Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jutros izašla iz dežurstva, pa saznala da ću u utorak opet raditi 24h. To će biti četvrto za nedelju i po dana. Usput sam radila sredu noć i petak dan. Život je sranje. Pojela sam dve trećine hleba i odoh da se komiram.

Teško je!

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Idem na časove matematike 2 za Fon po starom programu, mozak mi kuva, 10 godina ni izdaleka ovako nečemu prišao nisam, vrhunac je kvadrat binoma koga se sećam iz srednje. Jebemti integrale, diferencijalne jednačine, Laplasove transformacine i ostala govna, što vas nisam učio kad je trebalo.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Kako si došao do kraja sa nepoloženim ispitom iz prve? :D

Na ETF-u nisi mogao ni treću da upišeš ako nemaš čistu prvu

 

Ja još imam ispit iz prve, a ostalo mi 3 ispita do kraja :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

visio juce na skeli 12 sati kao majmun, onda otiso gajbi kupao se sat ipo, pa otisao da popijem dva piva sa drugarima, pa spavao do 4 danas pa mi se jos spava, a valja sutra rano ujutru tuci ljude i trcati po stadionu, ali neka ne zalim se, nisam ja neka pickica tamo pa da kukam kako je tesko i ovde kacim neke gifove i dajem neku laznu motivaciju ljudima kojima nema spasa

 

Pa ti si jebeni ljuba vrapče!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kako si došao do kraja sa nepoloženim ispitom iz prve? :D

Na ETF-u nisi mogao ni treću da upišeš ako nemaš čistu prvu

 

Pa etf je bolji fakultet realno  :tf:

 

Ovo je ispit iz druge, a davali su tada davno neke "kompenzacije", tj način da uzmu još kinte tako što ja dam jedan ispit više od uslova potrebnog za upis četvrte, a puste me da prenesem ovaj iz druge, što inače nije moglo, moralo je da se čisti cela druga godina

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa ti si jebeni ljuba vrapče!

nisam citao

 

 

Inace, pita me covek za savet na ruru, ja mu odgovorim i kazem mu, idi sad i daj mi plus na odgovor, dodje covek i napise 'mogu samo da ti dam minus da ne dodjes do 500 pluseva'. Pa jebem ti ljude kakva drskost necu vise nikom da pomognem nista

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 7

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...