Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Kupio Thralla pre koji dan, doso do lvla 7. Milina igrati, pre prejak heroj. Sad razmisljam da li greymane-a da uzmem za koji dan ili da idem safe bet i uzmem kharazima koji mi je nekako safe bet i ne mogu da pogresim sa tom kupovinom

Greymane je super zanimljiv ali kao sto rekoh, zavisi od tima koliko ces da uzivas u partiji. 

Tako i izgleda, ali me prca sto od supportova koje sam ranije igrao - Malf, Uther, Tass, jedino Malfa i Tassadara mirisem, a ni njih ne volim previse da igram, odnosno zavisi od protivnickog compa. Ako imaju KT-a i neki jak aoe, Tassadar to ne moze da sacuva, a ako imaju neki zli dive i nuke comp, Malf ne moze to da ishiluje.. Sa Utherom sam od scaling changes patcha opao sa tipa 60%+ winratea na tipa 45%, najmrskiji mi je od te trojice. Imam i Lili i BW-a ali ih nikad nisam voleo. A Kharazima sam sad igrao kad je bio free, ima fenomenalan sustain, mobility, vise buildova i 2 podjednako dobra ultija.. on bi mi nekako najpametniji bio za HL.

Inace Tyrandin winrate na hotslogsu je opao za ~5% i verovatno ce jos opadati :D mnogo mi je drago. Opadaju polako i Diablo i ostali heroji koji su imali dobar synergy sa njom. Ocekujem i da ce Muradinu polako opasti winrate, mada ga nisam probado od Avatar nerfa. Prosto ne mogu da ga zamislim bez tog ministuna :O

Ja ne bih uzeo Greymana.Cini mi se da ima jak burst a posebno ulti alu u laneu sa Falstadom nema sanse , jedino da ga gankuje .Rank jedan odredjeni igraci igraju sa LIili , Falsrad i Raynor i to Hero League .To su uglavnom smurfovi .

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih uzeo Greymana.Cini mi se da ima jak burst a posebno ulti alu u laneu sa Falstadom nema sanse , jedino da ga gankuje .Rank jedan odredjeni igraci igraju sa LIili , Falsrad i Raynor i to Hero League .To su uglavnom smurfovi .

Kako nema sanse protiv Falstada na liniji, ta ptica mu je hrana :)

edit: Dobro, moze da pobegde Falstad.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Kupio Thralla pre koji dan, doso do lvla 7. Milina igrati, pre prejak heroj. Sad razmisljam da li greymane-a da uzmem za koji dan ili da idem safe bet i uzmem kharazima koji mi je nekako safe bet i ne mogu da pogresim sa tom kupovinom

kharazim all the way imho, sa greymaneom se zajebavaju, ko zna u šta će da ga pretvore za koju nedelju :)

thrall jeste car, pored falstada, dva najzabavnija lika.

Ja od suportova volim Malfuriona, Tassadara i Rhegara. Sada na PTRu kazu da su mnogo promenili Rehgara i da su promene bas dobre, bas me zanima kakav je. Imam i Kharazima i dobar je, samo sto ja nisam preveliki ljubitelj jos uvek. Uther mi je super nezanimljiv a Moralesa da igam mi ne pada na pamet, tacno bi poludeo od likova koji ne znaju sta je peel. LiLi bojkotujem po svim osnovama. U sustini volim da igram supporta.

Sto se tize Greymane, prelepe "d plays!" mozes da pravis, neverovatno kul izgleda svaki switch, i u fajt i iz fajta pa u fajt opet. Znaci preterano je zanimljiv kada pleses.

download.thumb.jpg.b37be8a0c5ae9d478b71a

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kada kazes da volis da igras support-a ne znaci da treba da volis da igras svakog support heroja. Meni nije mrsko da igram support-a, nikada se ne bunim kada treba da support-ujem niti mislim da je manje zanimljiv od drugih klasa. I volim ceo koncept support-ovanja tima. To sto ima gomila heroja koje ne gotivim nema nikakve veze sa cinjenicom da ja volim da support-ujem tim.. 

Link to comment
Share on other sites

Sto volim kada troll pickujemo pa onda jos pobedimo. Sad smo imali Azmodana, Zagaru, Sylvanu, Tyrande i Jainu. Ovo jos i nisu najgori pick-ovi sa kojima sam pobedjivao, bilo je dosta gorih slucajeva..

Ali sam zadnju tako i samo AFK-ovao zbog pick-ova. Kada ljudi troluju pick-ove iz zajebancije to mi je ok, zezanje je, pick-ujem Gazlova i idemo u boj. Dosta puta i pobedimo. Ali kada moroni biraju moronske heroje za datu mapu, totalno ozbiljni i counter-ovani, odma udjem u nerd rage.. 

FYI u utorak Johanna pada na 4000 golda.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je annoying Li Ming, svi sa kojima sam igrao furaju Orb build uz disintegrate ult, sa malim varijacijama na lvl 1 i 13 talentima. Neverovatan potencijal, verovatno cu je sledecu uzeti, kad skupim opet 10k. 

Samo treba da se bira Zeratul i SA build, da im ubijes volju za moronskim herojem.. 

Link to comment
Share on other sites

Danas sam odigrao partiju sa tasadarom vs li ming na laneu (cursed hollow). Bila je solo i srusila mi je sama 1 tower dok nije stigao prvi creep wave i pored mojih shieldova. Posle smo je roknuli odma posto je bila glupava i isprsila se previse, ali opet... idiotski dmg, sto hero sto siege. Ne znam da li je ikada neki heroj imao ovako visok win rate na hotslogsu i to odma na releaseu. Posle sam odigrao 1 game sa Artanisom, kao solo tenk :D i uz rehgara tyrandu abathura i naravno Li Ming. Abathur je dobro soakova dok smo mi dobijali batina, posle lvla 10 smo ih bas fino presisali. Skakati protivnickoj Li Ming na glavu dok panicno bezi i mashi sve magije, priceless!

U QM-u danas ni jedna partija bez Li ming i Rehgara, a tek njega sto su buffovali, lik topuje siege dmg i prebija sa i sa hero i sa healing done lolz. Inace Rehgaru je skocio win rate za skoro 12% :D :D i jos skace. Sad mi malo krivo sto sam uzo Karazima a ne njega :D

Link to comment
Share on other sites

Pitam se koji ludak je odlucio da nabuffuje onako rehgara, pa ovo je zlo od heroja..heroj je 1x1 na neubivljiv, pravi idiotski dmg sa lightning shield buildom, sto siege sto hero..gledam sta ljudi rade sa njim i ne verujem. Juce sam gledao Na'Vi vs mYi, gde rehgar topuje healing, hero i siege dmg pre lvla 20 kao solo support. Balance much. 
A Li Ming..jbm li ga, zamisljena je kao high risk high reward glass cannon, ali staviti passive da se sve magije resetuju sa killom ili assistom je imbecilno...aj da su stavili za par sekundi da se smanji CD, ali reset? leptejebo.

In other news, na neku foru sam 3 dana za redom dobio daily sa 3 support games, i konacno sam izlvlovo Tassadara do 10, prvi support na tom lvlu ^^

koliko je kretensko ovo jurenje majmuna :))

pola ljudi ne zna gde je, druga polovina ni ne juri, ovi što jure kao da ne znaju da ne mogu da ga sa'vataju ako ga svi ne ganjaju ... šou.

lolz za majmuna. Ja ga danima pratim i kontam da radim nesto, tek danas sam skontao da treba da se klikne :D
mislim da im je ovo najgluplji event do sada, kao 50% je sansa za majmuna ali sam ga danas dobio tek 3. game, i to smo failovali da ga uzmemo :D i uzeo ga tek 5. game

Link to comment
Share on other sites

Pitam se koji ludak je odlucio da nabuffuje onako rehgara, pa ovo je zlo od heroja..heroj je 1x1 na neubivljiv, pravi idiotski dmg sa lightning shield buildom, sto siege sto hero..gledam sta ljudi rade sa njim i ne verujem. Juce sam gledao Na'Vi vs mYi, gde rehgar topuje healing, hero i siege dmg pre lvla 20 kao solo support. Balance much. 
A Li Ming..jbm li ga, zamisljena je kao high risk high reward glass cannon, ali staviti passive da se sve magije resetuju sa killom ili assistom je imbecilno...aj da su stavili za par sekundi da se smanji CD, ali reset? leptejebo.

In other news, na neku foru sam 3 dana za redom dobio daily sa 3 support games, i konacno sam izlvlovo Tassadara do 10, prvi support na tom lvlu ^^

koliko je kretensko ovo jurenje majmuna :))

pola ljudi ne zna gde je, druga polovina ni ne juri, ovi što jure kao da ne znaju da ne mogu da ga sa'vataju ako ga svi ne ganjaju ... šou.

lolz za majmuna. Ja ga danima pratim i kontam da radim nesto, tek danas sam skontao da treba da se klikne :D
mislim da im je ovo najgluplji event do sada, kao 50% je sansa za majmuna ali sam ga danas dobio tek 3. game, i to smo failovali da ga uzmemo :D i uzeo ga tek 5. game

pa piše "right click on me" ili tako nešto :))

Link to comment
Share on other sites

Pitam se koji ludak je odlucio da nabuffuje onako rehgara, pa ovo je zlo od heroja..heroj je 1x1 na neubivljiv, pravi idiotski dmg sa lightning shield buildom, sto siege sto hero..gledam sta ljudi rade sa njim i ne verujem. Juce sam gledao Na'Vi vs mYi, gde rehgar topuje healing, hero i siege dmg pre lvla 20 kao solo support. Balance much. 
A Li Ming..jbm li ga, zamisljena je kao high risk high reward glass cannon, ali staviti passive da se sve magije resetuju sa killom ili assistom je imbecilno...aj da su stavili za par sekundi da se smanji CD, ali reset? leptejebo.

In other news, na neku foru sam 3 dana za redom dobio daily sa 3 support games, i konacno sam izlvlovo Tassadara do 10, prvi support na tom lvlu ^^

koliko je kretensko ovo jurenje majmuna :))

pola ljudi ne zna gde je, druga polovina ni ne juri, ovi što jure kao da ne znaju da ne mogu da ga sa'vataju ako ga svi ne ganjaju ... šou.

lolz za majmuna. Ja ga danima pratim i kontam da radim nesto, tek danas sam skontao da treba da se klikne :D
mislim da im je ovo najgluplji event do sada, kao 50% je sansa za majmuna ali sam ga danas dobio tek 3. game, i to smo failovali da ga uzmemo :D i uzeo ga tek 5. game

pa piše "right click on me" ili tako nešto :))

Svaki put sam se tabovo I kasnio 5-10sec u igru I skontao likove kako mi histericno pinguju I trce za majmunom xD I ja sta cu, uzo I ja da trcim sa ostalim majmunima :)))

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...