Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

1 hour ago, mladenq said:

o boze, 4.8, bezi laki, nisi normalan!

haha, to je zato što IMDB publika nije razumela genijalnost filma! na drugim mestima ima više ocene!

ali svakako nisam siguran da ću uspeti da ga ubacim u rotaciju filmova za gledanje, skupile se i neke serije u međuvremenu! tipa potpuno sam propustio final space treću sezonu 😞 još u 2021!

Link to comment
Share on other sites

Anatomy of a Fall (2023)

bio sam skeptican pre gledanja, jer je evropski plus pobedio u kanu, pa reko vece su sanse da je konceptualno pretenciozno govance, sa drvenom glumom, nego da nije!

medjutim, solidan filmic, dobro napisan, gluma kvalitetna, posebno od ove glavne, traje preko 2 sata, ali drzi paznju, nije mi bilo dosadno ni u jednom trenutku

vidim da kmece po internetima sto im nije eksplicitno na kraju receno sta se tacno odigralo, za sta mislim da moras biti ozbiljan specijalac u dobu kad 95% filmova prave maksimalno retard friendly i kasikom te hrane svaku iole znacajnu informaciju da ne bi morao slucajno mozak da koristis tokom ili nakon gledanja

Link to comment
Share on other sites

71LYHhb6WaL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg

Ako imate klince, obavezno obratite pažnju na Hildu. Avanture devojčice koja živi u svetu gde se moderni svet susreće za mitskim bićima i magijom. Prvo su bili steipovi i romani (Vulkan preveo na srpski), pa Netfliks serija, i sada dugometražni crtani.

Crtani je sjajan u svakom pogledu, i zanimljiv i odraslima; samo gledajte seriju prvo inače će sve da deluje konfuzno.

Bedak što nema sinhronizovane verzije, i znajući Netfliks, neće je ni biti.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mladenq said:

95% filmova prave maksimalno retard friendly i kasikom te hrane svaku iole znacajnu informaciju da ne bi morao slucajno mozak da koristis tokom ili nakon gledanja

nova generacija na aparaty kada nalete na mulholand drive, memento ili recimo triangle! zato ih i ne pustaju na kablovskim/IPTV kanalima!

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2024 at 9:50 PM, cali said:

Ako imate klince, obavezno obratite pažnju na Hildu. Avanture devojčice koja živi u svetu gde se moderni svet susreće za mitskim bićima i magijom. Prvo su bili steipovi i romani (Vulkan preveo na srpski), pa Netfliks serija, i sada dugometražni crtani.

 

ja ovo krenuo da gledam i nešto me nije zadržalo 😞 

možda probam ponovo ako je već dobro!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Argylle

https://m.imdb.com/title/tt15009428/

Premisa je tako obećavala, ukoliko se pod 'obećavala' podrazumeva da je toliko neobična i možda čak kreativna da je film samo mogao biti ili remek-delo i li totalno sranje. 

Totalno je sranje, jbg :( Bryce Dallas se istovremeno i raspala i ugojila, užas je koliko ne odgovara fizički ulozi koju igra, Cavill i Cena su samo mamac, bez ikakve ozbiljne svrhe u filmu, i to je koliko mogu da pišem šta ne valja, a da ne idem u teže spojlere. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, millanče said:

Argylle

https://m.imdb.com/title/tt15009428/

Premisa je tako obećavala, ukoliko se pod 'obećavala' podrazumeva da je toliko neobična i možda čak kreativna da je film samo mogao biti ili remek-delo i li totalno sranje. 

Totalno je sranje, jbg 😞 Bryce Dallas se istovremeno i raspala i ugojila, užas je koliko ne odgovara fizički ulozi koju igra, Cavill i Cena su samo mamac, bez ikakve ozbiljne svrhe u filmu, i to je koliko mogu da pišem šta ne valja, a da ne idem u teže spojlere. 

neretko da ne kažem i skoro kao pravilo bude da ako film ima previše poznatih faca na kraju ispadne bezveze i/ili ti glumci su tu samo četiri sekunde u jednoj sceni.

znam šta je radnja filma iz trejlera, pošto su nam sve sažvakali jelda i hteo sam da bacim pogled, ali ako je loš, definitivno neću 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Lucky said:

neretko da ne kažem i skoro kao pravilo bude da ako film ima previše poznatih faca na kraju ispadne bezveze i/ili ti glumci su tu samo četiri sekunde u jednoj sceni.

znam šta je radnja filma iz trejlera, pošto su nam sve sažvakali jelda i hteo sam da bacim pogled, ali ako je loš, definitivno neću 🙂

Pa da, ima tu logike neke, ali i izuzetaska od iste, samo što ovo nije izuzetak :) Definitinvo ne bacaj pare na ovaj film, kad izađe na internetima, ako te još zanima, pogledaj, pa baci utiske ovde. Meni se još sad eto "javlja" da je prva trećina ok, druga počinje raspad, treća užas, da ni Cavill, ni Cena, ani Dua Lipa, ako je nekog to zanimalo - nemaju nikakvu svrhu niti screentime u filmu, i da je CGI užasan, naročito spram astronomskog budžeta od okoi 200 miliona.

Edited by millanče

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Odgledah The Equalizer 3, jer tu je Denzel

i onda sam razmisljao, sta se desavalo uopste u prva dva dela - osim što je on baja, i rešava neku nepravdu  ništa mi nije padalo na pamet

i ništa i dalje je baja, i rešava nepravdu 🙂 sasvim ok, nema mnogo pojašnjavanja objašnjavanja razglabanja gde ti slični filmovi inače dosade jako lako. Dobar je Denzel, baš bih ga gledao ponovo, a film je neki  prosek, za nedelju popodne taman

  • Like +1 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Lucky ce biti ponosan:

Sinoc cackam Netflix, i iskoci mi neki belgijski "psiho triler", vidim da traje 1:30, i pustim ga.

Pratim radnju, ima par nelogicnosti, nekih debilnih momenata, ali nista preterano, kontam da ce do kraja da se objasni sve, da ima bar neki rasplet koji ce svojim kvalitetom da ispegla ovo.

Na pola filma krenem da se smaram opasno, i ajde da pogledam na imdb sta kazu o filmu. Kad ono jebenih 3.5/10 😄 

https://www.imdb.com/title/tt21326658/

Nisam prekinuo, resio da odgledam do kraja, i naravno da se nisam pokajao. Jer ovakva glupost zasluzuje da se pogleda do kraja, da sluzi kao lekcija da UVEK pre nego sto pustim film bacim pogled bar na neku ocenu ili slicno.

Ako mrzite nekog, preporucite mu ovaj film, ili jos bolje - pogledajte zajedno, i gledajte njegovu/njenu reakciju na ovo remek delo.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, voodoo_ said:

Pa jbg odvikni se od prosekoa

E pa sad, neke manje zivotne ugodnosti se ne napustaju cak i ako meteor trebabda zvekne

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, f4ts0 said:

I ja tu zastanem, bacim sve na papir i skapiram da mi je sad srbija skuplja nego belgija 😄 😄

ovo je nažalost mega tačno 😞

13 hours ago, f4ts0 said:

Zapravo, bio je festival horora, i bila su tri filma

Prvi spanski gde bracni par stavi monitor u deciju sobu i nastane jeza, odlican film.
Drugi sa komsijom bosancem, jeste imao sizofreniju!
Treci sa klinkom kojoj je otac vampir - onako, zezanje film.

čekaj, čekaj, čujem horor - zainteresovan sam!

ovaj drugi ideju nemam koji je. 

ovaj prvi je baby's room?

a ovaj treći da nisi obrnuo da je klinka vampir a ćale nije? to je let the right one in, ovaj "obrnuti" možda postoji ali ne mogu da se setim na prvu koji je!

Link to comment
Share on other sites

jeste baby's room. 

Treci film - ne, prilicno sam ubedjen (sto ne mora da znaci da je tako) da je cale vampir. On je neki jebivetar, vozi harilja i tako. Plus citam opis let the right one in, nije.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, f4ts0 said:

Treci film - ne, prilicno sam ubedjen (sto ne mora da znaci da je tako) da je cale vampir. On je neki jebivetar, vozi harilja i tako. Plus citam opis let the right one in, nije.

a ne, ne, onda def nije taj. ćale ovde je polu-smoreni pomagač u ubijanju ljudi da bi klinka jela, 

ali ovaj pojma nemam koji je, uopšte se ne sećam filma gde je ćale vampir koji vozi harli 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...