Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

jel vas jebo ovaj istetovirani HJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ

gg, mega kul fotke :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, grb1tj said:

mendži drugar

kako je bilo na raftingu?

 

1 hour ago, exile said:

sjajno

:D

pa kako moze da bude, bilo je odlicno!!!
jos mi prvi put, nho

34 minutes ago, tortky said:

Popušite vi Stanku kurac.

pa ne bas svi, neki mogu i da mi licnu rch, da se ne oseti zapostavljenim!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ја сам за крај очекивао неке плаве сисе, кад оно :)
Шалим се, одличне слике.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

On 16.9.2016. at 6:00 PM, sinister said:

svaka kuca je otkljucana. niko ne zakljucava automobile.

na moje pitanje zasto kako, odgovor je bio "welcome to the safest country in the world"

isto to rade i farani. ostave auto upaljen po sat vremena, dok recimo odrade fudbalski trening. meni se jednom desilo dok sam sedeo u dnevnoj sobi sa caletom i gledao fudbal, da uleti neki random lik u gajbu, izuva se i seda pored nas, uzima bokal sa kafomi kao sipa kafu i sedi sa nama i gleda tv. ja sam malo bio sokiran, pogotovu kada mi je cale rekao da nema pojma ko je lik :D. veliki su voajeri, u svakoj kuci, na svakom prozoru se nalazi najsavremeniji dvogled, jer je spustanje roletni najveca jeres, tako da u nedostatku mesta za drustvene aktivnosti, ljudi se bave ko je koga jebao u dupe i koliko cesto. najvise se raduju i sprdaju kad su akteri u srodstvu. gledao sam uzivo farski "29. novembar", gde je ceo fjord posle krvav 2 nedelje. deca trckaraju okolo presrecna i raznose delove kitovine. oni se vade na to da love pilot kitove kojih ima u izobliju, jer je to njihova tradicija i to tako rade 800 godina u nazad i zasluzujuci tome su opstali. mesta su organizovana u vidu komuna, tako da sva kitovina koja se ulovi deli se jednako svakom stanovniku komune na cijoj teritoriji su kitovi ulovljeni. stariji jedu to meso, mladi uglavnom ne. probao sam to, ima ukus kao pneumatik. i dave se u ovcetini odvratnoj, nije im palo napamet da kolju jagnjice, to je smrtni greh kod njih. sve u svemu bolesnici, jebu se medjusobno posle drugog kolena na keca. tamo je takodje zastupljen uzas promiskuiteta, nema brakova, zena koja ima dvoje dece, u najvecem broju slucajeva su ta deca od razlicitih oceva. cesto sam video da nose cipele na trenerku (sa belim carapama), a na nas gledaju kao da smo krupna stoka iz indije i niza rasa.

imao sam golemu srecu da sam  na severu zemlje video jato narvala, tacnije 3 komada. to mi je najjaci utisak sa FO

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...