Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Bez uvrede Marvine, ali arena master i taj goblin su najgori moguci minioni koje mozes da imas u decku, jedva trejduju sa 4 dropovima i jednostavno taunt ne opravdava koliko mane kostaju za te statse.

http://www.liquidhearth.com/forum/viewmessage.php?topic_id=513 Tier1 karta koliko vidim

 

Ako je tvoj odgovor na Ragnarosa, Booty Bay Bodyguard i Tazdingo.. You`re gonna have a bad time. 

http://www.liquidhearth.com/forum/viewmessage.php?topic_id=513

 

Nije rekao covek odgovor, nego follow up.

ukratko.

 

Tebra,nemoj da se ljutis...ali mi deluje kao da nemas veze nikakve sa ovom igrom

nemoj da se ljutis, ali ti si taj koji nema pojma... 

Znaci Ragnaros ce da zivi minimum 3 turna. Pa to je ekstra play.. 

nece bas ta zivi 3 kruga ali sa 2 sam ja vise nego zadovoljan...

 

sta da vam kazem

ragnaros je pull iz bustera, boljih karata nemam, ne igram ceo dan HS, nisam ni izvukao sve basic karte za sve klase a vec krcim kroz ranked...

plasiram uvek optimalan play i raggy mi prezivi u vecini slucajeva i dobije partiju, imate replayeve pa bacite pogled.

 

Uostalom kad god hocete 1v1 nije frka...

Edited by MarvinPvP
Link to comment
Share on other sites

Taj Trump link sto poslao to je spreadsheet za arenu guide za nubove. Pola tih karata se nece naci u constructed........ 

 

Jedini dobar play protiv Ragnarosa je da ga odma eliminises sa removal-om. I to da potrosis 1 kartu u najboljem slucaju. Sve preko 2 karte je lose..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Mi o constructedu prichamo, ne o areni.

 

odgovoreno ispod malo

Napisao si goblin u odelu 5/4 sto je booty bay bodyguard a ne venture co. merc. Arena master je krs, za 6 mane ako vec nemas karata stavi 6/7 ogre-a.

da, booty bay bodyguard, pamtim graficki karte po njihovom tekstu i statovima a ne po imenu.

nemam jos karata nikakvih ovo je najbolje sto se moze sklopiti.

 

Taj Trump link sto poslao to je spreadsheet za arenu guide za nubove. Pola tih karata se nece naci u constructed........ 

 

Jedini dobar play protiv Ragnarosa je da ga odma eliminises sa removal-om. I to da potrosis 1 kartu u najboljem slucaju. Sve preko 2 karte je lose..

pa ovo sto sad igram je bukvalno ko arena, nema boljih karata, slabo imam questova da igram arene, nego ono bukvalno sa basic kartama igram i ponekim rare-om... uzas

 

 

bottomline po peti put

 

nemam karte

ovo je najbolje sto se moze izvuci sa card poolom za constructed

ovo mi dobija partije, ima na YT replayeva dosta.

 

izvlacim skillom sve jbg

skupljam golda za par arena pa cu sve odjednom da odstreamujem pa onda reci da igram lose kad zapravo vidis kako ide :D

Link to comment
Share on other sites

sta da vam kazem

ragnaros je pull iz bustera, boljih karata nemam, ne igram ceo dan HS, nisam ni izvukao sve basic karte za sve klase a vec krcim kroz ranked...

plasiram uvek optimalan play i raggy mi prezivi u vecini slucajeva i dobije partiju, imate replayeve pa bacite pogled.

 

Uostalom kad god hocete 1v1 nije frka...

Ja nigde ne vidim da ti krcis kroz ranked ili sam slep? Pogledao sam 5-6 tvojih streamova i svuda si na 24-om ranku. A cak nisam video ni da si dosao do 3-3 u areni. Tako da ne znam kako  mozes da pricas i ubedjujes ljude u svoj skill a poceo si da igras prosle nedelje pritom apsolutno nista nisi pokazao u svojoj igri. Ove stream-ove sto si postavio na kanal dok si igrao casual su na nivou IQ 10,tako da taj skill koj predstavljas kao WOOOOOOOOOOW verovatno prolazi kod njih. Ovde ima ljudi koji igraju vec jako dug period i imaju neke rezultate pa opet ne pricaju o svojoj taktici kao OMG NEPOBEDIVO !!! Imas primer decka na forumu koj je usao u legendary rank,milim da je cak i u prvih 100 na EU,pa opet ne laprda kao ti.

Odigraj barem 200 partija,dodji do nekog ranka gde stvarno mozes da naletis na ozbiljnog igraca,snimi tu partiju pa poakzi kako si pobedio skilled igraca sa svojoj taktikom pa onda reci IMMORTAL

Link to comment
Share on other sites

go home, arena  

 

 

you're drunk

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najjace od svega sto sa tim deckom sam isao 6-3. Partiju sa 3 weapona mi je sjebao bnet crash, doduse nije mi sracunao poraz. Na EU trenutno igram bez ijednog oruzija i sa 3-4 spell-a i trenutno sam na 7-0. Isto danas sam igrao dve vezane sa hunterom, u jednom decku sam imao 2x uth i 2x 3/2 bow i imao 8-3, dok na nekom bezveznom sa bas krs kartama 10-3. Stvarno je tesko razumeti arenu ponekad... 

Link to comment
Share on other sites

Arena nastavlja da ludi :D Jadan izbacuje 3 dobra beasta (2x hijena + buzzard) i tri mu odlaze u nepovrat :D

 

zmce1d.png

 

Inače dobio sam danas prvu leg, šteta samo što je milhaus, pa će se prvo mače u vodu (dust) baciti :D

 

2z702tx.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Милхаус је заправо прилично моћна карта ако имаш среће да ти дође на почетку а играш други. Јебе противника у мозак. Ситуације да налетиш на Валиру са спринтом или на мага с интелектом јесу ризик, али чешће га вреди одиграти него не. 

Edited by MarcusGaius
Link to comment
Share on other sites

U suštini može i da natera protivnika da lako isprazni ruku primamljen situacijom. Svakako ću malo da se igram sa njim, pošto mi je prvi legendary, videćemo kakva ga sudbina čeka :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja sam povuko kamaru rare-ova iz danasnjeg arena run-a

bice na youtube posle

 

jednom sam imao useless deck

drugi put half useless deck

 

kenjalo je protivnike strasno za resenja i first turn playeve, ne mozes jednostavno...

 

nisam imao priliku da biram paladina

 

igrao sam hunt,sham,sham,priest,mage

 

:S smorcina zesca...

 

ali dobro okrecem se constructedu dobio sam jako jako vesele kartice.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...