Jump to content

Akcije, popusti, katalozi - gde najpovoljnije kupiti nesto


Zwerko

Recommended Posts

2 hours ago, oddball said:

za racunare i racunarske komponente preporucujem Baito blizu Arene na NBGD. Njihove redovne cene su nize od popusta u (recimo) Gigatronu, a desi se da imaju i neke popuste.

a da, moze i preko racuna firme, sve legit.

javi podatke firme da ti izdam fakturu za oglas 😛

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oddball said:

😄 nije moja firma, ali sam kupovao tamo gomilu stvari.

ma znam ih i ja, nego kao odjednom se javljaš u topicu niko ništa nije pitao, "e ovi momci su super, ja sam svog unuka izlečila a onda i oženila" 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ananas ima akciju do 16.01. na korpu od 3001 ide kod "apaketic23" za popust od 1500. Za dostavu nisam siguran, ali neko mi pomenuo da je besplatna tokom decembra tako da jbg jos 2 dana za porudzbine, u januaru je pitanje.

Koliko god mrzeo online kupovinu i ceo taj konzumerski pravac uhvatih par stvari koje su mi trebale pa mozda jos nekom bude zanimljivo.
 

Mozete napraviti X razlicitih naloga na jednu gmail adresu koristeci "." primer: Fata@gmail.com F.ata@gmail.com Fa.ta@gmail.com sve stize na adresu bez tacke. Dostava odlicna, za neke stvari moze dostava i na paketomat. Za placanje MC imaju i nagrade pa su ljudi dobijali usisivace, ajfone, redmije i neke novogodosinje ukrase.

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2021 at 9:00 AM, mladenq said:

Od vecih, teze, da. Ne znam 'koliki' su tacno bcgroup, ali sa njima imam iskljucivo pozitivna iskustva.

Mali su. Gazda je muljator. Ali su kao firma i prema odnosu ka kupcu odlicni. Imaju cesto dobre cene. Mozes i traziti nizu cenu, i obicna daju jeftinije. Sa druge strane za tipa Crni PEtak i sl rade klasicnu prevaru jer su im cene prakticno iste. A to reklamiraju.

Svakako BSGroup je 5 puta bolja firma od Tehnomanije. Generalno sam veoma zadovoljan sa njima. 

 

Pored njih monitor.rs je dobra firma recimo... Atom.rs takodje. I sa exceed.rs nisam imao problema. Svakako je potrebno proveriti cene pre kupovine. BSGroup su prakticno jedini koji daju cenjkanje na cenu :)

 

OD velikih lanaca za IT robu, nista ne valja ... Posebno ako uporedimo sa ovim "malim" firmama... Mozda Gigatron ali su im cene obicno kriminalno visoke. Sama Tehnomanija je po meni najgora 

ps. Nisam ni ja obratio paznju na datume. Ali nema veze :D 

2 hours ago, FATA said:

Ananas ima akciju do 16.01. na korpu od 3001 ide kod "apaketic23" za popust od 1500. Za dostavu nisam siguran, ali neko mi pomenuo da je besplatna tokom decembra tako da jbg jos 2 dana za porudzbine, u januaru je pitanje.

Koliko god mrzeo online kupovinu i ceo taj konzumerski pravac uhvatih par stvari koje su mi trebale pa mozda jos nekom bude zanimljivo.
 

Mozete napraviti X razlicitih naloga na jednu gmail adresu koristeci "." primer: Fata@gmail.com F.ata@gmail.com Fa.ta@gmail.com sve stize na adresu bez tacke. Dostava odlicna, za neke stvari moze dostava i na paketomat. Za placanje MC imaju i nagrade pa su ljudi dobijali usisivace, ajfone, redmije i neke novogodosinje ukrase.

 

Da da. Sve je ovo tacno. Miskovic je resio da ulozi neke pare i bukvalno poklanja skoro - da bi promovisao svoj Ananas.

 

Detalji o Ananas akciji su ovde

https://forum.benchmark.rs/threads/ananas.483957/page-34#post-6772698

 

 

Koga ne mrzi moze super povoljne stvari da nadje. Nisu sve ali neke bas jesu sa tim kuponom 1500 din :)  Ja sam porucio 3-4 paketa. Besplatna dostava i vecina stvari je stigla za 24 sata i to sad tokom haosa praznika...

 

Tommy hilfiger torbu sam kupio za oko 2000din. Tom tailor majicu/duks dugih rukava za oko 1000 din (redovna cene je u rangu oko 5000din) ...  Metalne police za podrum za 2000din iako ni polovne ne prodaju po toj ceni nigde  :) Nisam bas preterao previse - iako na bench forumu vidim ima ljudi sa po 10 paketa :D   Vidim da su uzimali od super jeftine hrane za ljubimce pa na dalje :D 

Na stranu sto ako imate mastercard dobiajte i neke gratis stvari :)

 

https://forum.benchmark.rs/threads/ananas.483957/page-34#post-6772698

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
12 hours ago, millanče said:

Nabasah slučajno pre nekoliko dana na Planetin outlet u Železničkoj ulici u Novom Sadu, ima svega i svačega lepog po znatno nižim cenama, preporuka 🙂

Provalio sam da se izgleda tržni centri toliko utrkuju jedni sa drugima da sad praktično ne može da prođe vikend da u nekom nije "shopping vikend". 

bukvalno samo treba pronaći proizvod koji ti treba i sačekati maks nedelju-dve, ako te baš ne pogodi tog vikenda, da ga pazariš za 20-30-40% manje nego što je regularna cena.

Kao ono u Jysku što uvek vrte popuste iste, samo je pitanje trenutka kada ti treba - pa dal' ćeš odmah da kupiš ili sačekaš "rotaciju".

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

Provalio sam da se izgleda tržni centri toliko utrkuju jedni sa drugima da sad praktično ne može da prođe vikend da u nekom nije "shopping vikend". 

bukvalno samo treba pronaći proizvod koji ti treba i sačekati maks nedelju-dve, ako te baš ne pogodi tog vikenda, da ga pazariš za 20-30-40% manje nego što je regularna cena.

Kao ono u Jysku što uvek vrte popuste iste, samo je pitanje trenutka kada ti treba - pa dal' ćeš odmah da kupiš ili sačekaš "rotaciju".

I da ne zaboravimo da je ta popust cena u stvari neka maks realan cena svega toga "na popustu" kod nas :D

Sve obećavan i kanim se, a nikako da napravim slike i opis za Ribok klasik patike, dva para kupljena kod nas po 60 i 80 eura, i jedan par kupljen u Berlinu za 50, sva tri isto počeo nositi i prilično ravnomerno od jeseni 2021...

Srpke oba para imaju odlepljenihj delova, malo se pokrivile, đonovi se više istrošili, nemačke kao nove :D Toliko o kvaitetu robe za naše tržište :D Ako imate nekog da vam donese od preko stvari, ili sami idete - ništa bolje i pametnije nema.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, millanče said:

I da ne zaboravimo da je ta popust cena u stvari neka maks realan cena svega toga "na popustu" kod nas 😄

Sve obećavan i kanim se, a nikako da napravim slike i opis za Ribok klasik patike, dva para kupljena kod nas po 60 i 80 eura, i jedan par kupljen u Berlinu za 50, sva tri isto počeo nositi i prilično ravnomerno od jeseni 2021...

Srpke oba para imaju odlepljenihj delova, malo se pokrivile, đonovi se više istrošili, nemačke kao nove 😄 Toliko o kvaitetu robe za naše tržište 😄 Ako imate nekog da vam donese od preko stvari, ili sami idete - ništa bolje i pametnije nema.

Sa ovim ne znam da li mogu baš da se složim, ali nisam baš ispitivao.

Bio sam u više radnji tamo u GER baš da tražim patike i deluju mi apsolutno identično kao naše ovde.

A i kupio sam poneki par svojevremeno i nisam primetio razliku. Jesam doduše kada sam uzimao u USA, ali sad opet ne znam da li je to prosto bio neki "user".  Jer nisam, za razliku od tebe, uzimao paralelno par pari pa da kao procenim koliko je koja izdržljiva i da li je neka izdržljivija.

Ima smisla to što pričaš ali kažem nisam u praksi primetio razliku između "evropskih" patika i ovih u lokalu.

Slično je i za cene - osim kad su neke rasprodaje preko, isto koštaju patike i ovde i tamo.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lucky said:

Sa ovim ne znam da li mogu baš da se složim, ali nisam baš ispitivao.

Bio sam u više radnji tamo u GER baš da tražim patike i deluju mi apsolutno identično kao naše ovde.

A i kupio sam poneki par svojevremeno i nisam primetio razliku. Jesam doduše kada sam uzimao u USA, ali sad opet ne znam da li je to prosto bio neki "user".  Jer nisam, za razliku od tebe, uzimao paralelno par pari pa da kao procenim koliko je koja izdržljiva i da li je neka izdržljivija.

Ima smisla to što pričaš ali kažem nisam u praksi primetio razliku između "evropskih" patika i ovih u lokalu.

Slično je i za cene - osim kad su neke rasprodaje preko, isto koštaju patike i ovde i tamo.

Pazi, nisam ja planski ovo ovako uradio, nego se slučajno potrefilo te jeseni da u isto vreme nalete tri para, pa sam obratio pažnju, i u mom slučaju baš je prevše velika razlika koliko su se "nemačke" za isto vreme i intentzitet upotrebe bolje održale od dva "srpska" para, prosto teško da je slučajnost. Jesam li napomenuo da su "srpske" bile 60 i neki, i 80 i neki euro, a "nemačke" 50? Jesam, a :D

Takođe, veruj mi, po kakvim cenama sam viđao i nalazio pre svega te RBK Classic patike "gore", u Srbiji te cene i ponudu i raznovrsnot možemo samo da sanjamo, a rekao bih i kvalitet :( Ne mora da znači da za svaki artikal i svaki brend ovo važi, ovo je čisto moje jedno specifično iskustvo i zapažanje za "nemački" vs "srpski" RBK kvalitet patika.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, millanče said:

Pazi, nisam ja planski ovo ovako uradio, nego se slučajno potrefilo te jeseni da u isto vreme nalete tri para, pa sam obratio pažnju, i u mom slučaju baš je prevše velika razlika koliko su se "nemačke" za isto vreme i intentzitet upotrebe bolje održale od dva "srpska" para, prosto teško da je slučajnost. Jesam li napomenuo da su "srpske" bile 60 i neki, i 80 i neki euro, a "nemačke" 50? Jesam, a 😄

Takođe, veruj mi, po kakvim cenama sam viđao i nalazio pre svega te RBK Classic patike "gore", u Srbiji te cene i ponudu i raznovrsnot možemo samo da sanjamo, a rekao bih i kvalitet 😞 Ne mora da znači da za svaki artikal i svaki brend ovo važi, ovo je čisto moje jedno specifično iskustvo i zapažanje za "nemački" vs "srpski" RBK kvalitet patika.

siguran sam da su popusti u GER bolji nego kod nas i tu nema šta, samo ih treba nabosti. Bazne cene su manje-više slične, makar za sve od proizvoda što sam ja gledao.

Naravno i u GER je znatno veći izbor.

Za kvalitet kažem, ima mi smisla to što ti govoriš, samo ja nisam primetio. A baš sam specifično i neke modele i slično zagledao da vidim da nešto ne propuštam 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Lucky said:

siguran sam da su popusti u GER bolji nego kod nas i tu nema šta, samo ih treba nabosti. Bazne cene su manje-više slične, makar za sve od proizvoda što sam ja gledao.

Naravno i u GER je znatno veći izbor.

Za kvalitet kažem, ima mi smisla to što ti govoriš, samo ja nisam primetio. A baš sam specifično i neke modele i slično zagledao da vidim da nešto ne propuštam 🙂

Jeste, setih se da je redovna cena ovim što sam uzeo bila svud 90, i jednom slučajno naletim na neki Footlocker i ono 50, i uznen :D

  • Like +1 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Primetih ove dve stvari (ne radim za mastercard!) 🙂 ali može da bude korisno ako neko već kupuje svakako u ovim radnjama:

Kako bismo nagradili postojeće i podstakli nove korisnike beskontaktnih plaćanja putem mobilnih novčanika, pokrećemo novu promotivnu kampanju – plaćajte svakog vikenda u periodu od 04. novembra do 31. decembra 2023. godine svojom Mastercard karticom u okviru mobilnog novčanika kod odabranih trgovaca (Cineplexx, dm, Hleb & Kifle, Merkator i Sport Vision) u minimalnom kumulativnom iznosu od 3.000 dinara, ostvarite 1.000 RSD keš-beka i odmah pređite na najbolji deo.

i

Registrujte se na Ananas.rs, sačuvajte vašu Mastercard® karticu i prilikom svake kupovine u vrednosti od najmanje 4.000 rsd, automatski dobijate 1.500 rsd u formi elektronskog vaučera i iznos vaše korpe se odmah umanjuje za iznos vaučera, dok za kupovinu u iznosu od 6.000 rsd dobijate vaučer od 2.500 rsd.

Promotivna kampanja traje od 01. novembra do 30. novembra, 2023. godine ili dok traju zalihe.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Lucky said:

Registrujte se na Ananas.rs, sačuvajte vašu Mastercard® karticu i prilikom svake kupovine u vrednosti od najmanje 4.000 rsd, automatski dobijate 1.500 rsd u formi elektronskog vaučera i iznos vaše korpe se odmah umanjuje za iznos vaučera, dok za kupovinu u iznosu od 6.000 rsd dobijate vaučer od 2.500 rsd.

taman za onoliko koliko su im više cene u odnosu na druge redovne sajtove :DDD Mislim nisam sad baš istraživao, ali tipa TV xx svuda košta 70-75k, kod njih je fazon 82...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, togFU said:

taman za onoliko koliko su im više cene u odnosu na druge redovne sajtove :DDD Mislim nisam sad baš istraživao, ali tipa TV xx svuda košta 70-75k, kod njih je fazon 82...

iskreno nisam kupovao možda nikad sa tih ananas, shopster itd, ali znam ove što nešto više kupuju kažu da ima na ananasu super ponuda. 

koliko je tačno, nemam pojma, verovatno mora za svaki proizvod specifično da se gugla i pretraže dal' je negde neka akcija itd.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...