Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Ja odgledao Prometeus i mogu reći da film uopšte nije loš kao prilikom prvog gledanja...kraj je nareterdiraniji od svega, ali generalno, nije tako los...

oh ne, opet! :)

tek sad provaljujem da ovaj glas sa honest trailers nije onaj koji je i u današnje vreme.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, i kad zagine tetka Sharliz od padajuceg dela svemirskog broda, koja je mogla ili da se pomeri pola metra u stranu ili da bezi 100 metara napred....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

The Boyhttp://www.imdb.com/title/tt3882082/

570a93c1bf624_MV5BMTc1MjcxNzcwMV5BMl5Ban

Ovaj film, zapravo, nije toliko loš. Na kraju kada se sabere zapravo ima mali broj rupa koje su karakteristične za žanr i onako, bez da otkrijem previše, "ima smisla" kad razmisliš nakon odjavne špice. Naravno, nije remek delo, ali u moru svega i svačega što sam gledao iz žanra predstavlja preporuku za vikend veče kod kuće, naravno nemojte u bioskopu novce davati.

Link to comment
Share on other sites

OK, pomisliću da samo ja gledam filmove!

The Veilhttp://www.imdb.com/title/tt3533916/

570f736214d08_MV5BMTQ1NDY4MzkxMl5BMl5Ban

Zanimljivo videti Albu i Džejna u jednom hororu. 

Lili Rabe je ok, navikao sam na nju u American Horror Story, mada ovde nije baš briljirala.

Sve u svemu, kraj je mega glup i da nije baš tako nekako zbrzan i bezvezan, mogao bi da bude i simpatičan film.

Link to comment
Share on other sites

Заборав (Oblivion, 2013)

888321.jpg

добар, изнад очекивања. филм је помало спор, али не претерано, али та спорост је само на тренутке дављење непотребним досадним кадровима, иначе има смисла у дочаравању пустоши са којом се суочавају наши протагонисти. филм је коректно сложен, Круз је стандардан, издвојио бих госпође Рајсбороу изнадпросечну улогу. очекивани обрт, но довољно занимљив да не уништи очекивање својом баналношћу. неколико логичко-технолошких недоследности и нелогичности не могу потпуно да униште релативно позитиван утисак. Олга... АХ ОЛГА... додаје романтичну ноту.

крај је ефектан. 

филм је генерално компактан, занимљив, али без претераних излета који би му донели јачи статус. стиче се утисак да се "играло на зицер".

стога: 6/10 (+1 на Олгу, шта ћете, слаб сам на плавооке бринете словенских облина)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Подлих осам (Hateful eight, 2015.)

la-ca-mn-sneaks-hateful-eight-tarantino-

врло добро!!!

треба имати у виду огроман притисак који Тарантино има да испоручи добар филм, после онаквих легендарних филмова. није омануо. не могу рећи да му је ово најбољи филм, али је на нивоу, није подбацио. Мориконе писао музику - чек. глумачка екипа - стеларна - чек. Семјуел Џексон бриљира - чек. сценарио сабија - чек. фотографија и дијалози брутални - чек. шокантни призори и приче - чек. прштање крви у водоскоцима - чек.

8/10, (-1 на већ виђено), ООООДЛИЧАН филм, за оне који воле Тарантина НЕЗАОБИЛАЗАН! препорука.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

odgledao 2 horora veceras,koliko su ocene na imdb-u merodavne kad je ovaj sa manjom mnogo bolji film

http://www.imdb.com/title/tt2400463/

prespor,predug,fegeti u filmu,to su mi bas minusi,poslednja trecina filma je dobra i kraj je zanimljiv

http://www.imdb.com/title/tt3882082/?ref_=nv_sr_1

megi iz walking dead-a glavna uloga,ima sve sto bi pravi horor film trebalo da ima,veoma jeziv da ne kazem creepy,odlicna prica i par cimanja,definitivno najbolji koji sam gledao ove god

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj The Boy promasaj...

 

kada se i dalje tripovala posle prvih par dana raznih "desavanja", pogotovo posle scena sa lupanjem vratima, donosenjem hrane ispred njenih vrata, i slicnog, da i dalje sa onim grouseri bojom kao "testira" lutku... zaplakao sam u sebi i pretvorio se u prdonju cinika pred kim i mnogo bolji radovi ne bi imali sansu..

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj The Boy promasaj...

Hidden Content

 

Ali tad je prsla, ja sam to tako doživeo, što joj se izmiksalo sa onim njenim izgubljenim detetom i ceo set događaja kasnije ide u tom smeru uključujući i "testiranje".

Ono sa čime ja imam veći problem je što su se ćale i keva ubili? Kako je to on njih držao kao "taoce"? Jedino ako nisu na fazon da ne mogu više da gledaju svoje retardirano dete kako živi u zidovima, ali i to je malo "nategnuto" jer su mu dali ovu bejbisiterku da bude "njegova". Možda ja nešto tu nisam ispratio. Oni su mogli da izađu iz kuće kad god su hteli, pobegnu ... šta god. 

 

Edited by Lucky
Link to comment
Share on other sites

E i onaj bitchsmacking hilbili decko, okacena puska iz prvog cina koja je opalila u poslednjem, to me je dotuklo.. lose napisani momenti u zanru gde stvarno nema razloga da dodatno natezes uverljivost. Mogli su jednostavno da ga drugacije najave, dosli su zajedno u Britaniju i tu joj je odvalio poslednju sljagu, pa je ona zapalila i nasla oglas za ovaj posao. Hilbili koji se dva dana posto je lovcem ulovio njen britanski broj dovlaci preko bare do engleskog travnjaka, to je totalno drugi filmski zanr.. :p

Link to comment
Share on other sites

ja odgledao ponovo bliske susrete trece vrste :)

Koliko je samo to vreme bilo optimisticnije, mozemo videti i ako uporedimo film sa danasnjim govnima o potencijalnom susretu sa vanzemaljcima :)

Bilo je to vreme kada su ljudi ispranih mozgova zamišljali kako su najcenjeniji narod na svetu a Četvrti rajh umesto da vlada evropom kao sada bio je još uvek podeqen na dva dela.

 

A onda je došla "napredna evropsko-američka civilizacija" i "objasnila" šta se dešava sa "lošim indijanicima" kada sretnu "dobre kauboje"

 

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

The Conduit http://www.imdb.com/title/tt2469200/

571c971dcc496_MV5BMTk3MTI5OTk4MV5BMl5Ban

Najcrnje od svega je što film ne bi bio toliko loš da nije šklj produkcija "pravo za TV" u nekom hallmark tv1000 fazonu tako da je gluma u minusu a produkcija vikendaška. Ali sama priča je još i ok.

Emeliehttp://www.imdb.com/title/tt4503598/

571c97a23001c_MV5BNDA4OTIzNDI2N15BMl5Ban

Klinci su odlični :) A film je onako, već viđen, može da se pogleda, 1:20h

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...