Jump to content

Ograničenje brzine na mostovima + kamere na mostu na Adi


Astora

Recommended Posts

za sta? lol kako retardiran jebeni forum. mod ljubitelj nacista, ljudi koji su pisali po srbima i streljali decu sto niko nikad nije radio. speed podforum gde verujem 95% foruma i dalje misli da je neka gudra u pitanju pa dolaze tu.

prosipate neke interne fore na nekom krajnje debilnom nivou, puni predrasuda, ograniceni. what a waste of time, zbogom pavijani.

Edited by neverdie
Link to comment
Share on other sites

Дуле, ја би' рек'о да овај тебе помиње? Смо ОК и са апострофима :)

Теби смета што сви у глас не певају "Царе само гари 250+ преко моста, то је права ставр" или шта? Што су ти људи рекли да си "батица са зујалицом"?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ne, zaista ne lupam. veci mi je rizik da se provozam gradom po danu i da vozim po propisima nego da dajem pun gas kad nema nikog oko mene.

ja nikada nikoga nisam ugrozio svojom voznjom (pogotovu brzom, jer vozim brzo tamo gde nema bocnih ulica pesackih prelaza, automobila itd)

ali zato mogu da nabrojim u sekundi 10 situacija u koje su me stavili vozaci automobila samo ove godine i to da ne ubrajam golf2/bmw kockica/gsi trkace.

ма ниси ти мене разумео. брза вожња = ризик, невезано за то колико си добар возач и колико је безбедан пут. при тим брзинама, довољно је било шта, мрља уља, рупа на асфалту и довиђела...

али Дуле нациста... невер гец олд. ако погледаш пажљивије, и ја имам нацисту на аватару. о

а иначе мислим да мотораше треба протерати са путева за четвороточкаше, бар док не науче да држе траку као четвороточкаши.

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

speed podforum gde verujem 95% foruma i dalje misli da je neka gudra u pitanju pa dolaze

kojote, sve je u redu, nije čika tako mislio.

ali dule nacista japanac protos :)

dajte neki anime portret tassadara sa sljivovicom i doktorskim slusalicama

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

али Дуле нациста... невер гец олд. ако погледаш пажљивије, и ја имам нацисту на аватару. о

Тај рад, имам и ја возача нацишчког тенка! А прадеда ми Рус! must... seppuku... now

 

 

бар док не науче да држе траку као четвороточкаши.

Значи никад:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

za sta? lol kako retardiran jebeni forum. mod ljubitelj nacista, ljudi koji su pisali po srbima i streljali decu sto niko nikad nije radio. speed podforum gde verujem 95% foruma i dalje misli da je neka gudra u pitanju pa dolaze tu.

prosipate neke interne fore na nekom krajnje debilnom nivou, puni predrasuda, ograniceni. what a waste of time, zbogom pavijani.

 

odjebi

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja bih proterao automobiliste sa puteva dok ne nauče da koriste oči

 

mda sa količinom vozača koji nikada nisu trebali da dobiju dozvolu a naročito pešaka koji nikada nisu smeli da dobiju dozvolu da žive u gradu nisu ti dovoljne oči treba ti baterija senzora pokreta i radara da bi mogao da "učestvuješ" u saobraćaju [;)]

 

E u vreme "hromog Dabe" si išao kod Juge namerno da te slikaju na radaru da dokažeš koliko ti ide "makina" [:p]

Link to comment
Share on other sites

za sta? lol kako retardiran jebeni forum. mod ljubitelj nacista, ljudi koji su pisali po srbima i streljali decu sto niko nikad nije radio. speed podforum gde verujem 95% foruma i dalje misli da je neka gudra u pitanju pa dolaze tu.

prosipate neke interne fore na nekom krajnje debilnom nivou, puni predrasuda, ograniceni. what a waste of time, zbogom pavijani.

 

[roflmao]

 

Ovo je bilo lakse nego sto sam mislio :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...