Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Hteo sam da kupim male neke šoljice za espreso, pitam koliko koštaju, kaže 600 dinara komad - i ja izađem napolje :)

 

sad nemam pojma dal' sam propustio nešto, ali 600 kinti za malu šolju za espreso i još po komadu, wtf?

 

Mozda su neke dizajnerske... Secam se da sam uzeo neki set jednom od 6 soljica i bilo je reda 1600 dinara u onom Myhome na Uscu. Da li i dalje imaju ne znam ovo bese pre par godina.

Link to comment
Share on other sites

Taj fazon, sto im nisi rekao "mislio sam da je ovo drugarski" i trazio za dzabe?

posto kada se neko zali na cenu od 600 dinara za solju za espreso, on zapravo misli da ona treba da bude besplatna

 

[ok]

  • Upvote (+1) 2

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Поштовани суграђани,

 

желим само да Вас овим путем обавестим да ЈП "Путеви Србије" раде пуном паром и да нас први овогодишњи снег НИЈЕ изненадио!

Сва расположива возила су у употреби, ради се у три смене и за сада нема проблема. Снег ће наставити да пада слабијим интензитетом током целе ноћи, престанак падавина се очекује у поподневним часовима.

 

Такође, ЈП “Путеви Србије” апелује на све учеснике у саобраћају да због појаве магле, уз већ влажне путеве због снега, на већем делу путне мреже у Републици Србији и смањене видљивости на појединим деловима до 30м, сви учесници у саобраћају посебно буду опрезни, прилагоде брзину кретања условима на путу и поштују ограничења брзине и постојећу сигнализацију.

 
Молимо медије да у свим информативним емисијама током дана објављују наше апеле као управљача путевима у Републици Србији због повећаног броја саобраћајних незгода.
 
Срдачан поздрав до следећег јављања.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

onaj sto vodi reality "sunday world cuisine"

mozda je ispalio jer je marinirao biftek za sutra

mozda je mislio da je to sutra ili bogami prekosutra

ajmo jos vrh fora, totalno yeyeanje

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Vlado ne znas o cemu pricam i opet si ispao glup.

nisam, ni sad a ni nikad pre

to sto ti se upalila lampica kad sam branio gruju na kog si nasiljio kurac, to je tvoj problem

Edited by vlada_
  • Upvote (+1) 2

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

апир офлајн режим је, стога је време за један ФАН ФАКТ

хвала на пажњи, до следећег викенда!

 

Ево још једног ФАН ФЕКТА : Наполеон и Хитлер су имали једну заједничку ствар

 

обојица су имала само 1 тестис!

~~

Link to comment
Share on other sites

Je l' si proverio? hehehee ::D:D:D:D:D

 

In other news, položio danas dva ispita! Do konačne pobede!

Edited by Aleksandar.
  • Downvote (-1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...