Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Evo ja bi menjao sve za titulu na SP u fudbalu. Shta cu glup sam [:D]

sravnio bih marakanu, za zlato na OI u kosarci... :ddd

fudbal je iznad svega, jebiga

Nekima je kriket... nekima bejzbol... mi smo zemlja kosarke... jedini sport u kome cenim neresen rezultat je sah... :tf:

Kazem glup sam. To je sramota shto se tako osecam (osecam a ne mislim tako). Srce ishte shta ishte jbg ^_^

tipican grobarski sindrom... ne znate kakav je osecaj biti prvak sveta... :tf:
Link to comment
Share on other sites

svaka budala moze da baca i na kos :),pitanje je hoce li ga dati,isto vazi i za gol,meni je recimo omiljeni sport godinama unazad americki fudbal jer nema namestanja,greska sudija,padavicara smrdljivih i xyz stvari koje me jako nerviraju u fudbalu,cak i kad se desi greska,odgledas snimak,chalenge,poz

Link to comment
Share on other sites

Za kosarku je potreban kos... za vaterpolo bazen... za odbojku mreza... na to sam ciljao... a posto je na ovom svetu vecina sirotinja, fudbal je, ni kriv ni duzan, isplivao na povrsinu...

po meni je to jedino logicno objasnjenje... znas kada bih pogledao celu utakmicu zvezda - olimpik... ali zato partizan - huventud mogu i odmah...

sta znam... da se ja pitam, ukinuo bih ofsajd za pocetak... fudbal se igra zbog golova... a oni precesto izostanu... i pod obavezno bih uveo zeleni karton... :tf:

@vlada: evo pitaj grobare... vise ih je bilo na cipiripi kupu u basketu, nego u ligi uefa... :DDD

Link to comment
Share on other sites

Sarmo uvek si preterano kenjao a ni zerg rush nisi mogao da izvedesh poshteno. To me je uvek podsecalo na nashe fudbalere. Tako da dzabe ovde pishesh kad znamo da si u dushi fudbaler [roflmao]

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

svaka budala moze da baca i na kos :),pitanje je hoce li ga dati,isto vazi i za gol,meni je recimo omiljeni sport godinama unazad americki fudbal jer nema namestanja,greska sudija,padavicara smrdljivih i xyz stvari koje me jako nerviraju u fudbalu,cak i kad se desi greska,odgledas snimak,chalenge,poz

 

ovde kod nas americki fudbal igraju uglavnom oni koji su probali fudbal, tenis, karate, basket, isli na ples, engleski, balet i solfedjo. gomila predebelih imbecila u helankama koji su nasli izgovor za to sto izgledaju kao  svinje, u stvari. verovatno se to sad malo izmenilo, poceo sam po gradu da vidjam neke crnce na sterdzosima, igraju americki fudbal za panterse. jebes ti tog nigera sto je ovde dosao da igra to sranje od sporta. verovatno je iz solt lejk sitija i po veroispovesti mormon.

 

enivej, svi ti kvazi americki sportovi su nastali iz suvog kompleksa. postojao je i kriket, i kosarka, i ragbi, i rvanje... soccer... kad cujem "soccer", uklizao bih nekome sa dve noge u slabinu

Edited by Carlito
  • Downvote (-1) 4

 

 

Link to comment
Share on other sites

UEFA carevi trolovanja :DDDDDDDD

 

 

Šalu na stranu, na osnovu čega su oni nama dali pobedu 3:0? zbog većeg poseda lopte ili šta? :D Mislim wtf? Jasno je meni da je odgovor na to pitanje "Pa da bi imali šta da nam oduzmu lol", ali srsly, baš me zanima šta bi neki od zvaničnika uefe odgovorio na to?

Link to comment
Share on other sites

e da, skroz sam zaboravio na taj detalj, hvala pejo!

 

realno mislio sam da ovo neću nikad izgovoriti, ali - žao mi splavara naših, jer su se ipak poneli kao ljudi, verovatno su i oni sad u fazonu "koji kurac smo ih branili, bolje da smo pustili da ugaze govna" :D

 

i za kraj da napišem svoje "da se ja pitam" - ponovni meč na neutralnom terenu, po 2-3 meča suspenzije za šiptarske igrače koji su započeli incident sa otimanjem "zastave", nama kazna novčana i par mečeva bez publike i gg.

Link to comment
Share on other sites

ovde kod nas americki fudbal igraju uglavnom oni koji su probali fudbal, tenis, karate, basket, isli na ples, engleski, balet i solfedjo. gomila predebelih imbecila u helankama koji su nasli izgovor za to sto izgledaju kao  svinje, u stvari. verovatno se to sad malo izmenilo, poceo sam po gradu da vidjam neke crnce na sterdzosima, igraju americki fudbal za panterse. jebes ti tog nigera sto je ovde dosao da igra to sranje od sporta. verovatno je iz solt lejk sitija i po veroispovesti mormon.

 

enivej, svi ti kvazi americki sportovi su nastali iz suvog kompleksa. postojao je i kriket, i kosarka, i ragbi, i rvanje... soccer... kad cujem "soccer", uklizao bih nekome sa dve noge u slabinu

 

ne sramoti se molim te :),ako te nesto zanima o americkom fudbalu,imas pm pa pitaj,ne pisi te gluposti jer ocigledno nemas predstavu o tom sportu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

enivej, svi ti kvazi americki sportovi su nastali iz suvog kompleksa. postojao je i kriket, i kosarka, i ragbi, i rvanje... soccer... kad cujem "soccer", uklizao bih nekome sa dve noge u slabinu

 

Jedino sto su ameri izmislili kosarku, ali nema veze, nastavi da budes debil...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Glupo mi je da citiram treci put. Shvacen si, u redu je...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...