Jump to content

Opel Astra ili Peugeot 407?


Sa1Nt

Recommended Posts

Ja bih sa tim vraćenim sa lizinga bio do jaja oprezan, jer sam čuo od par ljudi iz banaka da se oni automobili koji su stvarno dobri ostavljaju za njih same dok se gradjanima nude krševi.

Naravno, to ne mora da znači, može da bude i urbana legenda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pazi, lizing kuce i banke nemaju nikakvu kontrolu nad time da li oni ta vozila oglasavaju ili ne kad ih prodaju, oni samo moraju da ih prodaju minimalno po njihovoj ceni koja je tamo zavedena da je preostali dug i to je to, mislim da ih niko ne kontrolise. U tom smislu ako kolega/komsija/drugar onoga ko se bavi prodajom tih kola ima zelju da kupi auto normalno je da ce mu ovaj izaci u susret i svaki dobar auto ponuditi prvo njemu pre nego sto ga da na oglas. Nema tu neke velike filozofije, niti zavere i urbane legende, jednostavna je logika. 

 

Ono sto je meni to malo problem jeste sto su to polovni automobili, doduse s provereno malom kilomentrazom (ili bar mnogo teze fingirati kilometrazu), ali s druge strane s cenom koja je 70-80% cene novog automobila, pa se postavlja pitanje dal nije bolje onda uzeti nov auto. Jer ce taj automobil ako je star dve godine za naredne 3 gubiti vrednost slicnim tempom kao i nov (sto je Draganu bio arugment protiv novog). Plus sto ne znas sta mu je sve radio taj kad je skontao da nece moci da ga zadrzi :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pročitaj bre ceo oglas :)

 

zuzetan automobil, nov, proizveden 2011, kupljen u julu 2012 godine.Prvi i jedini vlasnik . Poseduje sve 4 nove letnje gume 245/40 R 18 plus sve 4 zimske gume iste dimenzije ( vozene samo prosle zime, nove). BBS felne. Menjac automatski SST , duplo kvacilo. Automobil je na lizingu, kupljen na 60 rata ( 5 godina ) . placeno 15 rata.ostalo jos 45 rata po 604 eura. Kad bi se isplacivao lizing kuci odmah, potrebno je isplatiti 24800 eura. Cena 8000 eura.Vredi pogledati ! ! !

Kili jer uzimamo, jos samo 45 rata po 600 jura!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

"Automobil je na lizingu, kupljen na 60 rata ( 5 godina ) . placeno 15 rata.ostalo jos 45 rata po 604 eura."

 

jedino cifre sto sam izlupao ali ako je rata za lizing 600e, mislim da svi znamo da kada se sabere godisnja amortizacija mesecno, posebno u slucaju kola sa 300 konja, to ispadne jos par stotina eura

 

a izgleda da se neko zajebao cim ne moze da otplati do kraja ceo kredit

Link to comment
Share on other sites

a možda jednostavno hoće sad da vozi neka druga kola, smorila ga ova? Ili mu je lupam, devojka trudna, pa će da kupi neki porodični auto?

Preterano generalizuješ kili, što je nekad zanimljivo, ali nekad ispadne i veoma retardirano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dao je do sad 9000e, vozio je auto 2 godine i 40k, i ako nadje budalu, uvaljace ga za 8k i ostatak kredita

ili ima para , ali nema na gomili a hoce da menja kola svakih par godina

 

btw hajli, evo je porodicni auto.. 4 vrata, gepek, limuzina,ima pogon na sva 4 pa je sigurniji,automatik pa se lakse vozi ... barem sam ja to zeni pricao svojevremeno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...