Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

14 hours ago, gruja said:

jbt Sule kada prica o roditeljskom poslu, dodje ti odmah da napravis tri komada koliko sabija roditeljstvo :D Ne znam za ostale rur calce jer nemam naravno kontakt sa njima (verujem i da ste vi carevi), ali da ih je vise careva kao Shule i Shw, koja crna bela kuga u Srbiji :D

ahahhahahaha...ovo moram da pokazem zeni, izneverovace :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

dzaba oprema kad nema kondicije :)

Ovo je povodom babe koja me prestigla neki dan na uzbrdici. Hteo sam da sidjem sa bajsa ali me je bilo blam (bas sustinski blam) baba koje opusteno voze pored mene na uzbrdici

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Igore nemoj da te lože, babe sigurno imaju elektromotor za uzbrdice ali takve izume ne dele došljacima!

1 hour ago, Kemp. said:

Kolko love realno treba da bi se uslo u tu pricu mauntin bajkinga, kakav bajs i prateca oprema itd?

Koliko god ga mi zezali ovde mislim da je Igor baš u pravu. Bolje je krenuti s bajsem od ~200 eur kojim možeš da voziš malo lakše staze, da nabiješ kondiciju i da vidiš da li je to uopšte za tebe. 

Za stazu od 50km sa 1400m uspona ovim ljudima skidam kapu! Vege će reći šta tačno od opreme oni koriste, ali koliko vidim ovako iz daleka bajsevi su bar oko soma i plus još nekoliko stotina za opremu tipa odeća, obuća, kacige, gps. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...