Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Ovo je smišljeno i planski organizovano, kako od strane dela koji je vozio avaks sa zastavom, tako i od strane šipos igrača. Prosto su odjednom krenuli da troluju igru i da dižu pritisak, onda crveni baron sa aviončićem i etoga

  • Upvote (+1) 1

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta da kazem :D

 

samo, svaka cast na originalnosti, zaista... :)

 

ali ono, mitrovic je porastao u mojim ocima jako :D dok su mi totalno nejasni albanci koji 'brane' zastavu koju je mitrovic samo pokusao da spusti na zemlju...

 

sve u svemu smehota!

 

i sta se sada desava?

prekinuta tekma, organizacija odlucila da se nastavi, sipci ne zele nastavak, 3:0 zvanican rez?

ili kako?

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ukoliko je UEFA rekla "igrajte" a ovi nisu hteli da izadju na teren, pa jos ispadne 0-3 za njih = ja zvanicno necu gledati vise nista vezano za UEFU. 
Ne brinite, znam da se nece sekirati oni zbog toga. Nekako vec citam naslov da smo kaznjeni sa tim 0-3 rezultatom zbog baklji, ulazenja na stadion a kao jbg nije u njihovoj nadleznosti taj dron. 
Svaku tekmu mozes tako da izreziras, dovedes neke debile da naprave haos (sa americkim pasosima) i onda pobegnes u svlacionicu i kazes nisam psihicki spreman da igram.

ne znam vise ni sta pisem ali bas sam se iznervirao, nekako jebote vise ta nasa reprezentacije i Tole i navijaci a tako sam bio srecan zbog pobede nam Spanijom i sto su onako strpali u dzep Iska

Link to comment
Share on other sites

Čitao sam malo kako su strani mediji preneli ovu vest, ali više su me interesovali komentari. Svi su u fazonu "dokle bre više ovi ludi Srbi" i ta sranja. Tako da (teorija zavere incoming) verujem da su Ameri/Zapad umešali prste u sve ovo i to sve zbog dolaska Putina ovde. Tako da sutra narod lagano može pričati kako Rusija šuruje samo sa indijancima.

Jebem im mamu svima.

Glavna politika ove naše zemlje treba da se svede na to da se konačno odredi južna granica, koja god da je više me boli kara. Posle toga da se napravi zid duž cele granice visine 18 metara, sa nekoliko podzemnih kanala gde bi mogli pacovi da se vraćaju u svoj prirodni habitat, pa nek se tamo jebu sa kozama ili šta već rade te genetske spodobe.

ufff, sad mi je lakše loma, moći ću da kuntam!

  • Upvote (+1) 4
  • Downvote (-1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima UEFINA odluka. Mi sigurno dobijamo kaznu zbog ulazenja navijaca, ali ovi njihovi igraci su napali Mitrovica, beze sa tom zastavom, gaze onog navijaca koji ih je napao...a nasi igraci su pristojno odreagovali, onemogucili su veci incident

edit: lol za reakciju Matica na kraju, a realno lik je ubedljivo najbolji u reprezentaciji!!

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

zvjJpPt.png

 

kapiram da je pravi page, s obzirom da je verifikovan sto bi trebalo da predstavlja da nije fake stranica :)

ne znam sta da mislim, gotivio sam lika previse, skroz su mi osecanja pomesana... pogotovo mi je cudno to jer ima i Subotica i Jojica u ekipi

 

EDIT; au dal je moguce da ljudi rade i to, http://prntscr.com/4w9chk, nije stvarno ferifikovana vec je u cover slici tacno na tom mestu ovo plavo dugme koje inace stoji tu za verifikaciju... takodje ne postoji ni jedna vise lajkovana stranica njegova. Verovatno covek i ne koristi fejsbuk. Izvinjavam se

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Оде гледа утакмицу. Упадне у кадар: "Вучићу педеру!!!"

Пре 5 месеци био представник СНС на изборном месту Барајево - село Лисовић

[roflmao]

zajebavas... PLACEM...

ma idemo bre to je to, posle parade 16tog odma sa rujama se spustamo na kosovo i ne stajemo.

zovite debelog da organizuje rur, ponesite rukavice extra u ruksaku za prezivljavanje

koja pobeda od topica... prekinite koji vam je kurac...

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko je UEFA rekla "igrajte" a ovi nisu hteli da izadju na teren, pa jos ispadne 0-3 za njih = ja zvanicno necu gledati vise nista vezano za UEFU. 

Ne brinite, znam da se nece sekirati oni zbog toga. Nekako vec citam naslov da smo kaznjeni sa tim 0-3 rezultatom zbog baklji, ulazenja na stadion a kao jbg nije u njihovoj nadleznosti taj dron. 

Svaku tekmu mozes tako da izreziras, dovedes neke debile da naprave haos (sa americkim pasosima) i onda pobegnes u svlacionicu i kazes nisam psihicki spreman da igram.

ne znam vise ni sta pisem ali bas sam se iznervirao, nekako jebote vise ta nasa reprezentacije i Tole i navijaci a tako sam bio srecan zbog pobede nam Spanijom i sto su onako strpali u dzep Iska

znas koliko bi me boleo kurac sto ima americki pasos... jebo bih mu mater po cenu svetskog rata... sta sada random amer moze da pisa po sirotinji i to u njihovoj slamarici...

A siptar ima USA pasos i nasi moraju da ga puste jer je neko u nekom trenutku potpisao da nemamo pravo da hapsimo i sudimo americkim drzavljanima.

ja ne verujem da postoji tolika bananerija da trpi takvu glupost... uopste ne kapiram... dodje turista, izvadi hekler na sred terazija i ratatatira... i onda ce kao oni posteno da mu sude tamo ili sta?!?

edit: lol za reakciju Matica na kraju, a realno lik je ubedljivo najbolji u reprezentaciji!!

decko je sa druge planete... ne znam kako izdrzava da igra u ekipi sa vecinom...

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da nije kriv, ovi nasi su ga pustili posle cetrdeset minuta. Neki mediji su izjavili da je kod njega pronadjen daljinski za dron, sto ocigledno sad pada u vodu. Istina se verovatno nikada nece saznati. I dalje cemo ostati banana drzava. Verovatno cemo samo mi najebati(mozda albanci dobiju novcanu kaznu, cisto sumnjam). Tuzno...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Bio sam na tekmi i to na severu bas.

 

Prvo,ovaj sto je kontrolisao letelicu ju je "parkirao" malo ispred severne tribine,gde je stojala jedno minut,kad je i nastalo svo ono sranje.Nakon toga ju je cimao gore-dole po terenu i spustio pored Mitrovica i cim je ovaj uzeo zastavu,svi igraci Albanije su potrcali prema njemu,znaci nisu stali,gledali,razmislili nego kao na neciji znak krenuli,sto mi govori da su oni svi bili upleteni u ovo i da je ovo bio jedan veliki plan u kojem su ucestvovali igraci,trener,delegacija u lozi.

 

Ja stvarno ne znam da li je iko sposoban za ovako nesto osim siptara.

Link to comment
Share on other sites

samo da ovaj nije uleteo sa stolicom, sve bi bilo idealno po nas. ovako ce nas razapeti.... provokacija nije opravdanje, ali da lik udari fudbalera stolicom u glavu, najebali smo. igraci ih brane, panduri gledaju, a redari biju... pa jebote, usrace se u nas.

 

 

i opet glupi panduri. jebao bi mater onoj slini. treba ga smeniti po hitnom postupku.

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

da su imali da podele plave kartone igračima, sve ovo se ne bi desilo!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...