Jump to content

Fensi restorani u Beogradu


Recommended Posts

brate, rekao si već jednom, odmori

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Cela ideja je da bude promocija španske kuhinje, sad sam zvao šefa kuhinje i on mi je ovo izdeklamovao

8 vrsta predjela, 2 vrste mesa, riba, paelja (sa piletinom i sa morskim plodovima), ražnjići neki njihovi sa nekim začinima, neki njihov pečeni krompir sa paradajzom, tapasi raznih vrsta, vise vrsta deserata (ćuros, suve šljive sa bademima, lešnicima, torta sa bademima, crem brule, i još ponešto..

 

Dobija se čaša nekog španskog vina Bayanegra, nisam probao, stvarno ne znam kakvo je.

 

Ovo je super promocija za nekog ko bi da proba razne stvari španske kuhinje za relativno malo para..
 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, realno, sta ocekujes za tu cenu? Cristal? :D

Hrana je stvarno vrhunska (jedan od 3 najbolja hotelska restorana u bg-u, da ne kazem najbolji..).

 

Relativno mi je "bitno" da ovo prodje ok, jer ako prodje ok onda cemo da udarimo promociju da bude par puta mesecno, spansko vece, italijansko vece, grcko vece, francusko vece i tako to..

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa objektivno gledano jedini bolji hotelski restoran od Zire je Square nine.

Metropol, crowne, falken su tu negde u nivou Zire

 

http://www.ekapija.com/website/sr/page/1119313/Srbija-na-16-mestu-prema-kvalitetu-spa-hotela

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

To ti se slihta sto si pretio brisanjem postova :)

 

Elem, nije mozda zgoreg imati negde info gde ima tako te neke promocije i sta sve ne a da je za pristojne pare, recimo meni ovo deluje zanimljivo (vino slabo pijem tako da mi to nije problem :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jebote, koji je autoritet ovaj komša

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Šta je bilo od hasa i mali delić atmosfere snimljen koleginim govnofonom da vidite šta ste propustili :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pk_Nmv9wqPo

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...