Jump to content

Fensi restorani u Beogradu


Recommended Posts

da li je moguće da ste snimili vertical video :(

 

lepo izgleda klopa, a trebalo je da snimite i pri sredini večeri, ovako bode oči prazna sala

 

mada, šta ja pišem, sigurno nećete ovaj shaky vertical video by fatso da pokazujete potencijalnim klijentima

Link to comment
Share on other sites

da li je moguće da ste snimili vertical video :(

 

lepo izgleda klopa, a trebalo je da snimite i pri sredini večeri, ovako bode oči prazna sala

 

mada, šta ja pišem, sigurno nećete ovaj shaky vertical video by fatso da pokazujete potencijalnim klijentima

 

ma kolega konobar uzeo mobilni da usnimi fazona radi... Imam srece sto na videu nije njegov selfi od 2 minuta xD

 

Trebao da je da dodje profi fotograf pa da napravi profi fotke ali je ispalio..

 

Ma jok, ovo se ne salje nikome, nego samo sam ga okacio ovde da vidite bogatost svedskog stola, nije nikakav promo video..

 

Danas sam izvukao od kuvara sa mirnijom rukom par fotki pa evo ih

 

Share2015-04-23-f309b80493a32d360dbd6d2d

 

Share2015-04-23-45dcfdf07019afb1965a4968

 

Share2015-04-23-a76d98144775d7997ca46186

 

 

Share2015-04-23-33eba93faf3d12d57ff88025

 

 

Share2015-04-23-8a67ca6b589cf5c6f5a9d593

 

 

Share2015-04-23-82db95b208e800e7f5d53f06

 

 

U svakom slucaju, ne promovisem ovo ovde jer mi je potrebno da dodju 2-3 coveka sa rura, mi guramo pricu polupansiona, tako da ako mi ne dodje ni jedna osoba spolja mi smo dobri, ali ponuda je stvarno interesantna, hrana odlicna, a cena vise nego dobra za tako nesto i sto je ne bi podelio sa rurom..

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa objektivno gledano jedini bolji hotelski restoran od Zire je Square nine.

Metropol, crowne, falken su tu negde u nivou Zire

 

http://www.ekapija.com/website/sr/page/1119313/Srbija-na-16-mestu-prema-kvalitetu-spa-hotela

 

Ebisu je onako, dobra klopa i usluga, ali nista vanredno. hotel i spa centar su fantasticni s druge strane

Edited by Neptune

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Neznate gde će te večeras, pronađite odgovarajući restoran ili kafić ovde a ako posedujete svoj restoran objavite ga na ovim stranama i uvećajte broj gostiju.

nikad od tebe food blogger, taso, nemaš ni zakmo ni čkupi

Link to comment
Share on other sites

ne obaziri se na komentare ovih neostvarenih forumaša, definitivno imaš svetlu budućnost, kome se ne sviđa neka zaobiđe, a ja sam zahvaljujući tebi izveo pičkejšn u ovu mederu i oduševila se, poy

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
14 minutes ago, iva011 said:

Vidi da se malo skrenulo sa teme, al evo ja da se vratim.

Moj omiljeni restoran je Zapata, koliko je fensi ne znam ali ga ja bas volim. Nisam bila neko vreme pa su mozda moje informacije malo zastarele. Sto se mene tice usluga im je dobra, konobar je uvek tu, sta god da treba stvori se odmah kod stola. Klopa im je takodje super, mozda ima veze sa tim sto se meni svidja... A i cene su pristupacne (bar su bile).

Trebala bi mi mala pomoc od vas. Da mi preporucite neki bas ultra fensi restoran (a da su cene ok) stizu mi neki stranci pa hocu da padnu na dupe. Ja sam ovde http://www.apartmani-u-beogradu.com/restorani-beograd videla neke ali ne znam za koji da se odlucim.

ABC slow food ili Gusti Mora ako ste za ribu. Pasce na dupe zasigurno sto od hrane sto od visine racuna :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...