Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nije joj jasno koja ti tacno druga knjiga treba, posto kaze da ima 2gi deo romana ili drugi deo knjige sa kratkim pricama... jebote, koji ste gikovi :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Честитке за плату. Нека потраје.

Бавим се визуализацијом тока, односно радим на томе да мој модел покажем неком ко нема појма шта и како радим али његово "Сине, добро ти је то." може пуно да значи.

Укратко, политика.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Što si radio tehnički za kola u DZ? .)))))

IDEMO KLOZET FORE PRED PRAZNIKE AE BRE

 

Inače, legla prva plata na novom radnom mestu, jaoj radosti ^_____^

 

29tog, vici upala kasika u med

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa jeste, izmedju 10 i 12% mislim da se odbija za zdravstveno

 

a naravno da moze, ako nisi dugo bio odradis lepo sistematski, dobijes upute za laboratoriju i jos ponesto i gg

 

Uradio sam ja kada sam ostavio cigare, i dobio fina napusavanja od doktora kako nemaju oni vremena za gluposti, ima bolesnih kojima trosim vreme, nista ti ne fali, sta sad ja da napisem zasto si radio rendgen pluca, nema nicega  ... itd...

Link to comment
Share on other sites

Stojadinović: Stižu plate igračima, zaslužili su nagrade posle šest uzastopnih pobeda

 

Ekstra, plata, to mu dodje kao nagrada neka

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...