Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

Iskreno, da navijam za Čelzi, ne bih nikako bio toliko nervozan.

 

Prvo, nisu ispali iz CL, štaviše, dali su važan gol u gostima. 3:0 bi bilo game over, pa i 2:0 bi bilo, sa ovakvom Murinjovom igrom, a 3:1 je samo game on, ništa više.

 

PL još imaju solidnu šansu da osvoje.

 

I, najbolje, ako ne osvoje ništa od toga, znaće ko je kriv - short version: Murinjo, extended short version: Murinjo, zbog transfer politike, mind games, i nerezonski predefanzivne selekcije i postavke tima. Long version : neću:-)

 

 

@game: Pastore <3

#jebimulu

 

 

i mali reminder od novembra:

http://www.goal.com/en/slideshow/5548/1/title/cartoon-of-the-day-november

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

celzi ce imati top ekipu sledece godine, kada matic bude mogao da igra u evropi, i kada dovedu krshtenog napadaca+ bar josh jedno pojacanje. josh imaju dosta mladih igraca koji nisu spremni za sam vrh, ali bice

sledece sezone. to je minimum minimuma da bi mogli da pucaju na neki trofej. ove godine nemaju shanse po meni ni u premier ligi ni u cl. dobri su, ali ne dovoljno. sledece godine osvajaju sve :)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, da navijam za Čelzi, ne bih nikako bio toliko nervozan.

 

Prvo, nisu ispali iz CL, štaviše, dali su važan gol u gostima. 3:0 bi bilo game over, pa i 2:0 bi bilo, sa ovakvom Murinjovom igrom, a 3:1 je samo game on, ništa više.

 

PL još imaju solidnu šansu da osvoje.

 

I, najbolje, ako ne osvoje ništa od toga, znaće ko je kriv - short version: Murinjo, extended short version: Murinjo, zbog transfer politike, mind games, i nerezonski predefanzivne selekcije i postavke tima. Long version : neću:-)

 

 

@game: Pastore <3

#jebimulu

 

 

i mali reminder od novembra:

http://www.goal.com/en/slideshow/5548/1/title/cartoon-of-the-day-november

 

 

 

kakav je to reminder?

da murinjo nije hteo da kupi napadaca? murinjo bi svu trojicu menjao za jednog runija da je mogao. videlo se jos na leto koliko je grizao za runija, jel je znao da ima istrosene napadace u timu, a sve sto je odradjivao u januaru radio je u skladu sa pravilima sa finansijskim fer plejom, drugim recima odakle mu 40+ mil za martineza ili ne znam koga, da ne pricam da niko ne bi prodao glavnog napadaca u sred sezone, bla bla..

 

na leto prodaje 10 igraca, videces kako se kupuje

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Postoje vrhunski igraci i dobri igraci. Kavani je samo dobar i nista vise..i ni slucajno ne vredi 60 milki..nije umeo da bude game changer, morao je da da neku od one dve sanse..

Kad je Begiristajn - sportski dir Sitija koji je godina

ma radio to isto u Barsi - proslo leto bio iz fazona mnogo je sve preko 40-45 za Kavanija mislio sam da je istripovao i da propustaju mnogo, a zapravo je bio max u pravu..a sada i sumnjam da bi on sipao onoliko koliko Negredo sipa u Engleskoj

A Miktarijan nek ide u Hofenhajm na kraju sezone, kakav ljopac..

P.s. - negde drugde sam to vec napisao - murinjo ima spica, samo sto sedi na klupi i zove se Demba Ba :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...