Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

zapade realu najtezi protivnik i najveci test ove sezone je pred njima... ako prodju Bayern realno i treba da osvoje LS onda.... bice tesko...

CR7 ce biti spreman sigurno za meceve polufinala u to ne sumnjajte... ;) I marselo se oporavio od povrede bice u konkurenciji za finale kupa za pet dana

Link to comment
Share on other sites

nece platiti atletiko nista, rekla je i sama UEFA, a mislim da celziju nece biti u interesu da komplikuje odnos sa Madridjanima jer mozda mogu da zamene Kurtou za Diego Kostu ovog leta, mozda i uz neki popust. Mada da sam ja Celzi, ja bih platio otkupnu klauzulu u ugovoru Koshte (oko 34 miliona evra) i sacuvao Kurtou kao zamenu Chehu (koji je sjajan josh uvek, ako ne i najbolji evropski golman trenutno)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

real mora da dobije bayern, ne znam kako :) imaju po meni nekih 35-40% shanse, shto uopshte nije malo

 

bajern u debelom padu forme, bash kad treba

 

iako generalno volim celzi, ove godine navijam za atletiko do kraja. ipak ce celzi imati josh shansi za trofeje, atletiku je sad ili nikad 

 

tu mislim da je 50/50

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sutra se igra fudbal, barem neki, mislim da ce Real biti ljigaviji u odnosu na Bajern, ali ce bar obe ekipe igrati ofanzivno, cisto sumnjam da ce Real ici na kontre, dok Bajern ne zna sta je bunker(video u bundesligi, ipak cepaju po svome)!

Voleo bih atletiko da prodje vise od svega, u svakom slucaju ko god pobedi iz ovog dvomeca (Atletiko/Celzi) zelim mu da osvoji titulu, Bajern ju je uzeo prosle godine, Real nije vec 12 godina ali su ulozili koliko su ulozili u pojacanja, iz nekog razloga mi je Atletiko najdrazi, pa onda Celzi!

Link to comment
Share on other sites

veceras ocekujem odlicnu utakmicu, za ova dva tima sam i navijao da se susretnu, da uzivam u modernom fudbalu i navijam za real koji mislim da ima solidne shanse da izbaci bajern .

da se jebu bavarci, krajnje je vreme! kec 2.3 molim lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Ako igra real kako sto je igrao protiv dortmundu bice vrlo lako za baren da pisaju po njima. U tom tekmu su realove igrace trcali kao muve bez glave, realno :D

 

Ne znam dal se ronaldo vraca, ali i da nije u line up mislim da mogu da dobiju sve jedno. Oba tima igraju offanzivno pa trebalo bi da bude ok tekma. 

 

Navijam za spansko finale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...