Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ček, 12 hour everidej ili?

 

mjok,  12 radis, 12 odmaras, pa opet 12 radis, pa 72 odmaras

ali dzaba sve to kada je svaki load od 100k$ do 10m$, a mladi Blyatov Kokotov i njegov kolega Sukarov Pizdecov su nekako odlucili  da im je najbliza ruta od Majamija do LA preko Cikaga u kom se desava realtajm dan posle sutra...

 

ono, izlazim iz smene sa sprz mozgom, iako je ekipa u kancu vrh

 

Ženo!

 

<3

 

edit:

jos se kladilo njih par na mene da jedini prolazim, posto je njih 6-7 vec kvitovalo... i sad jos 'dugujem' ljudima pare :DD ali, eto, barem sam dosao da im odradim poslednju smenu

 

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni znao da je sad ovaj novi papa "gotivac"?

 

od starta ga prave takvim. baš su mnogo uložili u kampanju da ga predstave kao cara. nije se skidao sa history kanala kad se ustoličio, i sve emisije kako je skroman, kako liže beskućnicima noge i tako to.

 

neveruem koliko ljudi se prima na ove PR poteze vezane za novog papu. te protivi se korporacijama, te flertuje sa marksizmom, te vozi drugara džipom... jeste, hiljadu

 

ja sam pročitao tekst u kom kaže da ga smara božićna muzika i da je tehno prava stvar. bez zajebancije.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

mjok,  12 radis, 12 odmaras, pa opet 12 radis, pa 72 odmaras

ali dzaba sve to kada je svaki load od 100k$ do 10m$, a mladi Blyatov Kokotov i njegov kolega Sukarov Pizdecov su nekako odlucili  da im je najbliza ruta od Majamija do LA preko Cikaga u kom se desava realtajm dan posle sutra...

 

ono, izlazim iz smene sa sprz mozgom, iako je ekipa u kancu vrh

 

 

<3

 

edit:

jos se kladilo njih par na mene da jedini prolazim, posto je njih 6-7 vec kvitovalo... i sad jos 'dugujem' ljudima pare :DD ali, eto, barem sam dosao da im odradim poslednju smenu

 

 

Pa dobro, pretpostavljam da imaš alternativu :)

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

pa imam i stari posao sisate operaterke, na kojem jos uvek radim.... :D

 

 

mare, kad bi me prebio jedan pajdoman poput tebe sam sebi bi odgrizao muda sa sve tukijem u jednom zalogaju i pljunuo ih sa avalskog tornja da se rasprse po jajincima

 

a da se ja sad tebi malo napusim kurcine a?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

вероватно је проблем што је смањио гудру :с

мојне то владо!

свет је лаж!

бежи у магновење и бескрајност, тамо те чека коначна победа!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...