Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jao, onaj osecaj kada izjavljujes simpatije i ljubav konobarici mrtav pijan i ujutru skontas da ces veceras na isto mesto gde si sinoc pravio budalu od sebe :(

 

Zapij se solidno pre nego što uopšte odeš tamo i rešen problem.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne samo da je skupio pare za benzin nego je i pumpu otvorio

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bilo je priče o udesima kod opštine novi beograd, setih se toga danas jer sam video jedan izbegnut za dlaku. mislim, ja sam ga izbegao dobrano jer sam bio spreman na retardaciju, ali lik ispred mene nije i zamalo da ga lupi neka ćurka u jugu. mi smo dolazili iz grada i nastavljali u pariske komune, a kolona iz pravca starog merkatora stoji u dve trake. ja svejedno usporavam a pomenuti lik nastavlja najnormalnije (imamo prednost jer oni imaju troguao), kad iz krajnje desne trake izleće jugo koji vozi žena, i uz škripu jedva usporava dovoljno da ne odvali lika bočno. pri tom je demonstrativno mahala rukama, u fazonu "što si me isekao mamicu ti".

 

da sam umesto tog lika u kolima bio ja na motoru, ćurka me verovatno ne bi uopšte videla, i sad bih delio bolničku sobu s dobrivojem, ili parcelu sa zoranom

 

izvući iz kola i išamarati

Link to comment
Share on other sites

kolegu je isto tako cuknula curka i jos se drala na njega i rekla mu "pa mi beogradjani tako vozimo"

 

Ali ista situacija jebote.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dve devojke u kolima bez svetla po mraku voze putem sa prvenstvom prolaza i cekaju da ja prodjem a ja sam bio u suprotnoj traci, skretao ulevo!
Devojke u kolima skrecu u moju traku iako ja imam prvenstvo prolaza ali sam ubrzao i izbegao ih.


Zelim da podelim ono sto moj otac uvek govori, kada vozite nemojte da gledate samo svoju voznju nego i sta drugi rade na putu.
Nije to neka velika mudrost ali je bitno imati to stalno u glavi, vozaci vozite pazljivo! [:D]
 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Nesto nikada nisam voleo naocare za sunce i jako ih retko nosim, a jos manje kupujem. Elem, ipak sam se nakanio da kupim naocare za voznju bajsa i ono otkrovenje totalno, uspeo sam da dodjem kuci a da ne moram da cupam bubice iz ociju :)

 

Inace vrlo interesantno da sam prosao Adom danas na bajsu i skoro da nije bilo pesaka na biciklistickoj stazi (doduse nisam isao na Makisku stranu). Jedino sto ima pun buljuk riba koje voze rolere, ali s obzirom da vekika vecina njih to radi u kratkim sorcevima i da nema bas debelih koje voze rolere tesko da covek moze da se zali sto mora da uspori i vozi iza njih :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jedno nubovsko pitanje oko reinstalacije windovsa. Skinuo sam windows7.iso koji je valjda obican offical ne krekovan ili kako god. Planiram da ga narezem na DVD, formatiram disk i instaliram. Takodje sam skinuo windows loader koji mi je procitao product key koji cu ponovo da iskoristim prilikom instalacije. Vodim se pretpostavkom da furam orginal windows posto sam laptop kupio u walmartu. Jel sam failovao negde ili ovo zapravo moze da prodje?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...