Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mozda se covek zajebao. Moj matori je kupio pre 15ak godina 5 pari zenskih gaca na buvljaku (one babacke sa siiiitnim rupicama) jer nije imao pojma da su zenske, uzeo prve koje su mu delovale fit :)

ех те трауме из детињства!

 

XD

drasko ffs shtap

имао сам само 18 година кад ми је једна риба похвалила дупе, све мљацнувши, али као говорећи другарици о мом дупету предамном. прва реакција ми је била "бежи бре педеру", а онда сам се замислио. онда је дошао интернет да ми појасни такве ствари.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ех те трауме из детињства!

 

XD

имао сам само 18 година кад ми је једна риба похвалила дупе, све мљацнувши, али као говорећи другарици о мом дупету предамном. прва реакција ми је била "бежи бре педеру", а онда сам се замислио. онда је дошао интернет да ми појасни такве ствари.

Sta da je bolje imati cvrsto dupe nego mlohavu vrecu punu dlaka i bubuljica? Sta ce ti net za to

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

цсб инкаминг:

 

Излазим сад из буса, претрчавам улицу због провале облака, кад лик претиче бус у станици преко пуне. Буквално сам имао осећај као да се време успорило, ал сам некако пролетео. Људи на станици кренули да паниче, чујем вриску жена, капирам да је из трећег лица деловало извесније да ће ме ударити, ал срећом све је добро прошло.

 

/цсб

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...