Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

poslat je parlamentu na izglasavanje



http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2013&mm=05&dd=03&nav_id=710642

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kori i rami :)

 

ma nece proci, a i da prodje, ok, jos jedan korak do opsteg rata.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Vau, kakav pljusak u Nisu, pravio neki tiket i rek'o aj da odem da ga uplatim dok ne padne kisa i naravno ostavim na pola otvoren krovni prozor i  dok sam ja bio u kladzi napolju kisa lije pada  grad i bukvalno se za to vreme formirala reka po putu. Ja retard kakav jesam odusevljen tim prizorom skroz zaboravio na prozor i posle 10 minuta se tek setio otrcao kuci sto brze ali bilo je kasno, hodnik u vodi i ledu, usisivaci natopljeni vodom kao i kutija u kojoj sam drzao sve slike koje sam imao ... :( :(

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha....

 

Inace, nocas u kuci sa babom, kevom, tastom i zenom....

jebi nemketa dok su mu noge u blatu...jebi...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Лубенице, није да зајебавам, али чему више од 1 усисивача?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Грејалица и вози. Твоја тајна остаје сигурна :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma nece , proslo leto sam zapalio kuhinju ( :D )  a on dosao tipa 2-3 dana posle, mi sve ocistili ali plafon nismo mogli, ali on nije ni digao glavu gore tako da je sve dobro proslo. Nije parket mokar, imamo neki praistorijski tepih u hodniku :)

A i sve se skoro osusilo, cak su mi i slike spasene !
 

Link to comment
Share on other sites

Двоумио сам се између овде и теретана топик, али ајде да не кварим тамо континуитет дискусије :)

Сабио сам локлани цпецијалитет и није ми добро. Ако је вероавти овоме јасно је и зашто ми није добро :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

kilo prebranca>>>everything

Е да знаш да ми недостаје наша храна. Кувам ја себи мамине и бакине рецепте колико време дозвољава, али није то то. Није исто. А није проблем само у кулинарској вештини младога јуноше, одговорно тврдим.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da mi se zaglavio neki insekat, bubasvaba predpostavljam u cosku u nekoj rupici kod vrata/parketa i sad non stop nesto susti/pucketa i ide mi na zivce.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...