Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kada pomislite da ste blizu kraja TADA KRENITE NAJJAČE I NAJBRŽE

 

NEMA STAJANJA

VEČNA SLAVO, STIŽEMO

ТАКО ЈЕ ВИЋАНЕ ДО КОНАЧНЕ ПОБЕДЕ МИШЕВЕ ДА ГАЗИМО ЦИЈУЦИЈУГЊЕЦ!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sanjao sam goooomilu nekih gluposti, ne sećam se da sam skoro imao "duži" san, bez obzira koliko je trajao u rl-u. Sad bih probao onaj milk šejk od keksa, nemam pojma kakav ukus tu da očekujem (znam u kom pravcu ide!)

probaj plazma shake u Jazzu na obelicevom.. Samo tu idem po shake.. PRE DO BAR.. Preporuka!

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam juče gledao slučajno na televiziji početak onog 48 sati svadba, kako god sad da se zove, i neka Katarina Rebrača look-a-like od 23 godine je rekla da je njen budući suprug pevač iz Crne Gore, sa kojim se upoznala na splavu, prvo posle nedelju dana od upoznavanja dodao na Facebooku i onda su krenuli da se dopisuju i ljubav je planula!

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam juče gledao slučajno na televiziji početak onog 48 sati svadba, kako god sad da se zove, i neka Katarina Rebrača look-a-like od 23 godine je rekla da je njen budući suprug pevač iz Crne Gore, sa kojim se upoznala na splavu, prvo posle nedelju dana od upoznavanja dodao na Facebooku i onda su krenuli da se dopisuju i ljubav je planula!

Ima nade !

Zasto si gledao samo pocetak kada si vec povatao pricu i fabulu ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ima nade !

Zasto si gledao samo pocetak kada si vec povatao pricu i fabulu ? :)

 

mnogo me slabo drži tv što se tiče pažnje, ni ne gledam ga, ovo je bilo kod babe. ako slučajno krenu reklame odustajem od gledanja ma koliko mi nešto bilo zanimljivo a ova "48 sati svadba" ima baš nekako rastegnut scenario koji mene smara. Tipa, voditeljka kaže "e ajmo sad kod supruga" i ova kao "ajde" i onda ide tri minuta snimka uz neku pesmu kako one izlaze, pa jure taksi, pa ulaze u taksi, pa taksi vozi gradom, pa kadrovi beograda, pa cigani peru šoferku, pa glavna pošta, pa gužva ispred Bucka, pa opet taksi i onda snimak kako taksi dolazi ispred zgrade gde treba da dođu i onda izađu i voditeljka kaže "E evo nas!".

 

Jasno mi je da je zbog opšte potrošnje vremena koje treba ispuniti za jednu epizodu, ali opet.

 

Inače, vrh je u toj epizodi (a zato sam i zastao da pogledam) što tu ribu i njene dve ortakinje "iznenade" u nekom kafiću, ja pomislim "jao vidi koje splavarke" da bi dva minuta kasnije ova rekla da se sa momkom upoznala na splavu :)

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod te emisije, scenario jeste uzasan, to jest najprostiji moguci , ali par puta sam se zadrzao i odgledao celu emisiju jer mi je uvek gotivno kada su neki mladenci npr. iz okoline Vranja ili iz nekog sela u Vojvodini i skroz  je kul kada idu kod njih kuci pa onda starci nesto pricaju, pa mladenci kako su se upoznali i gotivno mi je da vidim kako razmisljaju i sta rade ljudi iz tih delova drzave , probudi se u meni neki Memedovic "vajb" :D

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav fb.. To sam batalio u drugoj srednje kad sam upoznao jednu likusu ciji cale je nacelnik BIA-e,od koje sam popio dobre udarce iako sam braon pojas u dzudou doduse ona je crveni bila u kjokosinkaiju al opet..bolelo je.. a druga ciji je cale pukovnik u vojsci pa sam imao tripove kad smo raskinuli da je poslao helikoptere da me traze (jer su se fazon nedelju dana muvali iznad mog kraja) od tad fb stop.. Inace muvanje preko fb-a je klasika.. Iscitas njen profil,vidis sta voli i gde izlazi.. I krenes s pricom kako i ti tu isto volis, ndjeye zajednicki jezik i fljas.. Eto ga.. Uzivo mi je mnogo bolje,pogotov kad suv startujem pa se pogubim sav.. Zato ti lepo tu gajbu doniraj toj devojci i devojka je tvoje bez puno naprezanja :D

  • Downvote (-1) 16
Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod te emisije, scenario jeste uzasan, to jest najprostiji moguci , ali par puta sam se zadrzao i odgledao celu emisiju jer mi je uvek gotivno kada su neki mladenci npr. iz okoline Vranja ili iz nekog sela u Vojvodini i skroz  je kul kada idu kod njih kuci pa onda starci nesto pricaju, pa mladenci kako su se upoznali i gotivno mi je da vidim kako razmisljaju i sta rade ljudi iz tih delova drzave , probudi se u meni neki Memedovic "vajb" :D

 

Ha da, dobro si me podsetio, ovde je bilo dobrih komentara sa strane mlade pa njenih roditelja. Tipa

 

Voditeljka: Šta mislite o mladoženji?

Čale: Pa, dobar je ... ok je ... ima karakter

 

Voditeljka: I, kako se sve ovo vama čini?

Keva: Pa ja sam za nju imala drugačije planove

 

:)))

 

A posle sam skapirao u čemu je štos, oni su se upoznali pre sedam meseci a ona je trudna već šest meseci :)

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav fb.. To sam batalio u drugoj srednje kad sam upoznao jednu likusu ciji cale je nacelnik BIA-e,od koje sam popio dobre udarce iako sam braon pojas u dzudou doduse ona je crveni bila u kjokosinkaiju al opet..bolelo je.. a druga ciji je cale pukovnik u vojsci pa sam imao tripove kad smo raskinuli da je poslao helikoptere da me traze (jer su se fazon nedelju dana muvali iznad mog kraja) od tad fb stop.. Inace muvanje preko fb-a je klasika.. Iscitas njen profil,vidis sta voli i gde izlazi.. I krenes s pricom kako i ti tu isto volis, ndjeye zajednicki jezik i fljas.. Eto ga.. Uzivo mi je mnogo bolje,pogotov kad suv startujem pa se pogubim sav.. Zato ti lepo tu gajbu doniraj toj devojci i devojka je tvoje bez puno naprezanja :D

 

xPuUqj4.png

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...