Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

sve ste manje vise ispricali, ali posto cemo po obicaju mi najebati jer GOVNA IZ UEFA GONNA GOVN, trebalo je da ih bukvalno isecemo na komade i ne igramo fudbal narednih 20 godina...pa jebem im mrtvu mamu, a mi smo jos gluplji, kao jebeni sarani smo progutali sve i onda se Bogdanov i ekipica spusta na teren umesto da su dozivotno u zatvoru...provokacija je provokacija, ali sine, OBEZBEDI UTAKMICU KAKO TREBA, pa nece biti nista od toga...

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da nije kriv, ovi nasi su ga pustili posle cetrdeset minuta. Neki mediji su izjavili da je kod njega pronadjen daljinski za dron, sto ocigledno sad pada u vodu. Istina se verovatno nikada nece saznati. I dalje cemo ostati banana drzava. Verovatno cemo samo mi najebati(mozda albanci dobiju novcanu kaznu, cisto sumnjam). Tuzno...

Cim je pusten mora da nije kriv i da je info o daljincu za drona lazan. Hahaha, veverice..

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

^Ako je Turcin krvav do lakata, poturica mora da ramena. Isto vazi i za "Bosnjake".

 

 

To će da im pokaže svoga Boga!

 

A kako bi drugacije mogli to da uradimo? Da zaratimo sa njima? Evo sve su jedinice sa parade preusmerene ka Tirani i veceras pocinje ofanziva. A svi ljuti nacionalisti sinoc koji su psovali i vikali na sav glas protiv Albanaca, sutra otici kod tih istih i sesti da popiju kafu, pojedu sladoled ili da jedu u njihovoj pekari cime finansiraju zivot njih i njihove decu da se jos vise kote. Dok to nasi ljudi ne budu shvatili nikada se necemo otarasiti te muslimanske zaraze.

  • Downvote (-1) 1

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

kakva muslimanska zaraza?  oni ne bi imali nikakvog uticaja na nase zivote da kod nas postoji drzava i bar malo dostojanstva medju ljudima iz vrha. nisu ovde krivi albanci, koliko god teske smrti im zeleo zbog ove provokacije, nego nasi ljudi koji su dozvolili da se sve ovo dogodi i na kraju svi prodju nekaznjeno. niko nece odgovarati, nijedan strani diplomata, nijedan nas politicar ili kurton koji je dozvolio albancima da udju na stadion. krivi smo mi sto sisamo americke i britanske kurceve od 2000te na ovamo, pa tako jedno najobicnije siptarsko govno sa americkim pasosem moze da izadje iz pritvora i zemlje posle par telefonskih poziva.

 

gade mi se ambasadori i strane diplomate koji vedre i oblace u bednoj zemlji sa jos bednijim zakonom i ljudima koji sprovode te zakone. ja verujem da je pola nacije sad besno zbog incidenta od sinoc, ali treba da budemo besni na nase dupelizce i uvlakace koji bi u americi ili sfrj odavno visili sa bandera zbog ovakvog incidenta, a ne na saku maloumnih, prljavih i ofucanih siptara.. muka mi je sto smo uopste prinudjeni kao narod da gledamo u medijima o svim ovim sranjima, gde nas pune besom i mrznjom a nista na kraju necemo uraditi. jos cemo se izviniti albanskom premijeru sto je bata morao da odsedi sat vremena u stanici. naravno, sve unapred znano i izrezirano. povraca mi se od ljudi koji nam vode drzavu...

  • Upvote (+1) 1

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da okarakterisem ono sinoc. Pisanje u oko, ponizenje, svrsavanje u usta, ne znam. Prvi put sam imao poriv da ubijem coveka sinoc, da li zbog atmosfere, ili cega vec, ali doslo mi je uzmem zolju i raznesem onog Canu i svih 5.000 pandura koji su tukli po jugu sa vecom slascu nego sto bi to radio UCK da su ih pustili tamo. 

 

Uprkos svemu onome, novom razocarenju u drzavu i vlast (kao da je iko imao dobo misljenje pre ovoga), uprkos zaista originalnom pisanju po nama u sred Beograda, svidelo mi se to sto skoro ceo stadion ispratio Vucicu pederu. Barem se nadam da je ovo pocetak kraja jebenog govneta i njegovog hemoroida Stefanovica koji je sedeo u lozi odakle je siptarsko smece upravljalo avionom. Jos se i slikao sa papirom "fuck Serbia" sto je objavio kurir.

 

I ono sto mi jos vise razara zeludac, siptari su 3,4 dana pre tekme nas nazivali silovateljima, ubicama, otimacima Kosova, javljali su neki Albanske i Svajcarske reprezentacije sa pricama kako nas treba satreti, pravili razne fotomontaze kako su u Beogradu i rade ne znam ti ni ja sta, a sta su nasi radili? JEBENO NISTA. Igraci su se poneli kao najgore picke, umesto da su uzeli onu zastavu i pocepali je istog sekunda oni je daju onim pedercicima i jos im prave blok da ih navijaci ne pogode. Niko se od nasih sportista, politicara, ljudi koji imaju kao nekoj uticaja nije oglasio. Samo Ivan Ivanovic, lol. I to je ono sto me najvise porazava. 

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

~~

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da okarakterisem ono sinoc. Pisanje u oko, ponizenje, svrsavanje u usta, ne znam. Prvi put sam imao poriv da ubijem coveka sinoc, da li zbog atmosfere, ili cega vec, ali doslo mi je uzmem zolju i raznesem onog Canu i svih 5.000 pandura koji su tukli po jugu sa vecom slascu nego sto bi to radio UCK da su ih pustili tamo. 

 

Uprkos svemu onome, novom razocarenju u drzavu i vlast (kao da je iko imao dobo misljenje pre ovoga), uprkos zaista originalnom pisanju po nama u sred Beograda, svidelo mi se to sto skoro ceo stadion ispratio Vucicu pederu. Barem se nadam da je ovo pocetak kraja jebenog govneta i njegovog hemoroida Stefanovica koji je sedeo u lozi odakle je siptarsko smece upravljalo avionom. Jos se i slikao sa papirom "fuck Serbia" sto je objavio kurir.

 

I ono sto mi jos vise razara zeludac, siptari su 3,4 dana pre tekme nas nazivali silovateljima, ubicama, otimacima Kosova, javljali su neki Albanske i Svajcarske reprezentacije sa pricama kako nas treba satreti, pravili razne fotomontaze kako su u Beogradu i rade ne znam ti ni ja sta, a sta su nasi radili? JEBENO NISTA. Igraci su se poneli kao najgore picke, umesto da su uzeli onu zastavu i pocepali je istog sekunda oni je daju onim pedercicima i jos im prave blok da ih navijaci ne pogode. Niko se od nasih sportista, politicara, ljudi koji imaju kao nekoj uticaja nije oglasio. Samo Ivan Ivanovic, lol. I to je ono sto me najvise porazava. 

 

Oglasio se Stefanovic da se pozali kako je neprimereno da se pljuje premijer.

Link to comment
Share on other sites

Ma vitjy svestan sam ja toga sto ti pricas, bio bih debil kada ne bih to shvatao da se problem ne bi resio tako sto bi mi prestali da idemo kod njih na ta mesta. Ja sam to samo istakao kako je nas narod ironican i slabo pamti i kako su sinoc svi bili u fazonu "UBI UBI SIPTARA" a za nedelju dana da se proseta pored njih obucen u njihovu zastavu malu su sanse da bi neko nesto uradio ( jednostavno se narod vise razocarao u sve zivo ).

 

Sve sto je napisao Mitch sa time se slazem i odavno vec preziram tu nasu politiku " Ajmo mi svima da pusimo kurceve, pa ako budu dobre volje valjda nece da nas isprskaju po kosi " .

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Namagarcili su nas i ponizili i to je to. S obzirom o kakvoj se provokaciji radi pred 40k ljudi na stadionu, u glavnom gradu, prosli su vise nego jeftino, a mi smo odreagovali bas onako kako su oni i zeleli da odreagujemo i dobili su bas ono sto su zeleli da dobiju. Bice kaznjenje obe strane, ali mislim da cemo izvuci deblji i to bas bas deblji kraj. Naravno ponizenje ostaje.

 

A ova gnjida Stefanovic da ima i malo obraza, a nisam ni sumnjao da ga nema, podneo bi ostavku koliko danas posto je organizacija i obezbedjenje same tekme za koju se znalo da je visokog rizika odradjeno sa previse propusta...sto pisu ljudi po portalima, na tom istom dronu je mogla biti i bomba, tako da toliko o tome. I super je da je od svih ljudi na teren uleteo bas Bogdanov, samo nam je jos on trebao.

Link to comment
Share on other sites

Prvo trebamo da počnemo malo manje da volimo srBstvo a malo više državu u kojoj živimo. Možda grešim ali u glavama našim kao narod smo skoro pa nebeski a kao država go qrac. Kada ljudi shvate da je u tome problem možda i nešto promenimo.

 

Što se tiče šipaca i ove provokacije, očekivano sa njihove strane da će pokušati nešto ali što se mene tiče nisam se nadao da će to biti ovako nešto... Oni su svoj plan ispunili, mi smo odreagovali kako su se oni nadali i sad samo možemo da čekamo odluku UEFA. Ovo je bezbedonosni propust i nadam se da će taj neko ko je trebao da osigura utakmicu snositi posledice (šalim se naravno, to u Srbiji neće da se desi sigurno).

...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da okarakterisem ono sinoc. Pisanje u oko, ponizenje, svrsavanje u usta, ne znam. Prvi put sam imao poriv da ubijem coveka sinoc, da li zbog atmosfere, ili cega vec, ali doslo mi je uzmem zolju i raznesem onog Canu i svih 5.000 pandura koji su tukli po jugu sa vecom slascu nego sto bi to radio UCK da su ih pustili tamo. 

 

Uprkos svemu onome, novom razocarenju u drzavu i vlast (kao da je iko imao dobo misljenje pre ovoga), uprkos zaista originalnom pisanju po nama u sred Beograda, svidelo mi se to sto skoro ceo stadion ispratio Vucicu pederu. Barem se nadam da je ovo pocetak kraja jebenog govneta i njegovog hemoroida Stefanovica koji je sedeo u lozi odakle je siptarsko smece upravljalo avionom. Jos se i slikao sa papirom "fuck Serbia" sto je objavio kurir.

 

I ono sto mi jos vise razara zeludac, siptari su 3,4 dana pre tekme nas nazivali silovateljima, ubicama, otimacima Kosova, javljali su neki Albanske i Svajcarske reprezentacije sa pricama kako nas treba satreti, pravili razne fotomontaze kako su u Beogradu i rade ne znam ti ni ja sta, a sta su nasi radili? JEBENO NISTA. Igraci su se poneli kao najgore picke, umesto da su uzeli onu zastavu i pocepali je istog sekunda oni je daju onim pedercicima i jos im prave blok da ih navijaci ne pogode. Niko se od nasih sportista, politicara, ljudi koji imaju kao nekoj uticaja nije oglasio. Samo Ivan Ivanovic, lol. I to je ono sto me najvise porazava. 

Po meni, igraci su se poneli kao najveci carevi. Zato mi ih je i zao. Mitrovic je uzeo i uhvatio onu zastavu i nijednog trenutka nije pokazao agresiju u tom cinu, baja je u fazonu, daj da smotam to pa da igramo fudbal. To sto je to malim siptarskim govnima bio okidac za izreziran plan, to je druga stvar. I tako i treba da se ponasaju sportisti, ako su oni govna, ne moramo mi da budemo, jer nas to stavlja u isti kos sa njima. I kazem, ja prvi ne bih mogao da se iskuliram na terenu, ali mi je drago sto oni jesu.

 

^Ako je Turcin krvav do lakata, poturica mora da ramena. Isto vazi i za "Bosnjake".

 

 

 

A kako bi drugacije mogli to da uradimo? Da zaratimo sa njima? Evo sve su jedinice sa parade preusmerene ka Tirani i veceras pocinje ofanziva. A svi ljuti nacionalisti sinoc koji su psovali i vikali na sav glas protiv Albanaca, sutra otici kod tih istih i sesti da popiju kafu, pojedu sladoled ili da jedu u njihovoj pekari cime finansiraju zivot njih i njihove decu da se jos vise kote. Dok to nasi ljudi ne budu shvatili nikada se necemo otarasiti te muslimanske zaraze.

Ti ljudi sto ovde drze pekare i poslasticarnice su pre svega goranci, a i oni jadnici su tu vec 20 godina i sve sto ova govna sa juga rade, oni su kolateralna steta u toj prici jer njima razbijaju lokale i njima prete, vredjaju ih i slicno. I taj bojkot na koji ti pozivas je prilicno besmislen jer ti ljudi nisu nista krivi.

 

Namagarcili su nas i ponizili i to je to. S obzirom o kakvoj se provokaciji radi pred 40k ljudi na stadionu, u glavnom gradu, prosli su vise nego jeftino, a mi smo odreagovali bas onako kako su oni i zeleli da odreagujemo i dobili su bas ono sto su zeleli da dobiju. Bice kaznjenje obe strane, ali mislim da cemo izvuci deblji i to bas bas deblji kraj. Naravno ponizenje ostaje.

 

A ova gnjida Stefanovic da ima i malo obraza, a nisam ni sumnjao da ga nema, podneo bi ostavku koliko danas posto je organizacija i obezbedjenje same tekme za koju se znalo da je visokog rizika odradjeno sa previse propusta...sto pisu ljudi po portalima, na tom istom dronu je mogla biti i bomba, tako da toliko o tome. I super je da je od svih ljudi na teren uleteo bas Bogdanov, samo nam je jos on trebao.

 

Lupas gluposti...odakle 40k ljudi u lavoru? :tf: :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno, u bg-u ako hocesh da bojkotujesh siptare ne bojkotujesh pekare, nego ne duvash jedno vreme.... ko sto kazu vec mnogi te pekare drze goranci ili mali, obichni ljudi, a ovakve shovinisticke izgubljene karike u evoluciji pre finansiraju i podrzavaju likovi od kojih uvozimo vutru.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa da legalizujemo to onda, ili da ih finansiramo i dalje? Ako je nelegalno, neka onda stvarno bude nelegalno. I to ne u Jagodini, Kragujevcu, Nishu, nego od granice. Nije siptarka u srbiji zbog siptara(lol ovo je tacno na vise lvl-a). Klinci koji nece da rade za 15-20k neprijavljeni su obelezeni ili u zatvoru zbog takvih prodanih glavudza. Onda ide vest o zaplenjenim vagicama, a kad hoce da pregovaraju cenu izbace koji clanak o legalizaciji u srbiji.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pa da legalizujemo to onda, ili da ih finansiramo i dalje? Ako je nelegalno, neka onda stvarno bude nelegalno. I to ne u Jagodini, Kragujevcu, Nishu, nego od granice. Nije siptarka u srbiji zbog siptara(lol ovo je tacno na vise lvl-a). Klinci koji nece da rade za 15-20k neprijavljeni su obelezeni ili u zatvoru zbog takvih prodanih glavudza. Onda ide vest o zaplenjenim vagicama, a kad hoce da pregovaraju cenu izbace koji clanak o legalizaciji u srbiji.

e31.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...