Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

13 Sins http://www.imdb.com/title/tt2059171/

 

 

13sins.jpg

 

Urađen po tajlandskom filmu 13 beloved. Ukratko, lik na rubu egzistencije i kojem ništa ne ide kako treba dobija poziv da uradi prost zadatak i zaradi 1000$. Potom biva uvučen u igru od ukupno 13 zadataka, svaki gori nego prethodni, ofc.  Dosta je sve to predvidivo i jasno u kom će se smeru odvijati i otprilike je i priča poznata već od polovine filma pa nadalje, ali sama akcija i kako se sve odvija daju neku dozu zabave. Plus ima nekoliko potpuno twin peaks scena koje kao da je neko drugi režirao, glavni lik nije toliko loš ... i tako ... u suštini, u moru onoga što se pojavljuje nije loše za gledanje, ali svakako bez očekivanja neke duboke priče i nekog ne znam kakvog obrta. E da, glumi i Ron Perlman :)

Link to comment
Share on other sites

Blood ties, mislim da nisam gledao gori film skoro

 

Uzasna gluma, dijalozi, kamera, rezija ,, ma prosto neverovatno koliko su se pogubili prilikom snimanja 

Kada sam pogledao i video da film traje posle 1h30 min jos 30 min, shvatih da previse cenim svoje vreme i ugasim sto se zaista retko desava .. znate ono kada gledate film a nesto vas steze u vratu, pa u kicmi a nije do poze gledanja filma jer savrseno ste se namestili i sedite i cekate da se nesto desi na ekranu... a pa nacekacete se i natrpecete se bolova jer nije do polozaja gledanja... film stvara bol, neverovatno mislim da je neka nova sci-fi tehnologija u pitanju za kontrolu masa

 

Sta je ovo trebalo onoj picki kunis i klajv ovenu nije mi jasno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma planirao sam da ga odgledam i pre nego sto si ti preporucio. Al lik sto je glumeo cala od klinca (RIP) nije uopste glumac nego je beskucnik sa ulice. Ima zanmlljivu zivotnu pricu. Pokidao je.

  • Upvote (+1) 1

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ma planirao sam da ga odgledam i pre nego sto si ti preporucio. Al lik sto je glumeo cala od klinca (RIP) nije uopste glumac nego je beskucnik sa ulice. Ima zanmlljivu zivotnu pricu. Pokidao je.

Film je spor jako i naporan za gledanje ali kad pogledas na kraju i nije toliko los. Nisam znao za caleta i to , odglumio je svetski

Jel gledao neko The Physician? The Art of the Steal ? jel vredno gledanja? vidim da imaju solidnu ocenu

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

одгледао "Игре глади" (први део).

 

мњах, предуго, развучено, без језгровите концепције... плусеви су назнаке сетинга.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

И ГДЕ СТЕ КРИЛИ ГОСПОЂИЦУ ЛОРЕНС ОД МЕНЕ СВЕ ОВО ВРЕМЕ ПОКВАРЕЊАЦИ ЈЕДНИ МИСЛИЛИ СТЕ ДА НЕЋУ САЗНАТИ!?!?!!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

LAST VEGAS

 

817719.JPG

 

Dosadno sranje za penzionere, sa "humorom" u skladu sa tim. U stvari, ideja je bila da se napravi pitoma verzija Hangovera, bez sisa, droga, alkohola, i sa starijim glumcima, kako bi mogli da sve to puste subotom uveče u bilo kom datom domu/klubu penzionera.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ona je javno dobro, ja bih je zamenio, tj stavio umesto Štovane Eme

сад ћу да изазовем салву негодовања, али госпојица Ема је бледуњава праља у поређењу са ванвременском расном лепотом госпојице Лоренс.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

сад ћу да изазовем салву негодовања, али госпојица Ема је бледуњава праља у поређењу са ванвременском расном лепотом госпојице Лоренс.

Ja bih mogao da se složim sa tobom

  • Downvote (-1) 1

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

има тај филм неки вајб, и иако је потпуно промашен логички, сценаријски, има то "нешто" епски у себи, можда сама тема порекла живота, начин на који је врхунски компонован у суштини испразан филм, али са богатством продукције... мени је увод довољан да га гледам још једном, типа сад кад би ми неко пустио првих 5 минута филма - гледао бих га опет.


а филм је промашај, то не спори нико, али имам разумевања за Игора. бар у овом случају. рекох и ето.

 

:)

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Igor ima fazon da pruzi nekom filmu sansu ako postoji mogucnost da mu se isti svidi na duge staze.

Sem toga, Prometheus ima velicanstvenu kinematografiju, production design i montazu (čak je i ritam vrhunski što treba uspeti s obzirom koliko je scenario tragičan). Moje viđenje tog filma je da je Ridli verovao pogrešnom čoveku (Dejmonu-maximalni hejt-Lindelofu) kao i da je donekle bio vođen sopstvenom sujetom. Ono što je on stvorio u Alienu mu je tokom 3 decenije oteto i dat potpuno drugačiji kontekst. I onda je dobio priliku da pljune po svima od Kamerona na ovamo što je iskoristio oberučke, na sopstvenu štetu (a bogami i štetu nas kao publike).

 

Drale, akonto prethodnog posta - pre nego što počneš da daješ takve izjave moraš da pogledaš Winter's Bone i Silver Linings Playbook (samo pre toga smisli kako ćeš da objasniš ženi zašto ciljano gledaš filmove Dženifer Lorens =o) 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

THE CLIENT

 

1332208095-m.jpg

 

Odličan korejanski sudski triler, sa sjajnom glumačkom postavkom i samom misterijom oko navodnog ubistva koja se polako sklapa delić po delić do odličnog finala. Jedina mikrozamerka je što veći fokus nije na antagonizmu dva glavna, uslovno rečeno, junaka filma (odbrana/tužilac), jer deluje da bi dinamika odnosa između njih bila mnogo interesantnija da je ispred samog slučaja koji pokušavaju da razreše.

 

Btw, najgrđa stvar u Prometeju je što su, iz nekog razloga, odlučili da iz filma izbace pojedine scene koje zapravo odlično objašnjavjaju neke stvari i celoj priči daju preko potreban malter koji bi ispovezao pojedine plot pointe (a inače dotične su full snimljene i producirane, i onda izbačene iz filma, valjda namerno da to kao bude fora i da se tako da "dubina" i "ingrigantnost" celoj stvari).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja najgore sto mogu da kazem za Prometeja (osim logicke rupe - kako je ono cudo u laboratoriji moglo onoliko da naraste osim ako nije u pitanju neka magichna fotosinteza ili ako se hrani metalom npr, sto je u oba slucaja glupo ili nedosledno sa ranijom prichom) je da je nedorechen. Ocigledno je zamisljen kao deo neke trilogije (kao i svaki blokbaster ovih dana) ali je suvishe malo dato u ovoj prvoj kasici.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...