Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lol, sta je ovo, niko dva dana da postuje...ajd da iskukam i ovde onda

 

Vracam se sa posla posle kul dana, nije bilo guzve, pacijenti fini itd...i prolazim pored mojih kola parkiranih ispred zgrade i vidim ogrebotinu od 10 cm i razbijenu zadnju grupu svetala...a juce sam registrovao kola...13 smrti jebenim debilima, ne mogu da verujem da sam toliki baksuz:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vracam se sa posla posle kul dana, nije bilo guzve, pacijenti fini itd...i prolazim pored mojih kola parkiranih ispred zgrade i vidim ogrebotinu od 10 cm i razbijenu zadnju grupu svetala...a juce sam registrovao kola...13 smrti jebenim debilima, ne mogu da verujem da sam toliki baksuz:(

 

Bedak, meni se pre dva dana desilo skroz suprotno - na poslu dolazi komsija s izjavom "komso sjebasmo ti auto" i ja kao fras, ali zapravo nije tako strasno, samo je branik sjeban. Ulica je dosta nizbrdo a komsija nije povukao rucnu :) Ali sve kul, dogovorili se, danas vec opravljen.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2647074/Malaysian-man-comes-short-buying-100-penis-enlarger-online-gets-sent-5-magnifying-glass-warning-Do-not-use-sunlight.html

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...