Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

al je mucno gledati ovog ria kao da je bambi na ledu, kerika koji trci kao da je u drugom produzetku a ne 70om minutu i jangu koji jedino sto zna je da gurne loptu napred i trci za njom...

 

 

edit

i mucno je gledati ovoliko cedntarsuteva i ovoliku jednodimenzionalnost u igri

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

  klasičan navijač junajteda, škripi pola sezone i odmah fajront, e moji vi

 

skripi kazes ? :D,upravo je lik uspeo da izgubi od poluamaterske ekipe iz grcke koja u engleskoj ni opstanak ne bi mogla da izbori,nulta tolerancija za idiota,na stranu to sto mogu da ih prodju,ovo je brukanje i sramota.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

koliko je mojes kriv za sadasnje stanje manchestera, toliko je i ferguson odgovoran za dugogodisnju politiku tima, koja se ove godine demonstrira u ovakvoj krizi. Godinama su investirali u igrache koji nisu ni do kolena Skolsu, Bekamu i Gigsu - Smoling,Kleverli?!?!? Jang je josh i ok,

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bekam vec dugo nije tu,skols se penzionisao prosle god i za njega nikad nece ni biti zamene,to se jednom radja,gigs je jos tu,da fergi i dalje vodi ovu ekipu,sad bi se pricalo,koliko jos junajtedu treba bodova da i teoretski obezbedi PL,sa ovim idiotom,ocekivao sam neko 3-4 mesto u startu ali ovo sto on radi je tragedija.

Link to comment
Share on other sites

bekam vec dugo nije tu,skols se penzionisao prosle god i za njega nikad nece ni biti zamene,to se jednom radja,gigs je jos tu,da fergi i dalje vodi ovu ekipu,sad bi se pricalo,koliko jos junajtedu treba bodova da i teoretski obezbedi PL,sa ovim idiotom,ocekivao sam neko 3-4 mesto u startu ali ovo sto on radi je tragedija.

niko ne igra vechno i za svakog ima zamene. zar to ferguson nije znao?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

skripi kazes ? :D,upravo je lik uspeo da izgubi od poluamaterske ekipe iz grcke koja u engleskoj ni opstanak ne bi mogla da izbori,nulta tolerancija za idiota,na stranu to sto mogu da ih prodju,ovo je brukanje i sramota.

Au... Ti si jedan Olimpijakos, koji je neprikosnoven poslednjih 20 godina u Grckoj i u LS ne igra sporednu ulogu kao vecina timova i ne sluzi kao ekipa za "nabijanje gol razlike" nazvao "poluamaterskom ekipom", a u to da u engleskoj ne bi mogla ni opstanak da izbori i nisam bas nesto siguran.

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

dobri ste momci,jaka liga grcka gde je jedan paok drugi i gde dominira vukic na zavrsetku karijere,ne sluzi kao ekipa za nabijanje gol razlike ? koji im je ovo put da su prosli grupe,drugi ? nemojte ovo poluamaterska shvatati bukvalno jbt,ali u odnosu na mancester i engleski fudbal,oni to jesu hteili vi to da prihvatite ili ne,da ne pominjem sto im je najbolji igrac mitroglu otisao iz kluba.

Link to comment
Share on other sites

ja odavno pričam da je mohr nubara, a nemam podršku :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Unconfirmed Reports: New York Stock Exchange has been told by Man United that David Moyes has stepped down as manager

ja procitah ovo

inace rvp-ova izjava od sinoc

RVP: "My teammates are in some of the areas where I want to play. This makes it difficult for me."

Link to comment
Share on other sites

dobri ste momci,jaka liga grcka gde je jedan paok drugi i gde dominira vukic na zavrsetku karijere,ne sluzi kao ekipa za nabijanje gol razlike ? koji im je ovo put da su prosli grupe,drugi ? nemojte ovo poluamaterska shvatati bukvalno jbt,ali u odnosu na mancester i engleski fudbal,oni to jesu hteili vi to da prihvatite ili ne,da ne pominjem sto im je najbolji igrac mitroglu otisao iz kluba.

Da uporedjujes Grcku ligu sa top 10-15 apsolutno ne mozes, ali kakva god da je, ja apsolutno ne znam (nisam trazio) niti jednu ekipu koja je neprikosnovena poslednjih 20ak godina, sto svakako zasluzuje respekt. Pod dva, Olimpijakos definitivno ne sluzi za nabijanje gol razlike sto su pokazali poslednjih 10ak godina (koliko god su bili u mogucnosti da igraju LS), gde im je nokaut faza skoro svake godine izmicala za bod. Na kraju krajeva, ispod Junajteda (ma koliko god mi pored Partizana bio najomrazeniji klub) definitivno jesu, to niko ne moze da ospori, ali definitivno nije poluamaterski tim cak i u odnosu na njih i PL u kojoj bi po meni bez problema mogao da igra. :)

daleko je ovo od rasprave,ja konstatujem nesto i imam argumente dok ljudi pisu fail i ne obrazloze nista,gde sam ja to fail,sta je neistina u onome sto sam napisao...izgleda su svi ovi momci ocekivali duplu pobedu grka i iz 1-1 a ja nubarda,ne umem jbg :(

Daleko od toga da je neko ocekivao pobedu Olimpijakosa, a kamoli jos da onako otresu Mancester i ne dozvole im da do 80. minuta upute vise od jednog suta na gol, ali kako igra Junajted u poslednje vreme svakako da niko nije ocekivao laganu utakmicu, pa ni najzagrizeniji fanovi Junajteda (ocigledno neko jeste:)). A to sto se tice "failovanja" kapiram da si to dobio zbog tog tvog srozavanja Olimpijakosa u rang Partizana i Zvezde :D Barem je to neko moje vidjenje situacije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...