Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

Pa, jeste da on nije morao tako da ukliza kao debil sa leđa na zadnjeg igrača i mogao je bolje da reaguje, ali opet to nije bio penal.

On je srušio igrača za crveni tako da su mogli da igraju sa 10 igrača, ali pri rezultatu 0-0 i da se brani, a ne da bude i crveni karton i penal.

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

I meni se cini da je penalu i toj akciji prethodio cist faul nad Navasom na desnom krilu..

 

losa ofsajd zamka a Demikelis je debil koji rizikuje..Mada, kad pomislim da je druga opcija bio Leskot, jer je Nastasa povredjen, najezim se..i leskot i martin su za MLS ligu..

 

Sto je najgore, mogao je da ga Silva zavuce iz one vrh akcije..malo cudna vizija sa Kolarovim na krilu, ali kapiram da je tu hteo da osujeti Alvesa da ordinira desnom stranom pa da u drugom poluvremenu pusti Nasrija i proba da napadne..

 

barsa slaba i bezidejna standardno..11 na 11 bi bilo 0-0 ili 1-1 u najbolju ruku

Link to comment
Share on other sites

Drugo, Lever bi dao gol da nije fasovao crveni, nemam trunku sumnje.

 

Pa idi onda na salter kladionice i obrazlozi im kao sto si nama, mozda te isplate :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sa ovom taktikom Arsenal osvaja.

Inace, jedva cekam tekmu. Jako bih voleo Arsenal da pobedi iako su svi svesni da je Bajern u jako dobroj formi, prvenstvo kidaju.
Medjutim, nerviraju me izjave pojedinih igraca Bajerna koji misle da bi Real mogao da mi onemoguci osvajanje, kao, Arsenal sigurno prolaze. 

Lord Bendtner ulazi u 75' minutu, prvi kontakt sa loptom na nekih 40metara od Nojera, uocava neodbranjivi deo gola i salje pravu bombu za neverovatnih 1-8 za Bajern  [:(]

Link to comment
Share on other sites

Pa sad da Arsenal ne može da uradi ništa nije tačno, ali normalno da je favorit Bajern.

 

Dobro znamo šta se dogodilo prošle sezone kada je Arsenal izgubio kao domaćin 1-3, a onda u gostima pobedio 0-2.

 

Moguće je da i sada iznenadi i ako vrlo teško, i ako ne osparavam kvalitet i ulogu favorita Bajerna i ofc da bih volio da ih Arsenal izbaci.

 

U drugom meču Milan - Atl. Madrid verujem da završava X.

Edited by rowky

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Што брате?

Чист црвени. То што је Наћо ментол и ко мува без главе "чува" улетање играча није судијин проблем. Шћешни је излетео, закачио Робена, чист пенал и црвени.

Једина грешка је била код првог пенала, чини ми се да је био офсајд.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...