radimo samo sharepoint, pa nas je svega nekoliko i nemam zamerki, ali je inace firma haos neorganizovana poslednjih godinu dana. Jbg, good luck sta da ti kazem

Link to comment
Share on other sites

Jbg, ja sam izgleda jedina osoba u ncru koja je zadovoljna kako stvari funkcionisu, moguce jer sam poceo da radim kad se firma tek otvorila, na jesen 2011.god dok je to sve bilo u zacetku i dok je moglo da se pregovara o svemu. Srecom pa nemam nikakve veze sa tim helpdeskovima, a znam da je potpuni haos u timovima, pogotovo gde ima vise ljudi. Pokusavaj, sta da ti kazem, mada znam od ljudi koji rade po tim eng i spanskim timovima da se bas radi. Ja sam u nekom kao level 3 timu, gde radimo samo sharepoint, pa nas je svega nekoliko i nemam zamerki, ali je inace firma haos neorganizovana poslednjih godinu dana. Jbg, good luck sta da ti kazem

 

jel ti radis za bmw ili neke svabe? Jesi dobio novog kolegu ovih dana :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@krem

Kontam da je to veliko predstavništvo, plus im je Trizma počela da radi HR, koja je totalni nc... Ali samo mi je trebao DA ili NE, čisto da ja znam šta da kažem svojim nadležnima, tj da ostanem fer, kad već imam takav odnos. Mislim da su i Kiliju isto kasno javili, a meni je carica iz HR-a rekla: "Pa trebali ste da nas pozovete", stvarno nisam znao šta da joj kažem na to :D:D:D:DDD

Što se tiče količine posla, nemam škole neke, tako da ne mogu da biram, i ovde sam, dok je bilo posla u sezoni, znao da preuzmem ~300-350 poziva na dan, od toga ~120 zabeleženih aktivnost, od kvarova, preko finansijskih kartica, provera uplata, do nekih totalno drugih stvari. Kapiram da nemaju baš toliki protok, pošto su ipak u pitanju ATM mašine a ne distribucija vode i plastičnih aparata za vodu. A realno i da imaju posla, normalnija je kinta, plus verujem da može da se napreduje, nije mi problem da radim ako će neko da me nagradi za isto.

Jesi li ti iza Hajata ili u Blu centru?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@krem

Kontam da je to veliko predstavništvo, plus im je Trizma počela da radi HR, koja je totalni nc... Ali samo mi je trebao DA ili NE, čisto da ja znam šta da kažem svojim nadležnima, tj da ostanem fer, kad već imam takav odnos. Mislim da su i Kiliju isto kasno javili, a meni je carica iz HR-a rekla: "Pa trebali ste da nas pozovete", stvarno nisam znao šta da joj kažem na to :D:D:D:DDD

Što se tiče količine posla, nemam škole neke, tako da ne mogu da biram, i ovde sam, dok je bilo posla u sezoni, znao da preuzmem ~300-350 poziva na dan, od toga ~120 zabeleženih aktivnost, od kvarova, preko finansijskih kartica, provera uplata, do nekih totalno drugih stvari. Kapiram da nemaju baš toliki protok, pošto su ipak u pitanju ATM mašine a ne distribucija vode i plastičnih aparata za vodu. A realno i da imaju posla, normalnija je kinta, plus verujem da može da se napreduje, nije mi problem da radim ako će neko da me nagradi za isto.

Jesi li ti iza Hajata ili u Blu centru?

Trizma im radi HR od početka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...