Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

vitjo, kao tvoj role model, pls brate ostavi coveka na miru :)

 

Elem, hvala za preporuke za nightcrawler, film je jeziv na mnogo načina. Glavni glumac, ajme ludaka :)

 

Sledeći mesec imam performance review intervju, jedva čekam :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Whiplash - ok, možda sam previše očekivao jer su svi u fazonu "OMG SA - BI - JA"... meni je dobar film, nije mi žao što sam ga odgledao, ali da daleko od toga da mi sabija... ne znam, možda je to zato što me glavni lik jako smara nekako, dok je profesor SABIO ulogu zaista. I da, suviše mi je  predvidiv film bio od samog početka...

 

 

 

Birdman - upravo odgledao, šta znam, sve je kul do samog kraja, tačnije poslednjih pola sata me nekako smorilo... sve u svemu ne bih preporučio da se gleda, ili ono kao može da se pogleda al ne mora.

Edited by togFU
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

THE GUEST

 

cd37db4c-0e94-4a23-9c6a-404f64895f26.jpg

 

Sjajan triler koji je pre svega omaž i filmovima 80-ih i načinu na koji su snimani. Sve je nekako skučeno i niskobudžetno, predvidiva radnja, čizi momenti koji funkcionišu, sjajan i harizmatičan glavni lik, eksplozivno finale koje je iz nekog sasvim desetog filma, i glavni hajlajt filma u vidu intenzivnog sintisajzerskog soundtracka, čak i kad se ne čuje nikakva muzika ima se osećaj da stalno negde u pozadini svira.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

vitjo, kao tvoj role model, pls brate ostavi coveka na miru :)

 

Elem, hvala za preporuke za nightcrawler, film je jeziv na mnogo načina. Glavni glumac, ajme ludaka :)

 

Sledeći mesec imam performance review intervju, jedva čekam :)

 

odgledaj prisoners sa istim glumcem ako vec nisi!

Link to comment
Share on other sites

Whiplash - ok, možda sam previše očekivao jer su svi u fazonu "OMG SA - BI - JA"... meni je dobar film, nije mi žao što sam ga odgledao, ali da daleko od toga da mi sabija... ne znam, možda je to zato što me glavni lik jako smara nekako, dok je profesor SABIO ulogu zaista. I da, suviše mi je predvidiv film bio od samog početka..

Vrlo slican utisak sam ostavio par strana ranije. Nisu svi!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

STONEHEARST ASYLUM

 

Stonehearst+Asylum+Film.jpg

 

Iznenađujuće dobar, s obzirm što niko nije čuo za film i što valjda nije ni bio po bioskopima, iako ima gomilu poznatih glumaca, dobrog režisera i kvalitetnu produkciju (poražavajuće koliko je grub marketing za film, jer se valjda namerno trude da ga spojluju gde stignu, uključujući i same postere (ne i ovaj koji je priložen).

Radnja je zasnovana na kratkoj priči Edgara Alana Poa o viktorijanskom sanitarijumu za umobolne visoko u nekim brdima, i predstavlja, pored glavnog plota, svojevrsnu studiju o ludilu koja deluje prilično kruto i površno, ali i savršeno funkcionalno u isto vreme, kada se uzme u obzir kada je izvorna priča nastala. Lepo videti i Kingslija opet koji se trudi i uživa u ulozi, trebali su mnogo više u filmu oko njega da baziraju.

odgledao, svidja mi se.

moze jedno pitanje... jel jos neko u tripu da se film uopste nije ni desio, da je mladi tetreb sve to iskonstruisao u glavi, i da je prosto otisao, muvao se po bolnici dok je radio praksu, i posle uradio sto je uradio?

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

THE GUEST

 

cd37db4c-0e94-4a23-9c6a-404f64895f26.jpg

 

Sjajan triler koji je pre svega omaž i filmovima 80-ih i načinu na koji su snimani. Sve je nekako skučeno i niskobudžetno, predvidiva radnja, čizi momenti koji funkcionišu, sjajan i harizmatičan glavni lik, eksplozivno finale koje je iz nekog sasvim desetog filma, i glavni hajlajt filma u vidu intenzivnog sintisajzerskog soundtracka, čak i kad se ne čuje nikakva muzika ima se osećaj da stalno negde u pozadini svira.

 

boze nebuloznog li kraja, ali soundtrack me je odusevio :)

 

pozitivna ocena, bilo bi i vise da nije kraja iz sasvim desetog filma :)

 

blow job shots for the ladies and cosmopolitans for the fellas

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Matori iz tog filma je s-a-b-i-o, inače rl klošar i skitnica, preminuo dva meseca nakon završetka snimanja filma :(

 

THE HUNGER GAMES 3 episode 1

 

THE_HUNGERGAMES_MOCKINGJAY_OFFICIAL_MOVI

 

Nije uopšte tako loše ispalo kako je moglo, s obzirom da je priča podeljena na dva dela i da je ovaj prvi sporiji i manje interesantniji. Scene patetisanja o napaćenim zaljubljenim tinejdžerima u vihoru rata su podnošljive, mada katastrofalno hendlovane kako ceo taj story ark napreduje (ginu ljudi, žene i nejač na sve strane, al se ubi glavna junakinja od plakanja za svojim momkom koji joj u stvari nije momak) i tačno se vidi da je Dženiferki dopizdelo više da glumi u ovome i da jedva čeka da je kaskaderke i CGI što više zamene u sledećem filmu (scena kada krene da plače i vrišti pred kraj, džizs).

Sa druge strane, sve je kvalitetno snimljeno i producirano, scene sa hover-brodovima odlično ispale i montirane (sa izlaskom/ulaskom likova u njih npr.), par odličnih i efektnih scena sa pobunjenim življem iz ostalih Distrikta, sjajna i napeta scena infiltracije u Kapitol u zadnjoj trećini filma, standardno dobar i ledeni Saterlend (mada ga je moglo biti više), i raspoložena Džulijen Mur kojoj odlično leži namenjena uloga (pogotovu u svetlu budućih događaja).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Uuuu, zaboravio sam da spomenem Margeri iz Game of Thrones, jes na kašičicu, ali je odličan lik za razliku od ove plačipice, tačno se vidi u par scena da se suzdržava da skoči na nju i odvali je od batina :)

 

tumblr_nfm9xePVSh1qzwn1ao5_500.png

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

THE IMITATION GAME

 

imitation_game_ver9.jpg

 

Solidno, sa par jakih elemenata u priči, ali ništa tipa "omg, dajte deset oskara za ovo odma" kao što se predstavlja svuda. Tri aspekta priče koji se stalno prepliću (tehnički oko razbijanja Enigma mašine, intenzivno sociopatsko ponašenje glavnog lika i njegova prikrivena homoseksualnost) nisu najbolje izbalansirani, naročito pred kraj kada jedan od njih odjednom postaje gotovo poenta cele priče. Deo oko same mašine i te neke interesantne tehničke informacije i događaji su površno i minimalno zagrebani (bez perspektive druge, nemačke, strane, npr.), sve je podređeno Kamberbečovom "omg" performansu koji nije ništa naročito i većim delom deluje preglumljeno i naciljano da mazne oskara, umesto da bude neka prirodnija varijanta za TV format (pošto i sama priča nema dovoljno snage da bude full film koji ostavlja jači utisak). 

  • Downvote (-1) 2

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta je pristin HD, malo sam napravio šegu na skriner foru, al sad stvarno žena me maltretira već 2 meseca da skinem mokindžej, pa jel to ovo, da bar bude kolko tolko ok snimak 

 

The.Hunger.Games.Mockingjay.Part.1.2014.HDRip.XviD-EVO.avi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

To ti je to, ja sam naleteo da je izašao HD neki i skidao prvi koji je bio veći od 3 giga. Foxcatcher je isto osvanuo dobar HD danas.

Pristine - "clean and fresh as if new, spotless" :)

  • Downvote (-1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

 

ne znam sta je pristin HD, malo sam napravio šegu na skriner foru, al sad stvarno žena me maltretira već 2 meseca da skinem mokindžej, pa jel to ovo, da bar bude kolko tolko ok snimak 

The.Hunger.Games.Mockingjay.Part.1.2014.HDRip.XviD-EVO.avi

Pa, onako jedva gledljivo na plazma tv...al aj poslužiće

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sad sam stigo kući pa sam pogledao. Ovaj sam skinuo, odlična je slika bila:

The.Hunger Games Mockingjay Part1(2014)x264 1080p DD5.1NedSubs TBS
  • Downvote (-1) 1

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

THE GUEST

 

cd37db4c-0e94-4a23-9c6a-404f64895f26.jpg

 

Sjajan triler koji je pre svega omaž i filmovima 80-ih i načinu na koji su snimani. Sve je nekako skučeno i niskobudžetno, predvidiva radnja, čizi momenti koji funkcionišu, sjajan i harizmatičan glavni lik, eksplozivno finale koje je iz nekog sasvim desetog filma, i glavni hajlajt filma u vidu intenzivnog sintisajzerskog soundtracka, čak i kad se ne čuje nikakva muzika ima se osećaj da stalno negde u pozadini svira.

brate minli, deluje kao da je scenarista umro na pola pisanja, i neki naduvani retard zavrsio scenario, kako moze biti sjajan triler nesto sto je ovako glupo hahaha :D

 

zabavnost 7/10

kvalitet filma 4/10 :D

trash level 9000/10

Edited by reky
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...