Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ma kakav fb.. To sam batalio u drugoj srednje kad sam upoznao jednu likusu ciji cale je nacelnik BIA-e,od koje sam popio dobre udarce iako sam braon pojas u dzudou doduse ona je crveni bila u kjokosinkaiju al opet..bolelo je.. a druga ciji je cale pukovnik u vojsci pa sam imao tripove kad smo raskinuli da je poslao helikoptere da me traze (jer su se fazon nedelju dana muvali iznad mog kraja) od tad fb stop.. Inace muvanje preko fb-a je klasika.. Iscitas njen profil,vidis sta voli i gde izlazi.. I krenes s pricom kako i ti tu isto volis, ndjeye zajednicki jezik i fljas.. Eto ga.. Uzivo mi je mnogo bolje,pogotov kad suv startujem pa se pogubim sav.. Zato ti lepo tu gajbu doniraj toj devojci i devojka je tvoje bez puno naprezanja :D

quoted for history

Link to comment
Share on other sites

ovaj ortak postoji, stvarno ..

 

@dobi sto im nisi reko da znas Celu sa Banjice picko, ne bi ti prisli prozoru vise nikad !

 

Ja sam jednom to rekao klincima ovde u bloku... od tada uvek kad me vide upiru prstom i smeju se :(

  • Upvote (+1) 1

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Ha da, dobro si me podsetio, ovde je bilo dobrih komentara sa strane mlade pa njenih roditelja. Tipa

 

Voditeljka: Šta mislite o mladoženji?

Čale: Pa, dobar je ... ok je ... ima karakter

 

Voditeljka: I, kako se sve ovo vama čini?

Keva: Pa ja sam za nju imala drugačije planove

 

:)))

 

A posle sam skapirao u čemu je štos, oni su se upoznali pre sedam meseci a ona je trudna već šest meseci :)

 

Klasican shotgun wedding na srpski nacin, znam i ja jos par takvih primera :)

 

Inace bulba je presao muvanje na hard! Bulba ovde u Nemackoj imas flirt barove za speed dating, mora da dodjes garnatujem da ces da pokidas :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nije mi draz to.. Tu znas sta zele.. A ovde ne znas, moras da se pomucis da bi saznao da li su dosle da bi bile muvane ili jebane ili samo hoce da popiju pice.. To je taj smek koji volim.. Te organizacije, forume, barove.. Fuj to.. Mada verujem da se i ramo moze naci svasta,to stoji :D

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nije mi draz to.. Tu znas sta zele.. A ovde ne znas, moras da se pomucis da bi saznao da li su dosle da bi bile muvane ili jebane ili samo hoce da popiju pice.. To je taj smek koji volim.. Te organizacije, forume, barove.. Fuj to.. Mada verujem da se i ramo moze naci svasta,to stoji :D

 

Ovde bre imas sve moguce ribe svih mogucih rasa, nacija etc... Znaci sigurno ima fazona koje moras da otkrijes za svaki tip, plus ne moras ti da ides na takva mesta ako zelis igras na nightmare startuj po ulici haha

Link to comment
Share on other sites

Čitam malo o Letoniji kad ono njihova valuta (lat) je 4. najača valuta na svetu posle bliskoistočnih valuta naftom bogatih zemalja, za jedan lat se dobije ~1,88 dolara. Inače, menjaju nacionalnu valutu od 1. januara 2014. i uvode evro.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Čitam malo o Letoniji kad ono njihova valuta (lat) je 4. najača valuta na svetu posle bliskoistočnih valuta naftom bogatih zemalja, za jedan lat se dobije ~1,88 dolara. Inače, menjaju nacionalnu valutu od 1. januara 2014. i uvode evro.

 

Letonija je pokidala u proteklom periodu, čak su i nešto krizu zaobišli, imaju rast bdp-a i tako svaka neka čuda, zato su sad kao "omiljeni" u EU od strane ovih zapadnjaka.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednom to rekao klincima ovde u bloku... od tada uvek kad me vide upiru prstom i smeju se :(

наравно да су ти се смејали када си им рекао да се чувају некога са Бањице...

 

 

al ste se nasli

 

[roflmao]

 

Aj prekini vise. PREKINI !

Osim toga, jel moguce da ti u svakom postu imas po neku pravopisnu gresku u postu ?!

[roflmao]

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

već neko vreme mi se ispod prozora skupljaju neki klinci "navijači", ali baš klinci, fazon 10ak godina :D

problem je što mi prilično često ubacuju neka sranja kroz prozor (pošto mi je soba tačno iznad ulaza, prvi sprat). ja ih kuliram, naravno. i sad mi pogode prozor kamenom, ja izletim ispred i krenem da ih cedim, držali su se čitava 2 minuta sa fazonima "nismo mi, bili su neki tu ali su pobegli" a onda su krenuli da drukaju jedni druge, umirao sam im od smeha :D

 

"evo, mi smo, ali nisam ja lično."

"ja sam gađao ali nisam pogodio."

 

pa su na kraju druknuli ovog što je stvarno gađao a on sve vreme stoji kao kip i gleda u pod. ja mu kažem "aj sad da idemo kod tvojih roditelja da im kažeš šta si uradio.", kaže on "nisu kod kuće!" [roflmao]

 

i tako.

 

i ... za koga navijaju? :D:D:D

doca drug vaspitac!!!!

Link to comment
Share on other sites

volim ovo kad ne čitam rur par dana i onda isčitam sve carske postojve, između ostalog:

 

- vića koji savetuje kojom rutom putovati kroz crnu goru, kako bi se videle sve njenje ljepote, ili kako ono beše "ono je odmor za dušu" ? [roflmao]

- bulbabratori sa "helikopteri mi nadleću gajbu nedeljama" pričom, ne volim tu reč, ali ne postoji druga koja opisuje to sem - epic.

Link to comment
Share on other sites

nidžo, toliko si iznad situacije da deca trče ulicom i viču: cigani lete u nebo!

dobra je fora, samo si trebao da sačeš neki drugi moj post da je upotrebiš, pošto ne vidim što sam sad iznad situacije? onaj post je samo moj način da kažem "rure volim te!" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...