Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

naravno, psg je bio prebedan u Londonu, ono sinoc ne ume svako :)
necemo vise o tome, previse puta se ponavlja. ni meni se nije svidela taktika, al dzaba brate kad se tako osvajaju trofeji. Murinjo mi je neverovatan koliko je siguran u prolaz kad je sinoc igrao da ne prime, a ni da daju gol. 

 

ja sam donekle i prizeljkivao da celzi primi gol, jel bi onda pokazali kvalitet tima tako sto bi iz odbrane presli u napad.

ne znam za vas, meni je to orgazam, uzimam za primer barsa - celzi, od pre 2 sezone, gde teri dobija crveni, iniesta daje gol, pa ramirez pred HT utisava kamp nou :)

a postavka celzija od sinoc je preslikana kao te noci.

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

jbga i meni je tad bilo drago, ali tad su igrali protiv barselone koja je bila nepobediva, nisu mogli drugacije da im pariraju i to je bila dobra taktika

sinoc, jbg, igrali su protiv atletika, koji je dobra ekipa, ali su udarili bunker kao da igraju protiv tima sveta

psg je igrao na kontre u londonu, celzi sinoc nije zanimao gol, zastrashujuc fudbal

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

@сини

Ја немам ништа против тактике, тј. имам не волим такав фудбал, али сваки тренер бира како ће његов тим да игра и то је ок. Оно што мене смара је оно што сам рекао:

19th century football?

Сад му не смета "фудбал из 19. века"? Говно португалско пацовско.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja razumem ljude koji vise preferiraju fudbal kao sto igra barsa, kao sto ga sada igra bajern. iskreno, mislim da je to pase, i da postaje prevazidjen nacin igre. sto se i pokazuje poslednjih meseci. preveliki broj beskorisnih dodavanja u tika-taki, i nije nesto efikasan stil igranja fudbala, sta vise, cesto ume da bude i dosadan. ako cemo vec da pricamo o autobusu kao nepopularnom stilu igranja, ovo bi trebalo da bude kao interesantnije? da gledamo kako se jedna ekipa dodaje, dok druga ekipa ne zaspi? dok se mi ne uspavamo? ne znam... l mnogo mi je gotivnije da gledam timove koji igraju izuzetno progresivno i dinamicno, unapred, kao sto je igrao dortmund prosle sezone, recimo. kao sto to radi atletiko ove. mogu slobodno da navedem i liverpul, bez problema. pep je po meni demode. i iskreno, ne mislim da je postigao neki napredak, pre svega zato sto mu jupp ostavio ozbiljnu zadacu i izvrstan kapital za narednih nekoliko sezona. ostavio mu je tim koji ce sigurno zauzimati vazno mesto u istoriji pancera, kao 70-ih kada su igrali kajzer, henes, miler, majer.  zanima me da li je nekad, mozda, neko od vas, razmisljao na ovaj nacin? :)

 

sa druge strane, specijalni ne vozi autobus kroz celu ligu sampiona. nije fer. ako neko moze da pokaze sirok spektar raznovrsnih taktika, koje mogu da odgovaraju u svim situacijama na terenu, onda je to on. ja mislim da se iz one situacije sa psg-om, ne bi izvukla ni jedna ekipa u ovom trenutku, i da se chelsea izvukao iskljucivo zbog toga sto je murinjo drzao konce u svojim rukama u revansu. odigrali su mnogo utakmica, dosta igraca je falilo sinoc.

 

 

 

1238736_379670228838352_1859245805972911

 

 

chelsea footbass club  [:D]

Edited by Carlito
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram ovo ostavljanje Bejla na klupi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ni meni to nema smisla. mozda hoce da gazi umorni bajern sa njim u drugom. mada, ako se ovako nastavi, ubacice ga da vadi kestenje iz vatre.

 

 

 

i mislim da  mojoj teorija o prevazidjenosti i jalovosti pepove taktike ide u prilog ovo sto smo upravo gledali.

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

gledao je.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

onu iz 2000.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mQL5vjtQ_kM

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

vidim , Bayern je ove sezone primio po gol od svakog jaceg tima na svom terenu (Alianz areni)

golove su im dali i arsenal,junajted,siti,dortmund,leverkuzen.

 

ne vidim razloga zasto i Real ne bi uspeo makar taj jedan gol da postigne tamo i mozda bas taj bude onaj odlucujuci koji ce ih odvesti do Lisabona.

 

 bice zanimljiv revans , a sinoc sasvim zasluzena pobeda i katastrofalan promasaj Ronalda u prvom poluvremenu sa 6m na poluprazan gol ;{

Link to comment
Share on other sites

to je jedina prava shansa bajerna, imali su dosta "solidnih pokushaja" ali real je imao nekoliko stopostotnih shansi

 

shta su promashili ronaldo i di marija (ja mislim) u prvom poluvremenu? 

 

(nisam gledao negde izmedju 60-80min)

 

i dalje su favoriti, ali blagi :)

 

btw one price da su "najbolji tim ikad" nemaju veze sa mozgom

 

ne volim barsu ni taj tika taka fazon, ali barsa na vrhuncu je bila dominantnija od ovog bajerna. pogledajte bajernove rezultate poslednjih mesec dana, + onu bruku 0:3 protiv borusije. to se barseloni nije deshavalo

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Bajern sem suta Gecea nije pokazao nista. Real je pored gola, imao jos dve zrele sanse, zasluzeno pobedio. Misljenja sam da ako Real odigra kao juce, takticki zrelo i disciplinovano, da im Bajern nece moci nista.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...