Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

juce stigli iz montenegra leptejebo, jos nisam kući uspeo da odem

 

dobri su oni Vićini burazeri, a putar je lažovčina!

 

uzgred, zvali me za neki konkurs za kopirajtera u leo bernetu, trebam da im osmislim neki slogan i prezentaciju za neznamnijašta do petka, i moram da počnem da vedžbam nećelavu latinicu

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

to je diskutabilno

 

diskutabilno jeste, ali iz iskustva nisam video ni jedan dovoljno jak argument gde bi bio opasniji od batice koji pici 80..

ko?

 

pa verovatno je gore da se gusi ceo saobracaj nego kada neko prodje normalnom brzinom

 

tom logikom je najbolje da svi idu tramvajem koji ide 8-19 na sat i budu odlicno zasticeni

losa ti je logika kiligore, a i verovatno imamo razlicita misljenja oko toga sta znaci gusenje saobracaja. u gradu ti je svuda ogranicenje 50, osim ako to znakom nije drugacije naznaceno. evo pre par dana je padala ledena kisa, pa je vejao sneg, i sada je temperatura u minusu sto znaci da su uslovi na kolovozu teski. isto tako mozda ima problema sa autom ili pak nema zimske gume pa prilagodjava voznju uslovima u saobracaju. te stvari jednostavno ne mozes da znas i treba biti tolerantan.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

trenutno su potpuno normalni uslovi voznje po gradu

 

a nisam ni mislio da jurim 80 vec kada bi svi isli 40+ to onda bi duplo brze sve funckionisalo

 

to sto neko vozi kola bez zimskih guma, zimi, apsolutno nije moj problem MORA negde da ide kolima a ocigledno da nema pare za njih. isto tako postoji i zakon po kome to ne bi smeo da radi

Link to comment
Share on other sites

E zbog ovakvih kao sto je Kili sam ja zeni na auto stavio "P" nalepnicu :) 

 

Elem, ne postoji opravdanje "nema zimske gume pa ide sporo" jer taj koji vozi po snegu bez zimskih guma fakat krsi zakon, tu se jedino slazem s Kilijem. Sa druge strane mozda neko vozi sporo jer prosto ne ume, previse je oprezan, bla bla, to nije sustinski nikakav problem za saobracaj, pogotovu po centru grada. Mnogo je veci problem kad se neko zablene u mobilni pa krene kasnije sa semafora i slicni propusti, to vise gusi saobracaj. I naravno sto ne mozes npr Bulevarom da uopste vozis desnom trakom jer su sve parkirana vozila sa ukljucena sva cetiri migavca. Ako neko vozi sporo kad ti se ukaze prilika obidji ga, sta sad. Ali je cinjenica da se generalno znatno uspori saobracaj kad je kisa/sneg, sto ume ponekad da nervira, ali bolje da nervira nego da se cukaju pa da nastane jos veci kolaps u saobracaju. 

 

Pritom je realno to ogranicenje 50 u gradu kod nas vise informativnog karaktera, bas sam skoro cesto isao sa zenom koja fakat vozi 50km/h u Jurija Gagarina i ono, deluje kao da vozi 20 koliko je svi obilaze. 

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

trenutno su potpuno normalni uslovi voznje po gradu

 

a nisam ni mislio da jurim 80 vec kada bi svi isli 40+ to onda bi duplo brze sve funckionisalo

 

to sto neko vozi kola bez zimskih guma, zimi, apsolutno nije moj problem MORA negde da ide kolima a ocigledno da nema pare za njih. isto tako postoji i zakon po kome to ne bi smeo da radi

 

 

neko ko ne vidi dobro i nije siguran u svoju voznju ovakve uslove vidi kao teske, tako da je sve to individualno.

 

ok, ako taj sto vozi 25 (iako mislim da preterujes posto je starno tesko a i potrebna je umetnost voziti 25) tebi pravi problem, ne vidim zasto ne bi mogao da ga obidjes? zamisli biciklistu umesto njega i zapitaj se sta bi uradio?

 

naravno da nije tvoj problem, ali ti nista ne mozes da uradis po tom pitanju posto ima ko je zaduzen da to kontrolise.. postoje zakoni po kojima ne bi smeo da prolazis kroz zuto i crveno (prolaze ljudi), postoji zakon po kojem ne bi smeo da vozis brze od ogranicenja (voze ljudi), a opet mogu da se kladim da si ti prekrsio i jedan i drugi i to nebrojano puta tako da je to tvoje "ne bi smeo da radi" licemerno u ovom slucaju..

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

aman sta ima da se prilagodjava ako vozi po ledu bez zimskih guma? Ne sme bre uopste da vozi.

 

Juce ispred obdanista, neki pugnjoslav bukvalno KLIZA po ledu i boli ga kurac.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...