Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sve ima ukus bezvezan posle pranja zuba osim jabuki! njih volim da pojedem kad operem zube :)

 

Inače, meni jutros u sedam zvonio onaj digitalni "poredkrevetni" sat mali, kojeg nikad u životu nisam namestio da zvoni jer ima onaj najgori kineski alarm zvuk, mora da me nek'o hteo zezati! Al' šala je na njemu, ustao sam pre toga!

 

Doduše ne da bih išao na uranke itd. Kažu na Ibarskoj nikad veća gužva, čak se i stoji :(

Link to comment
Share on other sites

Pijan sam konstantno 24h, a večeras kao treba da idem na neki CAMO PEJB™ na Crnom Vrhu, žali bože organizam...

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kakav haos na Iriskom vencu danas.. Video sam 5-6 tuca.. Napio sam se, zeciji paprikas je ispao super i meni je lepo o/

Veceras dolaze kolege i cekaju ponoc sa nama da mi cestitaju rodjendan i sutra ceo dan alkoholisanje.. IDEMO ! :D

Link to comment
Share on other sites

 uključim dotu, vidim stim radi neki survey, hoćete li učestvovati, hmm, vaj not, gud gaj stija

 

 koliko vam je brz net, imate li mikrofon, dobro dobro

 sada ćemo prikupiti neke podatke sa vašeg računara

 skrolujem ja da vidim šta su pokupili

 spisak hardvera - okej

 popunjenost diskova i slobodan prostor - hmmm

 da li kupujete vardove kad igrate supporta - jaoming, CANCEL

 

 fuk u fat gabe

 

fixed.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

De ste drugovi. Pilo se juce, pilo se sinoc i nocas.. Pilo se jutros.. Jedva sam dosao malo sebi a kasnije dolaze kumovi.. Ne mogu vise da pridjem pivu a znam da cu kasnije OPET morati nazdravljati.. Tesko je ali idemo dalje :)
Sreca, sreca, radost danas :)

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Ja jeo posnu gicu...samo pasla travu...

izgleda ide neko nevreme...prilicno se zacrnelo...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako ovo da formulisem, ali cura sa kojom se druzim vec par meseci (ona sto vama izgleda kao narkomanka) mi je rekla da je njen bivsi imao bar duplo vecu pisu od mene, naravno, sa namerom da povredi moj muski ego, posto nisam znao iz prve da pogodim ko mi salje poruke sa nepoznatog broja... i onda mi je 1. maj prosao tako sto me je random drugarica od drugarice mog drugara, tesila po sumi...
 

 


ti si bog

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Марко, ваљаш се са децом и упишан се будиш, тако то иде :)

 

Едит:

Те барем лепо утешила, у шуми?

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...