Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Čuo sam da u državi nema one plastike na kojoj se štampaju nova dokumenta, roflnuo sam :D

 

Ne znam da li je i dalje to slucaj, ali je pre mesec dana bilo tako. Tipa komsinica trebala da izvadi novu vozacku jer je trebalo da putuje za 1. maj a istekla joj stara i ovi kao "znate nema plastike, bice za oko mesec dana" i zena u fazonu wtf? :)

 

Edit: Jedino sto i dalje funkcionise jeste da ako nadjes vezu onda ti urade... 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne mozes [:D] Ima tamo neki zigovi i sta vec treba, nije to bas tako jednostavno proizvesti, ali nije da to ne mozes da isplaniras da narucis par meseci unapred, pogotovu sad kad nema nekih specijalnih guzvi. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je i dalje to slucaj, ali je pre mesec dana bilo tako. Tipa komsinica trebala da izvadi novu vozacku jer je trebalo da putuje za 1. maj a istekla joj stara i ovi kao "znate nema plastike, bice za oko mesec dana" i zena u fazonu wtf? :)

 

Edit: Jedino sto i dalje funkcionise jeste da ako nadjes vezu onda ti urade... 

 

ic čru, meni prilikom produžavanja registracije (i vađenja nove saobraćajne) rekoše da pre 20 dana od predaje ne dolazim, a keva je čekala oko mesec dana da joj urade.

Link to comment
Share on other sites

Heh, a ja u ponedeljak polozio vozacki za svajcarsku dozvolu i u sredu u sanducetu bila dozvola, bas na toj plasticnoj kartici. Nigde nisam isao niti sam ista radio povodom toga, osim sto sam odvozao sat vremena.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Heh, a ja u ponedeljak polozio vozacki za svajcarsku dozvolu i u sredu u sanducetu bila dozvola, bas na toj plasticnoj kartici. Nigde nisam isao niti sam ista radio povodom toga, osim sto sam odvozao sat vremena.

švajcarska zemlja obećana

Link to comment
Share on other sites

njegov je život Švicarska, skoro savršen, k'o blistavi brilijant, veštom rukom izbrušen. ima sve što poželi, samo jedno ne, da ga neko bar za tren voli zbog njega.

 

:tf:

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

njegov je život Švicarska, skoro savršen, k'o blistavi brilijant, veštom rukom izbrušen. ima sve što poželi, samo jedno ne, da ga neko bar za tren voli zbognjega.

 

:tf:

mali fix!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

njegov je život Švicarska, skoro savršen, k'o blistavi brilijant, veštom rukom izbrušen. ima sve što poželi, samo jedno ne, da ga neko bar za tren voli zbog njega.

 

:tf:

Ti me najbolje razumes - debeo i smarac, ali sa dobrom platom :) Al sta je tu je, vidis da nam nije lose! Dobro, osim kad nemamo pravo da biramo plocice!

Link to comment
Share on other sites

Ti me najbolje razumes - debeo i smarac, ali sa dobrom platom :) Al sta je tu je, vidis da nam nije lose! Dobro, osim kad nemamo pravo da biramo plocice!

ne bismo bili to što jesmo da nam pravo na biranje pločica išta znači!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...