Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

gomila krivina, put u odličnom stanju, praktično nema saobraćaja --> raj na zemlji

 

jedini problem je što ima samo 75 km, al taman izvezeš triput :D

 

ne kapiram što je tebi loše, meni zvuči kao savršena subota. jedino ako si vozio kamion il nešto

nisam rekao da je lose, samo da je najteza koju sam vozio :)

 

nisam neka hardcore reli lozana, ali volim da se provozam agresivnije pa sam dao sebi malo oduska.

 

put je da se vozi 40-60 evenutalno 70-80 na pravcu, ja sam djidao 60-90 non stop i do 105 na pravcu. trebalo mi je oko 65min da izvezem deonicu i ceo taj potez sam bio 100% koncentrisan (gledam unapred koja krivina ide i racunam kako cu i pri kojoj brzini da udjem u istu, da li ima vozila i pesaka itd.). pokupio ortaka u kragujevcu malo pre 12 i do beograda vozio 90-100.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Moj dobar drugar je na preliminarnoj listi naprednjackih kandidata za gradonacelnika Beograda. Kapiram da su male sanse da bude kandidat jer je mlad i zelen, ali ako se to slucajno desi, bice sjajno! :D

Сјајно може да буде само за њега :) и његове ближње :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sinoc vozio najtezu deonicu za period koji vozim ~7g. krusevac -> kragujevac, ~75km sve krivina za krivinom sa par manjih pravaca uglavnom kroz naselja. stigao sam kuci oko 2 i onesvestio se koliko mi nije bilo dobro..

 

Ако те некад пут нанесе преко Дебелог (дозволи) брда, овај пут што си сад возио ће ти изгледати као аутопут.  [:D]

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...