Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Meni je ona ništa specijalno, iskreno :(

 

pa jeste bila mnogo bolja pre 5 god :tf:

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da li neko ima iskustva sa Parking servis kaznama? Skotovi su mi napisali "dnevnu kartu" pre isteka prvog sata u zelenoj zoni. Taman posaljem poruku za sledeci sat i stigne mi obavestenje da sam dobio kaznu, a na papiru osam minuta jace vreme nego u sms porukama. Necu da platim, jer su lopovi, ali nisam bio u ovoj situaciji, ne znam da li vredi otpor.

 

Pic unrelated

 

b10b9d6c.jpg

Edited by Bilo je
Link to comment
Share on other sites

Неко је качио да је наплата незаконита јер неплаћање није дефинисано као прекршај Законом о безбедности саобраћаја. Мислим да за сада можеш да искулираш. Не могу да те туже па самим тим нема ни последица. За сада.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Da sam stvarno prekoracio vreme, pa i da ima osnova, ali nisam. Problem moze da bude sto zvanicno nije kazna, nego dnevna karta i sto sada opusteno angazuju privatnog izvrsioca koji ne jebe sud dva posto, upada na gajbu i pleni. I to je legalno po nasem zakonu.

 

A poruka upozorenja pred istek sata mi nije ni stigla.

Edited by Bilo je
Link to comment
Share on other sites

Ako je auto tvoj, tj u privatnom vlasnistvu mozes time lepo da obrises dupe. Problem moze biti samo ako ti je auto recimo na lizing, pa oni to salju lizingu pa tebi oni naplate, ali svakako nije neka dramaturgija.

 

Poenta price - ne moze Parking servis da ti naplati doplatnu kartu (bez obzira ko je u pravu), moze komunalni pandur da ti napise kaznu i to bi proslo na Sudu, ali se u praksi to nikada ne desava. Sustina je da ce oni posle par meseci da ti posalju pretece pismo od njihovog advokata da ce da te tuzi, i s time obrises bulju. Ne smeju da te tuze jer im Sud to po defaultu obara jer nema pravnog osnova da ti to tako naplate. A da bi ti dosli privatni izvrsitelji mora da postoji izvrsna sudska presuda, a to se iz ranije navedenog nece desiti nikada.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ajd necu da se javljam i ovde da ne ispadne da jurim duleta i pricam o akva parku ali uporedjivanke jagodine i arandjelovca je kao jugo i tipa corsa. Nije ni corsa najbolje nesto al je svetlosnim godinama ispred juga :)

@ margi - pa placaju ljudi tipa moje keve koji su u fazonu - sa drzavom nema sale, sigurno ce oni to naplatiti, jao sud jao jao :(

Link to comment
Share on other sites

koji moj onda placamo parking?

A kako ja da znam zasto ti placas parking? :) Realno pricali smo o tome i ovde i na UPT-u, i Drale je pominjao u nekoliko prilika. Mebi je recimo nezgodno sto mi je auto jos mesec dana na lizing, pa njima moram da platim kad mi proslede.

Mada ne mogu da garantujem da se isti sistem moze primeniti i na druge gradove po Srbiji.

Edit: ja sam od tih akvaparkova bio samo u onom u Backom Petrovcu i sasvim je ok, uporedivo s onim sto imas napolju, nije sad najbolje sto sam ikad video ali pristojno. Jedino sto mi dodje malo skupa zajebancija kad zaracunam i gorivo i sve...

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

+1

 

btw, ajde i ovde da pitam, koji akvapark preporucujete, jagodinu ili arandjelovac

Ovaj u Aranđelovcu je sasvim ok, tbh

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Pa jbt.. Do pre reinstalacije wina sam imao opciju da kada hocu neku fotku da uploadujem preko imgur-a bilo mi je dovoljno da samo desni klik na fotku i selektujem quick upload preko imgur-a i to je to umesto sto se patim tako sto prvo moram da skinem fotku s neta pa onda dok ukucam imgur.com pa dok uploadujem, smorih se.. Moze tips kako to ponovo da namestim za mozzilu ? Hvala unapred :)

Link to comment
Share on other sites

Mozda si imao neki plug in, ja samo iskopiram URL i kliknem na web i pejstujem, ne moram da skidam.

 

 

edit: uleteo reki podelio drugarstvo

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

to što si imao je bio mozilin imgur plugin za brže uplodovanje slike na imgur, jednostavno opet skini taj plugin.

edit : uleteli mi reki i nikita  :LOL:

Edited by Aleksandar.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...