Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

траје и по 6 месеци. проверавају све, породицу, пријатеље, твој досије, све све све. колега је био у причи за БИА, није веровао шта су га питали, био је убеђен да неке ствари зна само он.

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

траје и по 6 месеци. проверавају све, породицу, пријатеље, твој досије, све све све. колега је био у причи за БИА, није веровао шта су га питали, био је убеђен да неке ствари зна само он.

 

:)

Otp ovo. Umeju da obave razgovore sa tvojim komsijama, prijateljima, uciteljima, itd. Stvarno najneverovatnije stvari mogu da provere. Koliko znam, ima dosta testova, razgovora ali i perioda "cekanja" dok oni to sve ne odrade. Traje od 4 meseca do godinu dana, koliko sam cuo da su maksimalno drndali lika :)

~~

Link to comment
Share on other sites

ček da bacim opravdanje, viktore!

 

vajb koji sam ja dobio iz postova ovde je "omg ne mogu da verujem da treba da čekam proveru za zapošljenje u jako bitnim ministarstvu 4 meseca", a to mora tako.

mislim, bar nešto da je kako treba, jebiga. naravno da ima ljudi i preko veze koji upadaju, ali očigledno je da treba dobra dobra veza.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice bezbedonosnih provera, imala sam dve (kada sam konkurisala da radim po ugovoru i prosle godine za stalno). Svaka je trajala po mesec+ dana. Tek skoro sam saznala da su bili po komsiluku da se raspitaju. 

Paaa onda psihotest (test inteligencije, licnosti i sposobnosti), pa razgovor sa psiholozima.. itd..

 

@topik..

Ne radim do utorka. o/

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

E da bacim jedno relativno nubovsko pitanje i ja.

 

Zanima me... kad je neko zaposlen, koji je taj tempo povecavanja plate generalno? Znaci okvirno,  generalno kakva je praksa. Inb4 proveri sa poslodavcem, provericu.. nego me zanima generalno svuda, posto nikad do sad nisam bio zaposlen 9-5 i pojma nemam kako to ide.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Meni su rekli da zavisi i koliko ce brzo naci te ljude koje treba da proveravaju. Kao i odakle porodica vodi korene itd. Ma lol

 

To zapravo ima veze, moj poznanik konkurisao u MUP-u i sad jedan deo familije mu i dalje zivi u Hrvatskoj, a jedan je dosao ovamo, i ono kao zvali su ove u Hrvatsku da se raspitaju o njemu :)  

 

DESI ZWERKO JEBO TE

ŠTA IMA, SE KUPIO NOVI FOCUS, A

 

Evo bleja malo u Hong Kongu, dogovaram neka dilove za poplocavanje, mozda uzmem novog Skajlajna...

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma da se manem ja vojske i policije :)
Jos sam mislila i da ce biti nekih nabildovanih macana, a ono sve matorci u uniformama


Ma ok, ne bunim se sto ce da me proveravaju. Al mogli su bar da odrade taj razgovor prvo. A i bzvz da me cimaju nekoliko meseci ako ce neko preko veze da dobije taj posao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...