Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ja uvek kažem blago svima vama što imate ispite gde imate jebena pitanja. meni je to lol i nepojmivo, ne znam kako se takav ispit pada uopšte, kad ti čovek bukvalno i konkretno kaže šta će da te pita na ispitu. Pa nek je 150 pitanja, opet imaš konkretno na papiru šta može da te pita, i samim tim učenje oblikuješ po tim pitanjima.

pitanja su naslovi lekcije.

tako da mi je isti kurac da l mi je dao 30 pitanja ili 30 lekcija ili od do stranice koje ih obuhvataju.

Link to comment
Share on other sites

Ja uvek kažem blago svima vama što imate ispite gde imate jebena pitanja. meni je to lol i nepojmivo, ne znam kako se takav ispit pada uopšte, kad ti čovek bukvalno i konkretno kaže šta će da te pita na ispitu. Pa nek je 150 pitanja, opet imaš konkretno na papiru šta može da te pita, i samim tim učenje oblikuješ po tim pitanjima.

Ja sam od 40-50 ispita sto sam imao za zivota imao zadata pitanja unapred mozda na 2-3 ispita. Naravno, procitao ih par puta (sa razumevanjem!) i dobio 10. Na ostalim ispitima sam morao da citam celu knjigu i dobijao uglavnom 9 ili 10.

  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Ko brine? Realno nas zabole kurac, samo postujemo da bi nam što brže prošlo radno vreme

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

na ovoj strani, jedino Ramijev post vredi nečemu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...