Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jebote opet mi je riknuo memorijski modul, i to jedan od ova dva corsaira sto sam ih dobio u zamenu za prošle koji su riknuli, i sad da me jebeš ne mogu da se setim da li sam dobio garanciju na ove što sam uzeo i celo popodne prekopavam sobu... još vidim da ovi Corsair bullshiti imaju lifetime proizvođačku garanciju (yeah right) a ja ne mogu da nađem račun iz winwina, još kako se sećam uzeo sam ih kad su 2x4 GB bili oko 5k sad vidim da je to barem 8...  :fp:

 

In other news pustio sam Funai da hladi i već sam se navikao i opet mi je vruće 

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

+1 za burger house i od mene. Ukusniji su burgeri nego u intergalacticu. Nisam jeo onaj pomfrit nego onion ringove koji su bili skroz kul. Čini mi se da je i Mitch bio tamo, pošto sam video žutog klia rs, al ne znam kako on izgleda tako da se naravno nisam javio.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

jeo sam u burger house, i bas je sjajno, za klasu je bolje od recimo interglalktika (galaxy burger, hotel jugoslavija). Bolja je i zemicka, bolji su prilozi, bolje je meso. U ostalim "burgraonicama" nisam jeo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

najbolja je pica u jokicu, giros u kebabu, pljeka u koshu, pivo u staklu

 

Bezobrazni bradati šokcu, samo sam se nastavio na niz postova o burger housu, ne moraš i ti da me yeyaš!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jebote opet mi je riknuo memorijski modul, i to jedan od ova dva corsaira sto sam ih dobio u zamenu za prošle koji su riknuli, i sad da me jebeš ne mogu da se setim da li sam dobio garanciju na ove što sam uzeo i celo popodne prekopavam sobu... još vidim da ovi Corsair bullshiti imaju lifetime proizvođačku garanciju (yeah right) a ja ne mogu da nađem račun iz winwina, još kako se sećam uzeo sam ih kad su 2x4 GB bili oko 5k sad vidim da je to barem 8...  :fp:

 

In other news pustio sam Funai da hladi i već sam se navikao i opet mi je vruće 

 

Kad je meni vrisnula grafika, dobio sam garanciju na novoj u vremenu koliko je falilo do isteka stare. Ne znam da li je to trebalo tako ali meni je bilo logicno.

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/471926/Beogradjani-zanemeli-pred-zutim-oblakom

 

posto sam bio na 15om spratu u zgradu na vozdovcu kao apokalipticni film je bilo :D

 

kapiram da je otisla priroda u kurac i da nikoga nije briga

 

A možda je bilo i prelamanje svetla, ili oblak iz SAHARE!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...