Jump to content

Šta ste se danas zapitali?


Recommended Posts

Zasto se 'karadjordjeva' ulica akcentuje drugacije nego sto bi trebalo? (karaDJOrdjeva umesto KAradjordjeva)

 

isto kao sto se cara dusana kaze dusaanova :) meni je jako cudno kad neko kaze normalno dusanova, sve je stvar navike

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Podseti me ovaj topic na vest koju sam upravo pročitao:

 

 - Prošle sedmice sam bila na venčanju poznanice, i pošto nisam u zavidnom finansijskom položaju, odnela sam 100 dolara, zajedno sa svojim dečkom - započinje priču Tanja.

- Sutradan sam dobila pismo koje glasi ovako:

"Zdravo Tanja, kako si? Samo sam htela da znam postoji li neki poseban razlog zbog kog si nezadovoljna našom ceremonijom venčanja, pošto si dala samo 100 dolara? Ovako mala suma nas je iznenadila, budući da smo platili 200 dolara po mestu, smatrajući da će gosti biti darežljiviji. Koliko ja znam, i ti i tvoj momak radite, tako da ste u mogućnosti da donesete više od 100 dolara i ne vidim razlog zbog koga niste to uradili. U svakom slučaju, kada bude tvoje venčanje, vratićemo istom merom. Srećno u svemu!"

Link to comment
Share on other sites

danas bili na vikendaji kod drugara... i tako je bila lepa atmosfera, pticice, mir,tisina... suncevi zraci se probijaju kroz krosnju oraha i savrseno pirka vetar...
Mi tako sedimo, chilliramo, smejemo se i uzivamo u jebenom prelepom zivotu i od jednom se zapitam: KOJI KURAC LJUDI NE CENE VISE TAJ ZIVOT i ona depresija i samoubistva i pogotovo kad neko misli da je kraj sveta kad raskine sa momkom/devojkom xD to je sve nebitno bilo. svi mi imamo probleme, a najveci je problem je uspeti da i pored svih obaveza/problema shvatis lepotu zivota... mi, hrpa molukela, obicna materija koja je poprimila neku formu..eeej, MATERIJA KOJA POSTAJE SVESNA SAMA SEBE! koje su sanse... <3 ufff zasto ljudi ne umeju da vise uzivaju i da se vole (ko hipster neki zvucim, ili u najmanju ruku kao furundzija neki,al jbg...libo me jacpa) :D
 

  • Downvote (-1) 4

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

neko nema vikendaju, neko nema drugare, neko nema oba, neko ne može da priušti da bleji. 

nije poenta u tome.. nekad kad idem bulevarom, sam, do faksa ili gde (nisam na vikendaji ili s drugarima) vidim lep zalazak sunca pa me isto zmarci prolaze....

@prota: nije bilo niceg sem kolenice :D

@ rebe: bio sam depresivan, ali se brzo izvadim iz toga i nemam suicidalne misli. gubio sam i po par kila od manjka apetita itd, al opet.... cenim lajf

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

pa uhvatite nekog ko pise debilizme, da je neka riba napisala kako joj je bio divan dan jer je izblejala, dobila bi 10 pluseva ffs.

Dajte minuse silenceru, vigoritu, tu nema da omanete :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...