Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

Mojesu treba dati šansu, istu onakvu kakvu je dobio i njegov prethodnik – koji nije osvajao titule prvih tri, četiri sezone.

 

zanimljiv tekst ali imas par rupa u njemu,ovo pri kraju mi je najvise upalo u oci...kakav je fergi tim dobio kad je dosao na celu manu-a a kakav je to tim danas kad ih je preuzeo mojes...jel moze neko uopste da zamisli da mojes vodi tim naredne 3-4 sezone i ne osvoji nista ? ako i ne dobije otkaz do kraja sezone,jedini razlog moze biti taj ugovor na 7 godina i eventualno neko fergijevo lobiranje,videcemo dokle ce biti strpljenja za gospodina netalentovanog.

Link to comment
Share on other sites

ček, a koji je to tim Mojes dobio?

Solidnog golmana, staru odbranu koja ne može bolje od ovoga + klince koji su rupe (Smalling, Jones), katastrofalnu sredinu, sa konstantno nezadovoljnim Nanijem, diverom Youngom koji odigra dobro svaku petu utakmicu, Kagawom koji je preslab za PL i odličan napad, ali napad gde se prva dva napadača često povređuju, naročito RvP koji je u karijeri od ne znam, osam sezona, samo dve odigrao bez velikih izostanaka. Rooney je vrhunski igrač, ali i lik sa ogromnim egom, i zadnje dve godine stalno čitamo neke vesti kako nije zadovoljan, pa potpiše ugovor, pa opet hoće da ide, pa opet produženje i sl, a to sigurno remeti atmosferu u ekipi

kupovina Mate je dobra, ali je kasna, jer ovaj nije u formi, plus se previše očekuje od njega

 

Fergi bi u ovoj sezoni bio bolji, ali ne toliko od Mojesa, čisto zbog autoriteta, pritiska na sudije i sličnih stvari koje smo već gledali, ali mislim da bi glat ispred njega bili City, Chelsea i Arsenal, a u ovoj napadačkoj formi, vrlo verovatno i Liverpul

 

Junajtedu treba renoviranje celog tima, sa potpuno novom odbranom (možda Evra da ostane jedino od startna 4), i još minimum 2 odlična vezna igrača, a moguće i 3

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

situacija nije sjajna,to se svi slazemo ali svake godine se za taj tim manchestera pricalo kako je star i kako nece biti ni top 4 i fergi nas je apsolutno svake sezone demantovao,zato mi se ne svidjaju te price,i da je fergi,bili bi losi samo ne toliko...ocekivao sam pad i u igri i na tabeli ali gubljenja od nekih totalnih aucajdera su nedopustiva,ispadanje od sanderlenda u kupu,ovaj poraz od grka i cesti gubici bodova kod kuce od ekipa iz donjeg dela tabele...da ne spominjem prelazne rokove koji su bili katastrofa,ko da ih je albert nadj licno radio :D

Link to comment
Share on other sites

Fergi je demantovao jer najbolje zna taj tim, pa može da izvuče maksimum iz njega, plus je konkurencija bila preslaba. Fergi bi ove sezone blajznuo i od Pelegrinija i od Murinja lagano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u ovoj situaciji da, ali su se navijači junajteda na startu sezone sigurno nadali da mogu da budu u trci za titulu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ček, a koji je to tim Mojes dobio?

Solidnog golmana, staru odbranu koja ne može bolje od ovoga + klince koji su rupe (Smalling, Jones), katastrofalnu sredinu, sa konstantno nezadovoljnim Nanijem, diverom Youngom koji odigra dobro svaku petu utakmicu, Kagawom koji je preslab za PL i odličan napad, ali napad gde se prva dva napadača često povređuju, naročito RvP koji je u karijeri od ne znam, osam sezona, samo dve odigrao bez velikih izostanaka. Rooney je vrhunski igrač, ali i lik sa ogromnim egom, i zadnje dve godine stalno čitamo neke vesti kako nije zadovoljan, pa potpiše ugovor, pa opet hoće da ide, pa opet produženje i sl, a to sigurno remeti atmosferu u ekipi

kupovina Mate je dobra, ali je kasna, jer ovaj nije u formi, plus se previše očekuje od njega

 

Fergi bi u ovoj sezoni bio bolji, ali ne toliko od Mojesa, čisto zbog autoriteta, pritiska na sudije i sličnih stvari koje smo već gledali, ali mislim da bi glat ispred njega bili City, Chelsea i Arsenal, a u ovoj napadačkoj formi, vrlo verovatno i Liverpul

 

Junajtedu treba renoviranje celog tima, sa potpuno novom odbranom (možda Evra da ostane jedino od startna 4), i još minimum 2 odlična vezna igrača, a moguće i 3

 

Bas tako, a dobio je i veliko ime od kluba da vodi sa svim tim poluigracima sto mu je dodatni teret.

~~

Link to comment
Share on other sites

neam pojma...

 

ocekujem totalno opusteniju igru arsenala veceras, mislim da imaju vece sanse da dobiju od bajerna, naravno, ne i da prodju.. ipak je mnogo velika razlika u prvom mecu..

za razliku od meca u minhenu, u madridu ocekujem potvrdu pobede u milanu od strane atletika. mnogo bolje igraju, milan se raspada i ne bi me cudilo da atletiko izdominira veceras sa par golova razlike...

Link to comment
Share on other sites

Bayern 2:1

 

Atletiko 2:0

 

Arsenal ce pokushati neshto ali teshko da ce uspeti da daju 2 gola a ne prime nijedan, dok Milan nema apsolutno nikakve shanse. Nastavice i ovu tekmu da mlate Balotellija i da mu ne daju da se krece, niko drugi ni ne ume da da gol.

 

Voleo bih da nishta od ovoga ne bude tachno al...

.

Link to comment
Share on other sites

imam neki osećaj da će milan večeras da pritisne atletiko, i očekujem nerešen meč na kraju.

 

jeste da atletiko igra kvalitetnije i sve to stoji, ali opet milan će ići na sve ili ništa tako da mislim da će izvući bar nerešeno.

 

bajern vs arsenal - pa recimo da arsenal odigra na nivou njihovog prošlog susreta u minhenu sve bi bilo ok.

 

potreban im je jedan brzi gol kako bi mogli da se održe u meču, i kroz dobru odbranu nastave da prave šanse i kroz neku kontru da dođu do drugog gola.

 

to im je jedina šansa, jer teško da se mogu suprotstaviti igri bajerna.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Izasli sastavi [:)] :

 

Nojer - Lam, Dante, Martinez, Alaba - Švajnštajger, Alkantara, Roben, Gece, Riberi - Mandžukić
Fabijanski - Sanja, Mertezaker, Koščielni, Vermaelen - Arteta, Čemberlen, Kazorla - Ozil, Podolski, Žiru
 
--------------------------------------------
 
Kurtoa - Huanfran, Godín, Miranda, Luiz - Gabi, Suarez, Koke, Turan, Garsija; Kosta
Abijati; Abate, Rami, Bonera, Emanuelson - Essien, De Jong - Taarabt, Kakà, Poli - Baloteli
Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...