Jump to content

Akcije, popusti, katalozi - gde najpovoljnije kupiti nesto


Zwerko

Recommended Posts

Problem je malo i sto nema vise tih drugih radnji :) Bar ne onih vecih - bukvalno imas jos CBT, Neptun je pozatvarao sve radnje u BG osim one na Bezanijskoj kosi i imas Big Bang u Uscu koji kida po usima s cenama. I imas par tih nekih stvari koje prodaju namestaj+tehniku, tipa onaj Home center, Merkur i sl. Tehnomanija sad na tom polju ima maltene monopol, pre neki dan videh da otvaraju ili su vec otvorili novu veliku radnju tamo u Ustanickoj, samo se sire. I 

 

Plus mene najvise iznervira kad vidim recimo na sajtu "akcija", "sok cena" i slicne natpise i onda odes na sajt druge prodavnice i isti uredjaj po istoj ceni, regularno... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, napravili su takav model - krenuli su sa jeftinim cenama i ljudi se naprimali, onda su ih samo podigli i to je to :)

 

tehnomarket i ostali su se pozatvarali i to je to :)

 

Dok se ne pojavi neki veći lanac iz Evrope ili tako nešto, biće kupovina po ovim manjim prodavnicama verovatno.

Link to comment
Share on other sites

rodic svaki dan ima popust 10% ukoliko je kupovina veca od 3000 din.

 

Pa nemam pojma, ja sam shvatio da je vikendom na osnovu nekog ovakvog flajera:

 

popust-MM-i-CC-bez-iznosa_span91.jpg

 

A kad sam to kupovao ovaj lik je morao da proveri da li imaju na lageru za isporuku i sta vec, pa smo mu mi rekli da nam ne odgovara da dodjemo u ponedeljak jer je subotom i nedeljom popust, a on je rekao "pa dodjite u sredu i povedite nekog penzionera" :) Tako da ili nema vise ta varijanta preko 3.000 svaki dan ili prosto on mozda nije ni znao, ko ce vise ispratiti te njihove gluposti... 

 

kada se doseljavate u kraj zweri?

 

Pa nadam se da cemo dobiti kljuceve u naredne 2-3 nedelje, belu tehniku sam svu kupio :) Onda jos otprilike metar dana dok to sve sredimo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

vikendom -10% bez obzira na iznos, radnim danima preko tri hiljade, mada mislim da su to sad promenili da je svaki dan popust bez obzira na iznos...

ta kul, nadam se da ce te zgrade biti bolja gradnja od ovih..

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Meni se recimo ti anatomski ne svidjaju, bilo Dormeo ili neki drugi. S druge strane sam uzeo od Dormea neki set jorgan+2 jastuka klasicna, ne znam sad koja oznaka, bilo je oko 10k i ok je. Mislim da ti to dosta zavisi od polozaja u kojem si navikao da spavas. Mozda je isto dobra varijanta otici u njihov salon, mislim da ima negde u Sarajevskoj, da makar malo vidis kako izgleda i probas. Naravno ne mozes da prespavas tamo ceo dan, ali realno ne moraju ni iskustva da ti budu ista kao kod drugih jer je dosta subjektivna stvar. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

meni je prekrivač Dormeo super, jastuci su beskorisni ako si osoba konstitucije ljudskog bića koje ima više od 13-14 godina. Hoću reći - mali su i posle nekog vremena postaju neudobni. Sličan utisak sam dobio od još par ljudi.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

anatomski jastuk jeste mali i zaista ne odgovara svima (mislim nijedan jastuk ne odgovara svima), zato te molim da pogledaš ponovo sliku jastuka koji sam okačio par postova iznad, pošto je na njoj ogromni jastuk klasičnog oblika, dimenzije 50x70 cm, dovoljne visine i za vas debele.

 

sad ozbiljno i bez "reklamiranja":

 

meni lično je taj emma jastuk stvarno vrh (nisam probao moram priznati, ali na prvi pogled mi deluje jako kvalitetno), ozbiljno razmišljam da sebi uzmem, iako imam anatomski, koji mi nekad odgovara nekad ne, ono, smara me nekad to što je tako nizak, dok se ne namestim. I onda kad se nekako namestim, onda lepo spavam i budim se bez neke ukočenosti i slično. A nekad se ni ne nameštam, samo legnem i to je to. Ko zna do čega je to, moguće i zbog mog ramena i tako tih promena položaja spavanja (pre sam spavao samo na stomaku, pa sam onda zbog operacije bio prinuđen da spavam na leđima (tad sam i kupio anatomski jastuk), pa posle sam sa strane na drugom ramenu, a sad kombinujem sva tri :)))

 

recimo ove što je zverko kupio su punjeni laganim materijalom (nije memorijska pena već neki poliester) i ti mi se ne sviđaju uopšte, al eto, nekome i to odgovara. @Lucky: nemam pojma koji je jastuk u pitanju, jedino ako nije oprala jastuk punjen memorijskom penom, u tom slučaju se ta pena pretvori u prah maltene :)

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

Vaistinu!

 

No da se vratimo na temu topica. U Metrou ima par interesantnih ponuda. 

 

Recimo Laptop Toshiba 17", AMD E-1200 procesor, 4GB memorije, 320GB hard disk sa Windows 8 operativnim sistemom za nesto malo manje od 31k dinara http://catalogues.metro-group.com/metro-katalog/neprehrana-1/page/28-29 Moze biti interesantno za preporuciti nekome kome treba laptop za "internet, muziku i filmove". 

 

Ili recimo Sony LED 32" (HD Ready) televizor za 40k dinara, ali, pazite sad, uz njega dobijete i Bosch usisivac! Dobra je ponuda s obzirom da u regularnim prodavnicama taj televizor i inace kosta toliko, pa ako vam treba i usisivac eto dobre ponude. I meni najbolja akcija Full HD 42" LED Sony televizor za 59k dinara, ali dobijete i Braun masinicu za brijanje, kao i Braun depilator, tako da cete i vi i vasa lepsa polovina biti skroz bez dlaka  [roflmao] http://catalogues.metro-group.com/metro-katalog/neprehrana-1/page/22-23

 

Akcije u Metrou traju do 28.11.2013. 

 

Dok s druge strane u Tehnomaniji sad za vikend ima akcija za Toshiba LED 32" (HD Ready) televizor za 30k dinara sto je isto vrlo primamljiva ponuda. 

 

Edit: Ako nekoga interesuje u Emmiju je ove nedelje Kingston V300 SSD od 120GB na akciji za 8.900 dinara http://www.emmi.rs/nedeljna_akcija.360.html

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nista spec korisno ako niste u Americi, ali eto cisto da uporedimo njihove popuste za Black Friday u odnosu na nase cene. 

 

Amazon ima rasprodaju racunarskih komponenti - i7-4770K za $300 (bio je $360 koliko je otprilike i kod nas), Intel 530 Series 240GB SSD za $179, Seagate Expansion 3 TB USB 3.0 2.5" HDD - $99. 

 

Plus mozete zemiti 4K televizor od 55" za $868, a za te pare kod nas mozete uzeti recimo Vox 50" 2K televizor...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa ja cenim da je garancija lokalnog tipa, ali zapravo ne znam precizno, ako neko ima bolji info neka da. S druge strane sanse da ti se pokvati procesor su relativno mizerne, SSD slicno. Eksterni hard nisu tako male sanse, ali s druge strane je neverovatna usteda - kod nas je slican hard od 2.5" i 2TB skoro $160. Ja sam kolegi iz inostranstva doneo isti takav Seagate od 1 TB pre dva meseca za 50 evra dok je danas najjeftiniji takav kod nas (Transcend) 70 evra, i da kucnemo u drvo lepo ga sluzi. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa da li je neko probao taj Emma jastuk? Ozbiljno, i ja gledam da uzmem neki kvalitetniji, zapatio sam rani statum okoštavanja vrata od sedenja za kompom, i baš imam dane kad je sve kul, i dane kad ramena/vrat počnu da bole negde na pola, ili uveče, a nekad i kako ustanem, i sve se tripujem da je način na koji odležim tu noć vrlo značajan faktor u tome kakav će dan biti i kolike će sve tor "držati vodu". Da uzmem onaj natomski, ili ovaj, ili nešto treće?

 

@Mrzitelj: vrlo gadna stvar ako MORAŠ da spavaš na leđima, mene kada spavam na leđima skoro pa redovno cepa "sleep paralysis" Toliko, da sam se već i solidno navikao i oguglao:-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ima u Tehnomaniji neka 50% rasprodaja i tu ima LCD TV od 42" VIVAX, 1920x1080, itd, itd. 

 

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/vivax-televizor-led-tv-42le11.html

 

Iako Vivax je oduvek zvučao kao žnj marka, tokom godina sam probao nekoliko različitih uređaja od njih. Par DVD plejera, TV, usisivač mislim i još po nešto. I ono, svi rade, ok su kvaliteta i po nepisanom pravilu, uvek imaju mnogo više mogućnosti i opcija od neki izvikanih brendova i dobija se great value za te pare. Imam njihov DVD, nema šta nema od priključaka i nema šta ne pušta, jedino što sam ga dao burazu pa su ga njegovi klinci fizički sjebali.

 

Recimo ovaj TV je nalupan svim i svačim, za razliku od većine LG, Samsung, Toshiba tevea, ovaj ima 3 HDMIja, ne 2. Gomilu ulaza, izlaza i to još 42", 1080 za 35k. Jedinu zamerku imam što nema DVI nego D-Sub ali opet, ima 3 HDMIja, a ne dva ko većina televizora srednje klase. A ovaj je jeftiniji od srednje klase. Mislim da je Vivax opušteno postao jedna od onih regionalnih marki, gde u drugom delu sveta nemaju pojma da postoji. Ko što ameri imaju ovaj Seiki TV  4K za 400$, a kod nas to ugledat isvetlost dana neće.

 

Da imam pare, ozbiljno bih razmislio o ovome, ako neko pazari, nek prenese utiske.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...