Jump to content

Akcije, popusti, katalozi - gde najpovoljnije kupiti nesto


Zwerko

Recommended Posts

To se neko resava starog lagera - sada je aktuelan model iz te serije FUJI Finepix XP50 (mislim da je dve generacije noviji) koji plus ima i GPS i jos neke bolje karakteristike, a kosta 140 evra regularno. S obzirom da je ovo 90 deluje da se ne isplati.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a recite mi, sigurno je neko bolje ispratio ovo zatezanje zakona o garancijama, servisima, pravima kupca i to - jel se tu pominje negde ono "ne može na sajtu da stoji da ima na lageru, a da nema i da se onda čeka nedeljama, ako uopšte bude došlo"? Tj. ona fora da ima u izlogu, nema u radnji. 4 dana se dobacujem sa Emmijem i PC Practicom koji su mi prodali istu stvar preko sajta, a ni jedni nemaju na lageru :D

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

a recite mi, sigurno je neko bolje ispratio ovo zatezanje zakona o garancijama, servisima, pravima kupca i to - jel se tu pominje negde ono "ne može na sajtu da stoji da ima na lageru, a da nema i da se onda čeka nedeljama, ako uopšte bude došlo"? Tj. ona fora da ima u izlogu, nema u radnji. 4 dana se dobacujem sa Emmijem i PC Practicom koji su mi prodali istu stvar preko sajta, a ni jedni nemaju na lageru :D

 

Mislim da zakon o zastiti potrosaca apsolutno ne tangira web kupovinu :) U tom smislu nista ti nisi kupio dok nisi dobio fiskalni racun...

 

A Emmi i PC Practic su ista firma takoreci, tj obe su sada cerke firme Altija iz Cacka (kao i Win Win uostalom). Svi dele isti lager, tako da ono sto nemaju jedni nece imati ni drugi i obratno.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ha, vidiš, nisam znao da je i PC Practic u toj ekipi sada, tj. da su Emmi/WinWin otišli pod Alti, znači vozaju samo tako :D sa tim da mi je u PCP rečeno da će biti za 30 dana, a u Emmiju za 7 do 10..

 

Pa sad, koliko sam ja upoznat s genezom cele te price sve pocinje od Altija koji je u jednom momentu odlucio da napravi poseban brend za maloprodaje i napravio Win win, oni su direktno osnovani od strane Altija. Onda su zakljucili da oce da prebace Win win da se bavi belom tehnikom, a osnovali Emmi da budu maloprodaja za "hard-kor" kompjuterase. E onda su u jednom momentu, cini mi se prosle godine iz meni nepoznatih razloga kupili PC Practic, to valjda treba da im bude maloprodaja specijalizovana za laptopove, tablete i tako te gluposti. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sranje mi je više postao winwin, sve me neka muka uhvati kad uđem u radnju u Šapcu da kupim nešto za komp, šta već, a tamo obilazim kutije sa klimama, slušam ljude koji nemaju pojma o frižiderima i mikrotalasnim kako prodaju frižidere i mikrotalasne (istina, ni o hardveru ne znaju mnogo više), preskačem JEBENe GUME ZA AUTO KAO DA SAM NA VOJNOM POLIGONU... Ako već prave neki transition, neka ga urade brže, ovo je baš bezveze... I to sve zguženo, bukvalno, u 10-12 kvadrata...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

jel te mrzi da odes da prodavnice pa narucujes preko interneta?

 

da.

 

Pa sad, koliko sam ja upoznat s genezom cele te price sve pocinje od Altija koji je u jednom momentu odlucio da napravi poseban brend za maloprodaje i napravio Win win, oni su direktno osnovani od strane Altija. Onda su zakljucili da oce da prebace Win win da se bavi belom tehnikom, a osnovali Emmi da budu maloprodaja za "hard-kor" kompjuterase. E onda su u jednom momentu, cini mi se prosle godine iz meni nepoznatih razloga kupili PC Practic, to valjda treba da im bude maloprodaja specijalizovana za laptopove, tablete i tako te gluposti. 

 

To za winwin i emmi sam znao ali nisam znao to za PCP.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ha, vidiš, nisam znao da je i PC Practic u toj ekipi sada, tj. da su Emmi/WinWin otišli pod Alti, znači vozaju samo tako :D sa tim da mi je u PCP rečeno da će biti za 30 dana, a u Emmiju za 7 do 10..

Emmi i WinWin nisu "otišli" pod Alti, već su od početka Alti :) PC Practic je "otišao pod Alti" :)

 

Sve u svemu, to sa nepostojećim lagerom je stara priča i generalno "inovacija" Gigatrona koji ništa nema pa poručuje od CT-a pa čekaš par dana, tako je isto i za ovo bilo osim što taj lager distributera kojeg gledaju je očigledno zakazao pa ni nema tu robu.

Link to comment
Share on other sites

i meni je to jasno, naruče šta se prodaju, piše da će ti stići za dva-tri dana i to je ok, ali jebiga kad ti treći dan javi da nije bilo od prvog dana, to je baš jadno. Evo, danas sam baš sa ortakom ganjao za njega tri različite memorije, Gigatron, CT i još dve tri prodavnice, svi imaju njih na lageru po sajtu, a kad se zove, niko nema. Nek bude pet prodavnica, i ni jedna nema tri različita artikla, krš jebote.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Možda u Kanibalu?

http://www.kanibal.co.rs/

 

tu nisam bio odavno, mada to je više audio/video fazon, a i vidim na sajtu da uglavnom nema nekih komponenata kao što su kondenzatori, osigurači i slično. Mada lepo si me podsetio :D

 

Ili Japan Elektronik

 

e vidiš, to sam video nekoliko puta ali mi nikad nije palo na pamet da je to u pitanju, ja sam sve mislio iz nekog nepoznatog razloga da Japan Elektrik ima veze za autoelektrikom :D čekiraću, hvala obojici.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobih uz mesečni izveštaj Inteze, pa bi možda neko hteo da zna:

 

Do 25.11. ukoliko kupujete u Tehnomaniji American Express karticom, imate poklon bon, na 25 000 din i preko 2500 din, na 50000 i preko - 5000 din. Nije baš kao da je popust od 10%, ali nije ni mala cifra, taman uz neki frižider kupite i neku sitniju stvar za kuhinju ili tako nešto :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to vec iskoristio - uzeo sam neki aspirator za nekih 27.000 i dobio vaucer koji sam posle iskoristio za peglu :)

 

Inace treba imati u vidu da Tehnomanija nacelno nije bas mnogo jeftina, a da se neke stvari mogu naci na cudnim mestima. Na primer kupovao sam masinu za pranje sudova od 45k dinara i razmisljao da li da vidim da dobijem taj bon (dobio bih 2.500 bon ili bih morao da kupim jos nesto za 5.000). A onda skontam da je ista masina u Rodicu (?!) 46k dinara, ali da oni vikendom imaju 10% popusta, tako me zapravo izasla nesto preko 41k, bez drndanja s vaucerima i kupovinom jos necega. Ili recimo gledao sam neki onaj Lenovo racunarcic u Rodicu 23.500, a u Emmiju je bio 22.000. Ali kad se na to doda popust od 10% vikendom ili neki dan imaju za penzose, onda on u Rodicu izadje skoro 1.000 din jeftinije nego u Emmiju. I dalje ne verujem da ljudima preporucujem jebeni Rodic za kupovinu tehnike, ali realno moze da ispadne jeftinije :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...