Jump to content

Koju konfiguraciju uzeti?


Slađan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

imaću ja finu kombinaciju za prodaju, samo da mi vudu nadje cene :*

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na svakoj će da radi na 4.0, ali uzmi GA-970A-UD3P

Alternativa je M5A97 EVO r2.0. Ja drzim 8320E na 4.5ghz nekoliko meseci na njoj.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nekoliko meseci 

Novembar, Decembar, Januar, Februar [:D]

Vudi, koji proc ide u tih 300€ ?

​haha da i naravno u sorcu i bez majice  :) 

salu na stranu na 1.3v mi tera 4.4 ghz ne greje sobu mnogo , nisam imao potrebe da smanjujem preko leta a npr u odnosu na 8350 i 8120 mnogo manje trosi cak oba ova druga sam drzao na 4ghz i u sobici je bilo nepodnosljivo leti sa ovim ne razlika 1.425v vs 1.3v je primetna :) 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Riknula mi graficka izgleda (ati 6850 HD), pa bi uzeo nesto do 150e, a nemam predstavu sta je najbolje za te pare. Uglavnom treba za WoW i Dotu, ostalo je manje zahtevno. 

Ploca je Asus P7P55D-E LX, procesor i5 760 ako nesto znaci.  Sta da pazarim ? :) 

 

Link to comment
Share on other sites

750ti mozes tipa za 155 evra da kupis i klasicno u prodavnici. Ako ti se daje malo vise para za 170-175 moze da se nabavi 270x sa kupujemprodajem nov sto mislim da je bolje resenje. Ili ako oces malo da sacekas tipa nedelju-dve, da izadje Nvidia 950 pa da vidis kako ce se njena cena kretati, ona bi u sustini trebalo da menja 750/750ti a bice brza, nadajmo se po slicnoj ceni. Svakako je trenutno i dalje kupovina bilo kakvih komponenti pakao s cenama :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...