Jump to content

Fensi restorani u Beogradu


Recommended Posts

10 minutes ago, mncu said:

meni se isto vise svidja koncept w sushija na Senjaku nego pozerske Sakure, osim sto im varira kvalitet hrane.

inace, jel zna neko kakav je Enso, kakve su cene?

Cene su standardne manje vise za te nafurane restorane konceptualne hrane. Das preko 1000 dinara da jedes 200 grama tune i malo salate... Vina nema ispod 3000 dinara.
Koncept je ok ali ovo nije NY nego Beograd i uopste ne kontam kako uspevaju ali imaju klijentelu al ajde. Ekipa je isto uzasna, vecina su neki malogradjani bez zanimanja. Meni licno se ne svidja.

Inace vodili su me u onaj restoran Terminal. Realno izbegavati u sirokom luku. Em su skupi, em je hrana vrlo osrednja, em je ekipa koja sedi tu budi Bog sa nama.

Sad se setih za ljubitelje mesista Papa Joe je meni super, ne znam da li je iko bio?

Link to comment
Share on other sites

"Restorani konceptualne hrane"... Wtf...

Jebem ti ja to kad moram da platim boga oca da odem i jedem nesto sto ne znam ni kako se izgovara, i da posle kazem bilo je super.

A posle vecere i zeludac i ja tuzni. Ali smo bar cool.

Cena + klopa + usluga - Restoran Djerdan u Uciteljskom naselju.

Tamo se najedes kao covek, sa sve corbom, salatom i picem, za smesne pare. Naravno, ako narucis celu porciju (sem ako nisi svinja), nema sanse da pojedes vise od 2/3, i ostatak poneses kuci za dorucak :D

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, sttevann said:

"Restorani konceptualne hrane"... Wtf...

Jebem ti ja to kad moram da platim boga oca da odem i jedem nesto sto ne znam ni kako se izgovara, i da posle kazem bilo je super.

A posle vecere i zeludac i ja tuzni. Ali smo bar cool.

Cena + klopa + usluga - Restoran Djerdan u Uciteljskom naselju.

Tamo se najedes kao covek, sa sve corbom, salatom i picem, za smesne pare. Naravno, ako narucis celu porciju (sem ako nisi svinja), nema sanse da pojedes vise od 2/3, i ostatak poneses kuci za dorucak :D

 

Takvi restorani ne sluze da ides da se najedes vec da sa drustvom probas neke egzoticne ukuse pijes vino i zajebavas se.
 

10 minutes ago, tortky said:

Realno, ako ne seva svinjska čmarina sa plafona ništa od jebanja!

Kontam da ti je zao sto tebi nije pomoglo :tf:

Link to comment
Share on other sites

Egzoticne ukuse mozes da probas na mnogo nacina, ne samo da platis milijardu dinara za 100gr necega.

Mislim da je tu vise pitanje onog - e bio sam sinoc u XYZ, bilo je do jaja, bas su ok cene, casa vina 5000din, skoro pa dzabe.

 

Takodje, i dobru atmosferu(romanticnu, kako god) ces pre naci na nekim normalnim mestima, nego u Sodosopa tipu restorana, gde idu nabedjeni likovi upravo sa nadom da ce sprcati zato sto su iskesirali skupu veceru.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, mncu said:

Sta ti je, Nerone? Sto se uzbudjujes

teško mi je kad ne mogu da bacim ponekog lavovima. jebem ti 21vi vek...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u L&K bio dva puta, hrana mi nije bila ništa spec, a ambijent i ljudi koji tamo idu su mi užasni. Treći put bih išao samo baš da moram i da neko insistira, my 2 cents

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kemp. said:

Bili smo ipak u Dvoristu, jako lep ambijent, super izgleda bastica. Bilo je puno, i to devojke/zene uglavnom, Mozda sam video 5 tipova, Klopa onako, nista spec, male porcije, pristojna cena. Leglo taman s obzirom da i nisam bio gladan. Njoj se bas svidelo tako da je misija uspela :) Hvala na prepuruci!

[ok]

Ja kad sam bio nekoliko puta, bila je mešana ekipa, čak i po pitanju godina, ali se sećam da porcija nije bila mala, ja sam na to baš "alergičan".

Link to comment
Share on other sites

Provalio sam da ja u stvari kuvam kao car zato me i ne fasciniraju neki prosečni restoranirestoranirestorani 

Ovo iznad sam ostavio kao spomenik SwiftKey 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2016 at 10:27 PM, f4ts0 said:

jebote odakle vam pare, meni je vrhunac gastronomije i ovde restoran maharadza, das 19 eura i jedes kolko oces.

Vudu, ajde da osnujemo stranku, zavladamo, i da ove fensere bacimo u rudnik da rade.

ja u amsterdamu imam omiljeni tajlandski restoran (hrana im je mnogo bolja od kineske. meni je svuda u evropi kineska ista (ne rachunam fensi i skupa mesta na kojima nisam bio osim opet u amsterdamu) jer svaki ukus povrca ubiju przenjem u voku i svodi se izbor ukusa na tri izbora mesa i da li cu ljuto slatko, slatko, slatko kiselo. Elem taj tajlandski je velichine pola prosechnog stana ali rade tri babe od 50+ godina, tajlandjke od kojih me je jedna primetila ( ne znam da li zato sto sam neodoljiv ili samo lepo vaspitan pa kazem molim i hvala lepo) i uvek dobijem Dva pecena slatka svinjska rebarca gratis. Najedes se kao covek za 15 evra, sto je za tamo fenomen

Edited by iguana
  • Upvote (+1) 1

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu, ja imam problem jer pravim bolje burgere i ribu od svih restorana gde sam jeo, i onda nikad nisam naleteo na restoran gde bih rekao JAOOOO

TO u bgd pricam, a obisao sam "kafanske restorane" a od kao fensi mesta - pa ono Novak, Mialgro, Zabar, malevilla, frans (to je meni fensi) i ono ok je, ali ni jedno mesto me nije "oduvalo"

Ovde je sve isto hrana je ok, i nista vise. Jedino sto sam nasao da odskace je pakistanac, jebe kevu kolko je dobar, ali je preskup za fast fud restoran - 20 eura izadje klopa, ali stvarno ubija kako je dobro.

 

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

al si ubo mesta, Milagro i Žabar su po meni katastrofalna mesta, a Novak je overhajpovan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa to ti kazem nemam ni stil coveka koji jede po tako "gourme" mestima, ovo su kao neki gde se islo jer su "dobri".

Generalno ja najvise volim "mediteransku" klopu, tj dok ima maslinovog ulja, sira, paradajza, bosiljka, ne treba mi nista vise :D Moze neka orada da se baci i to bih mogao jesti ceo zivot. Vecina restorana gde sam bio nekako mi "prekuva" hranu, ne znam kako da objasnim

Inace, Zabar je imao najgore spremljenog lososa kojeg sam ikada jeo.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iguana said:

ja u amsterdamu imam omiljeni tajlandski restoran (hrana im je mnogo bolja od kineske. meni je svuda u evropi kineska ista (ne rachunam fensi i skupa mesta na kojima nisam bio osim opet u amsterdamu) jer svaki ukus povrca ubiju przenjem u voku i svodi se izbor ukusa na tri izbora mesa i da li cu ljuto slatko, slatko, slatko kiselo. Elem taj tajlandski je velichine pola prosechnog stana ali rade tri babe od 50+ godina, tajlandjke od kojih me je jedna primetila ( ne znam da li zato sto sam neodoljiv ili samo lepo vaspitan pa kazem molim i hvala lepo) i uvek dobijem Dva pecena slatka svinjska rebarca gratis. Najedes se kao covek za 15 evra, sto je za tamo fenomen

kad si već spomenuo istočnjačku kafanu u tuđini sa bakutanerkama, pade mi na pamet kineska birtija u frankfurtu gde me redovno vode kinezi sa sajmova. isto rade neke matore koje se samo deru jedna na drugu, meni je na kineskom i ima 250+ jela, ludi ljudi. uglavnom zajebu porudžbinu [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa daj lokaciju, sve te jebalo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

https://www.google.rs/maps/place/China-Restaurant+Neue+Welt/@50.1074817,8.6651989,20.11z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xf9919728fcf2a37c!8m2!3d50.1074386!4d8.6653275

povedi nekog ko zna kineski, ne parlaju engleski ništa

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...