Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

Drago mi je što mrtvi roben nije ništa uradio sa njegnovim petljanjem, mislim na na ono standardno "smaraću sa loptom ceo meč i šutiraću 25 puta, valjda će me usrati nešto", i onda ga nekad usere i kao oprošteno mu je za sve prethodne promašaje i halavost :D

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

ne volim barsu ni taj tika taka fazon, ali barsa na vrhuncu je bila dominantnija od ovog bajerna. pogledajte bajernove rezultate poslednjih mesec dana, + onu bruku 0:3 protiv borusije. to se barseloni nije deshavalo

Pogledaj tim sa kojim Bajern igra ligu od kada su osvojili.

 

Razocharan sam u obe tekme i shto je najgore, druge dve ce biti iste ako ne i gore. Slabo se igra fudbal, svi igraju na siguricu. Murinjo ce da juri da da jedan gol i onda umrtvi igru kao u Madridu, dok ce Real da se brani opet celu tekmu i juri kontru. Bayern ce opet imati 70% posed bar i sto "shuteva na gol".

Fuck it.

.

Link to comment
Share on other sites

navijam za real, tesko da mogu biti 100% objektivan, ali opet mi se cini da je bajern potpuno takticki nadigran. prepustana im je inicijativa, pustani su lagano da pridju na 25m, da bi onda svaki dalji pokusaj bajerna bez ikakvih problema bio ugusen. a osim geceove sanse, ne secam se nijedne druge poluprilike

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...